Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте мою ванну

NK01

Рекомендовані повідомлення

Вообщем остановился на двух вариантах плитки - Baldocer Cotton и APE Lord c раскладкой APE все ясно так много вариантов нет, а вот с раскладкой первой плитки - не могу придумать куда влепить декор-цветы, решили пустить чуть отступив от углов, как оно вообще смотрится? Имеет ли право на жизнь какой-то один из двух вариантов?

Вот вся составляющие коллекции Baldocer plitka.ua/plitka/plitka_dlya_vannoy/cotton_baldocer/

Может посоветуете как поинтереснее разложить ее?

Мне больше нравится вариант с бело-синим Baldocer...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. так в том то и дело что не пляшет, вот и думаю куда его прилепить..эти цветочки без него будет скучно - верх весь однотонный, а цветочки симпатичные :). Соображалки коллективной хватило только на то что на картинке. Плитка просто не горизонтальная а вертикальная 30х41 см. Думал Даже пустить ее горизонтально, но полоска превращается тогда из вертикальной в горизонтальную, а это не то пальто уже...

 

2. А что насчет второго варианта скажете, с красным АРЕ? Как такая плитка будет смотреться с современной сантехникой? Жлобство?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. так в том то и дело что не пляшет, вот и думаю куда его прилепить..эти цветочки без него будет скучно - верх весь однотонный, а цветочки симпатичные :). Соображалки коллективной хватило только на то что на картинке. Плитка просто не горизонтальная а вертикальная 30х41 см. Думал Даже пустить ее горизонтально, но полоска превращается тогда из вертикальной в горизонтальную, а это не то пальто уже...

 

2. А что насчет второго варианта скажете, с красным АРЕ? Как такая плитка будет смотреться с современной сантехникой? Жлобство?

1. изменить раскладку с акцентом на декор.

2. печалька, таки-да.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Второй вариант однозначно в топку:)

С первым надо немножко поиграться, но цветовая гамма мне нра:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне второй вариант тоже очень нравится. Всё зависит от стилистики дома вцелом. Симпатичное такое кантри. И к английскому стилю тоже очень подойдёт. А первый вариант очень простенький и обыденный, таких - хоть пруд пруди.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна покритикувати не вигляд а функціональність ? Бо вона часто впливає на вигляд :) .

 

1. Шторка на вікні біля ванни - виглядає гарно, але здаєтсья мені що вона довго непротяне, хіба з якогось вологостійкого матеріалу, тай чи сам механізм витримає бризки.

 

2. Бачу запланована типу душова стійка, тай без неї, треба подумати над шторкою. Бризки на пральну машину не ест гуд. Самий простий варіант це труба дугою, по краю ванни, від стіни до стіни. А у вашому варіанті не зовсім зрозуміло чи вікно заважає закріпити другий кінцеь дуги. Кріпити під стелю - вигляд вискої шторки здається буде не ахті, ІМХО.

 

Може має зміст перемістити ванну в інйши кут? :unknown:

 

П.С.

В самого запланована кутова ванна 140х140. По виробнику зупинився, на раваку, однією з причин було, також, можливість поставити в майбутньому (коли гроші назбираюи :) на ванну розсувну шторку відповідної форми і розміру, того ж виробника - правда дорога вона собака... чуть не ціна ще однієї ванни. Але хочу зробити з ванни одночасно і душовий бокс - душову стійку на стіну. Інші варіанти типу шторка на трубі, щось не вражає виглядом і функціоналом; в ніших виробників готових шторок не знайшов на кутові ванни і під мій розмір. Може хіба під замовлення хтось зробить розсувну...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна покритикувати не вигляд а функціональність ? Бо вона часто впливає на вигляд :) .

 

1. Шторка на вікні біля ванни - виглядає гарно, але здаєтсья мені що вона довго непротяне, хіба з якогось вологостійкого матеріалу, тай чи сам механізм витримає бризки.

 

2. Бачу запланована типу душова стійка, тай без неї, треба подумати над шторкою. Бризки на пральну машину не ест гуд. Самий простий варіант це труба дугою, по краю ванни, від стіни до стіни. А у вашому варіанті не зовсім зрозуміло чи вікно заважає закріпити другий кінцеь дуги. Кріпити під стелю - вигляд вискої шторки здається буде не ахті, ІМХО.

 

Може має зміст перемістити ванну в інйши кут? :unknown:

 

П.С.

В самого запланована кутова ванна 140х140. По виробнику зупинився, на раваку, однією з причин було, також, можливість поставити в майбутньому (коли гроші назбираюи :) на ванну розсувну шторку відповідної форми і розміру, того ж виробника - правда дорога вона собака... чуть не ціна ще однієї ванни. Але хочу зробити з ванни одночасно і душовий бокс - душову стійку на стіну. Інші варіанти типу шторка на трубі, щось не вражає виглядом і функціоналом; в ніших виробників готових шторок не знайшов на кутові ванни і під мій розмір. Може хіба під замовлення хтось зробить розсувну...

 

Я з Вами цілком згідний, але на рахунок виробника ванн можна вибрати кращий варіант за тіж самі гроші .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я з Вами цілком згідний, але на рахунок виробника ванн можна вибрати кращий варіант за тіж самі гроші .

koller pool Montana аналог Ravak Rosa, чуть тоньше акрил только, но лучше чем большинство того что предлагают в этом ценовом диапазоне на рынке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берите РАВАК- понадежней и покачественней будет.

Еще есть ванна Ассиметрик в такой же конфигурации, подешевле будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

koller pool Montana аналог Ravak Rosa, чуть тоньше акрил только, но лучше чем большинство того что предлагают в этом ценовом диапазоне на рынке

Я вважаю, що ванна (купель :D) - це НЕ ТЕ, на чому слід економити. :) Її так просто не замінити - це довгограюча позиція.

Заощадити можна на чомусь іншому. ІМХО :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

koller pool Montana аналог Ravak Rosa, чуть тоньше акрил только, но лучше чем большинство того что предлагают в этом ценовом диапазоне на рынке

Жінка закохалась в Ravak Gentiana :) - мені теж сподабалсь і готовий "переплатити", можливо і за бренд - його мені немало рекомендували. Та і розводка під змішувач і душову стійку на стіну вже зроблена строго "під параметри" цієї ванни - дороги назад немає :)

 

Добавлено через 4 минуты

Еще есть ванна Ассиметрик в такой же конфигурации, подешевле будет.

Можливо асиметрична кутова якраз більше підійде для ТС в даному випадку, що б вікно не попадало "в простір ванни". Такий собі компроміс між симетричною кутовою і звичайною прямокутоною, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 4 минуты

 

Можливо асиметрична кутова якраз більше підійде для ТС в даному випадку, що б вікно не попадало "в простір ванни". Такий собі компроміс між симетричною кутовою і звичайною прямокутоною, ІМХО.

 

Обратите внимание, в Ассиметрике слив (и подголовник) в противоположной стороне, чем у Розы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

koller pool Montana аналог Ravak Rosa, чуть тоньше акрил только, но лучше чем большинство того что предлагают в этом ценовом диапазоне на рынке

 

Я не розумію чому Ви зупинилися на акриловій ванні, зараз набувають популярності мармурові ванни з литого мармуру, за ті ж самі гроші ,що і акрил, але якість набагато краща.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
В первом (левом ) варианте полоска и цветочки не совсем понятны. Выберите что-нибудь одно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Второй вариант выглядит теплее гораздо. Я видела такую ванну в реальности, в ней очень уютно. Правда стены я бы поменяла.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Вообщем остановился на двух вариантах плитки - Baldocer Cotton

что выбрали для ванны? если коттон, то интересны фотки вживую. заранее благодарен. так же выбрал эту плитку, вот ищу теперь где купить ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

под второй вариант - ставьте ванну на львиных ножках,и стиралку спрячьте в тумбочку изготовленную на заказ в английском стиле и будет красота(классика это всегда актуально и не зависит от моды и от погоды...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...