Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

штукатурка деревяних стен

daerds

Рекомендовані повідомлення

доброе время суток.хочу узнать што дешевле обшить гисокартоном деревяние стени или оштукатурить.С гипсокартоном ощнакомлен и практика етсь а от штукатурить дерево незнаю как прошу помощи.Дом старий лет 150 гдет потолок гисокартон а вотстени голие.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброе время суток.хочу узнать што дешевле обшить гисокартоном деревяние стени или оштукатурить.С гипсокартоном ощнакомлен и практика етсь а от штукатурить дерево незнаю как прошу помощи.Дом старий лет 150 гдет потолок гисокартон а вотстени голие.

 

гипсокартоном дешевле и проще...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штукатурить дерево- это интересно:o! Либо картон, либо рушить стены и делать кирпичные!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дешевле (а как по мне и лучше) оштукатурить известково-песчанной штукатуркой по набитой дранке. Описано в любой старой книжке по строительству.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дешевле (а как по мне и лучше) оштукатурить известково-песчанной штукатуркой по набитой дранке.

 

100% лучше оштукатрить, но это надо уметь чётко всё сделать в данном случае, чтобы не отваливалось потом... геморойная работа - не думаю, что будет дешевле...

 

Описано в любой старой книжке по строительству.

 

не все же книжки читают... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Усе залежить від того, який саме деревяний будинок у Вас. Якщо мова йде за класичний деревяний будинок, я б ще подумав двічі над штукатуркою (тинькуванням) дерева. Досвід показує, що дереву треба дихати. Під штукатуркою воно пріє і гниє. У цьому випадку гіпсокартон даватиме дереву дихати, особливо якщо залишити між ним те деревом трохи повітря-вентиляції.

 

Якщо ж у Вас хата саманна-мазанка, то тут можна і тинькувати і гіпсокартоном обробляти. От лише гіпсокартоном значно простіше, та й не будь-яку товщину так просто замащувати. У мене потік дах і відвалився шматок стелі в хаті-мазанці. То я спочатку збирався його тинькувати, а потім зрозумів, що для такого шару простіше використати спочатку гіпсокартон. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...