Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Жду критику индивидуального проекта

Mihalich13

Рекомендовані повідомлення

Добрый день форумчанам!

Где-то лет 10 назад на глаза попался журнал с проектами домов, и один домик прочно засел в голове (ну ооочень понравился!). Прошли годы, прошла переоценка ценностей и я наконец захотел Свой дом. Где-то с осени прошлого года начал читать данный форум и искать прект своего дома. Просмотрев множество проектов на различных сайтах, ничего для себя не найдя я, вспомнил про старый журнал! Конечно прогресс не стоит на месте и данный домик начал претерпевать изменения. Местный архитектор выдал преварительно следующее:

1- план участка

2- план 1 этажа (сомневаюсь, нужен ли мне камин?, может сделать две двери - отдельно на кухню, отдельно в гостинную?)

3- план 2 этажа (хочу вместо гардероба хозяйский санузел, нужен ли еще один санузел для детей и где расположить гардероб и гладильную-прачечную?)

Очень жду конструктивных замечаний!

877117240_49018.thumb.jpg.c9eab40e86c675eafbd1d8514db08cb4.jpg

490B.thumb.jpg.9cb5594fe73684822a14a3efdd1393dc.jpg

490A.thumb.jpg.2238a3e36bd784c487a4342bb46f0846.jpg

490C.thumb.jpg.cf81deac936cfc8248666371cac2224e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гм, важко сказати як щось добре - так і щось погане.

Недоліки - 3 комина - причому один з них - в зовнішній стіні, розводка комунікацій складна (кухня далеко від сан.вузла). Планування - "як у всіх". Фасади - однозначний мінус.

Плюси - буває гірше, грубих помилок я не помітив.

А так загалом - так собі, ніби і непогано - але не те на що я б звернув увагу.ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

seyvalter, может подскажете какую-ту изюминку. Может что-то перепланировать? А что с фасадами? Дом планируется из чернового кирпича, обложенный лицевым. Крыша - скорей всего металлочерепица.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю чому - нагадав він мені один Альфаплановський будиночок, порівняйте ці фасади зі своїми і як кажуть відчуйте різницю.

 

по "ізюмінкам" - вибачте, та за ізюм ви платите іншому архітектору, якщо він за гроші нехоче старатись - то чому це має робити хтось безкоштовно? Тут порадою не обійдешся - це треба взяти і зробити по-людськи.

134b_2.jpg.710932c714933cfdcabae0d68667ed7d.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...