Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть з розташуванням септика на ділянці

Conductor-25

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня.

Зараз проект знаходиться в роботі, і підійшла потреба зробити розбивку ділянки. будинок буде стояти 9 метрів від забора, і септик буде винесений до самого забору, впринципі всі відстані від будинку нормальні, ніяких підмокань не повинно бути (правда?) але я хочу не дуже стандартний септик (у вкладенні фото який я хочу септик) тобто в ньому буде проходити первинна очистка відходів, а з нього буду виводити трубу в колодець без дна, засипаний щебнем. питання наступні:

1. чи така система не буде дорожче звичайних бетонних ям з переливом? при умові, що комплект пластикового септику буде коштувати 6800 грн.

2. Саме головне питання, як мені його намалювати в проекті, просто намалювати бетонний "стандартний" септик, але коли буду здавати будинок в експлуатації, і прийде сувора "тьотя" і скаже : "ай-ай-ай, в проекті бетонний, а тут пластиковий, погано... захоче кави з ромом попити............ дорого ця кава мені буде..."

поки на думку прийшло одне вирішення, намалювати цей пластиковий септик по його розмірам але БЕЗ дренажного колодця, бо як я знаю, сансстааанція не дозволяє всочуватись нічому в грунт... а потім вже добудувати колодязь.

але якщо у цього септика є всі заключення санстанції, що рідина з нього може всочуватись у грунт, тоді спокійно малювати його з переливом у дренажний колодязь.

ПОРАДЬТЕ як зробити, бо вже пухне голова від тупого бюрократизму і безглуздих суварих норм, яких ніхто не дотримується... а так хочеться зробити все нормально, коли бачиш як всі зливають ВСЕ просто в землю, і ніхто їм нічого не робить

large_IMG_0615.jpg.4b0d44b65511cccb19df5f85906907cc.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С каких это пор после септика нельзя на почвенную фильтрацию воду сбрасывать при соблюдении санитарных зон? На какой закон они ссылаются?

 

На крайний случай назовите это пластиковый накопитель, с откачиванием ассенизатором по мере накопления.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Саме головне питання, як мені його намалювати в проекті,

Ув. Conductor-25. Проекты не "малюються", а выполняются дипломированными проектировщиками. И "сувора тьотя"будет абсолютно права, когда "захоче кави з ромом попити". И я почему-то уверен, что стоимость этой "кави з ромом" будет на порядок выше стоимости проекта, заказанного у квалифицированного проектанта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ув. Conductor-25. Проекты не "малюються", а выполняются дипломированными проектировщиками. И "сувора тьотя"будет абсолютно права, когда "захоче кави з ромом попити". И я почему-то уверен, что стоимость этой "кави з ромом" будет на порядок выше стоимости проекта, заказанного у квалифицированного проектанта.

 

Ш-ний Snussik, доводжу до відома, що проект я роблю, і доречі у дипломованого спеціаліста, але він каже, що впише мені в проект стандартний септик з бетонованим дном (вигрібна яма) з яким у них ніколи не виникало питань, але проблема в тому, що його я його робити не хочу, а хочу такий як на малюнку, щоб рідину з нього можна було доочищувати у грунт.

А так як з таким вони ще не мали справи, я спитав поради у досвідчених форумчан.

І взагалі. звідки взялась думка, що я не роблю ПРОЕКТ? невже так не зрозуміло написано слово ПРОЕКТ? особливо у першій фразі теми???

"Зараз проект знаходиться в роботі"

І взагалі якщо хочете когось повчити як треба жити, зайдіть у трамвай і повчіть бабушок.

А я у форумчан прошу поради, і вже давно виріс з віку, щоб мене вчили, тим більше люди, які не вміють читати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш специалист идет по пути наименьшего сопротивления. Выгребную яму (герметичное сооружение под откачку) легче всего продвинуть в проекте - буквально не до чего докопаться. А к септику с почвенной доочисткой масса претензий - санитарная зона, соседи, УГВ - да бог знает что (у нас законодательство несовершенное и в Украине уверен то же самое -все еще от советских времен прописано и переписано).

 

Поэтому если стоит задача быстро и недорого согласовать проект - то выгребная яма.

 

А задачу с реализацией нормальной канализации можно решить потом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все, ескізний проект пішов у архітектуру... так і не дочекався я поради, вніс у план на свій страх і ризик пластиковий септик... надіюсь у виробників е сертифікат від сан стаанціїї.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ув. Conductor-25. Я меньше всего хотел кого-то обидеть, поэтому приношу свои извинения за излишне резкий тон. Просто иногда не выдерживаю, когда слышу, что какой-нибудь "дипломований спеціаліст з таким ще не мав справи", хотя существуют "Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів",в которіх написано следующее:

7.10. Колодязі, свердловини в індивідуальних садибах повинні

бути віддалені від джерел забруднення на відстань не менше 20 м.

При цьому слід враховувати напрямок схилу ділянки. 7.12. При каналізуванні населених пунктів слід віддавати

перевагу грунтовим методам очищення. При неможливості

використання грунту для очищення і знешкодження стічних вод має

бути передбачене спільне очищення господарсько-побутових і

виробничих стічних вод на спорудах штучного біологічного очищення.

Каналізування об'єктів зі скиданням стічних вод у вигреби

забороняється.

 

И, на сколько я знаю, во многих регионах Украины санстанции не

пропускают в проектах выгребы и бетонные септики уже года три-четыре.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А задачу с реализацией нормальной канализации можно решить потом.

 

Точнісенько у дірочку! Так роблять майже усі забудовники з думкою про майбутній комфорт.

Взагалі, на заводські очистні споруди, видається сан/заключення про норми викиду очищеної води.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...