Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте проект плз :)

IWannaTalk

Рекомендовані повідомлення

Привіт!

Працюю з архітектором над проектом будинку для себе.

Приатачив поточну (не остаточну) версію проекта.

Гляньте плз, можливо щось можете порекомендувати, знайти проблему і т.п. Буду дуже вдячний за пораду :)

Одразу кажу, що за непотрібні несучі стіни на 2-му поверсі, можливо необхідність додати під каміном товстішу стіну-підмостку, архітектора вже повідомив. А також про те, що вихід з їдальні перенести у великі вікно посередині стіни.

 

Спочатку хотів проект якомога оптимальний та раціональний, але глянувши в 3-D запропонований проект зі світлом на 2-му поверсі та з окремою камінною залою, був заворожений романтичністю :D197500965_Picture001.thumb.jpg.5cce920e2e2bdea260d9980ec83e6091.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

извините,а в чем романтичность?добавьте фасады,так по планам-прямоугольный......,да и вход оставляет желать...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт!

Працюю з архітектором над проектом будинку для себе.

Приатачив поточну (не остаточну) версію проекта.

Гляньте плз, можливо щось можете порекомендувати, знайти проблему і т.п. Буду дуже вдячний за пораду :)

Одразу кажу, що за непотрібні несучі стіни на 2-му поверсі, можливо необхідність додати під каміном товстішу стіну-підмостку, архітектора вже повідомив. А також про те, що вихід з їдальні перенести у великі вікно посередині стіни.

 

Спочатку хотів проект якомога оптимальний та раціональний, але глянувши в 3-D запропонований проект зі світлом на 2-му поверсі та з окремою камінною залою, був заворожений романтичністю :D[ATTACH]194728[/ATTACH]

 

Не рационально предложено пространство второго света. Глядя на его расположение напрашивается фраза "щоб було". Не вижу смысла в стенке между лестницей и гостиной со вторым светом.

 

Гостевая комната (у Вас она житлова) находится не в правильном месте. Ее следует передвинуть из входной зоны.

Лично меня всегда угнетают длинные коридоры в жилых домах и мелкая парцелляция помещений, тем более когда над домом работает архитектор.

 

P.S. Больше чем уверен, что Ваш архитектор не в курсе что Вы в данный момент пытаетесь обсуждать планировку дома с совершенно незнакомыми Вам людьми. Это не честно по отношению к нему, подумайте над этим ;-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

извините,а в чем романтичность?добавьте фасады,так по планам-прямоугольный......,да и вход оставляет желать...

 

покищо немає фасадів, на стадії внутрішнього проектування.

 

Добавлено через 3 минуты

Не рационально предложено пространство второго света. Глядя на его расположение напрашивается фраза "щоб було". Не вижу смысла в стенке между лестницей и гостиной со вторым светом.

 

Гостевая комната (у Вас она житлова) находится не в правильном месте. Ее следует передвинуть из входной зоны.

Лично меня всегда угнетают длинные коридоры в жилых домах и мелкая парцелляция помещений, тем более когда над домом работает архитектор.

 

P.S. Больше чем уверен, что Ваш архитектор не в курсе что Вы в данный момент пытаетесь обсуждать планировку дома с совершенно незнакомыми Вам людьми. Это не честно по отношению к нему, подумайте над этим ;-)

 

дякую!

знає, я його попередив :)

архітектор досить талановитий та перспективний, за відгукам знайомих, але дуже молодий :) Тому деякі моменти простимі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

архітектор досить талановитий та перспективний, за відгукам знайомих, але дуже молодий :) Тому деякі моменти простимі...

 

Другими словами студент;) Но вот то что удивляет, если такой перспективный и талантливый, то почему банальные распашонки проектирует, да еще и фасады не рендерит? Ведь молодежь сейчас рождается с клавиатурой в руках :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Другими словами студент;) Но вот то что удивляет, если такой перспективный и талантливый, то почему банальные распашонки проектирует, да еще и фасады не рендерит? Ведь молодежь сейчас рождается с клавиатурой в руках :)

 

ні, не студент :-)

в архікаді відрендерив всю будівлю, просто над зовнішнім оздобленням ще не працював, просто коробка з дверима і вікнами. надіюся, що скоро матиму можливість виставити фасади.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рендер діло десяте, я теж не рендерю поки не вийду на робочий план після десятка пробних. А от з плануванням біда, мимоволі згадались слова барда "- система коридорная, на 38-м комнаток всего одна уборная..."(с). Подібні широкі і довгі коридори чомусь викликають неприємні спогади про лікарні, суди, воєнкомати та інші заклади куди люди добровільно не ходять. + фасади будуть "коробочного" типу (і тут нічого не попишеш, форма будинку така). Моє загальне враження - КАЗАРМА. Про неважне розміщення житлових та службових зон вже писалося. Про розводку комунікацій - взагалі мовчу.

Молодому і перспективному порада - набиратись досвіду і ДУМАТИ на що схоже те що ти малюєш, яке воно матиме вигляд і як у ньому буде людям жити (за спальні при вході - я б розстрілював). ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Окна немного не впопад по фасадам выходят.

Не рационально много транспортных зон.

Гостиная вышла меньше чем кухня.

Стоит переиграть расположение зон и убрать длинный коридор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Виглядає недешево (в плані габаритів будинку). Я рекомендувуав би забути про цей проект і попробувати намалювати повінстю новий, з іншими думками. При таких габаритах є де розвернутись. Маючи кошти на такий будинок - можна вибрати дійсно класний варіант.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виглядає недешево (в плані габаритів будинку). Я рекомендувуав би забути про цей проект і попробувати намалювати повінстю новий, з іншими думками. При таких габаритах є де розвернутись. Маючи кошти на такий будинок - можна вибрати дійсно класний варіант.

 

не могли б Ви, плз, конкретніше вказати на проблеми, які ви тут бачите? просто така впевнена думка повинна пітверджуватися вагомими причинами :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

надіюся, остання версія проекту, хіба що тут хтось вкаже на реальні проблеми, які потребують зміни.

план будинку не змінився, лише фасади (сорі за не дуже гарно зарендерині зображення - на скору руку).

 

 

6_1.jpg.40b817586b8c591ffe238727e7e053c5.jpg

 

6_2.thumb.jpg.08d0e447ad7b3416904f82f8cfc529ea.jpg

 

6_3.thumb.jpg.25bd1d9c784dfb7ea0684b0a8697e66a.jpg

 

6_4(1).thumb.jpg.38820d50bd72cd67c5d365dec4d0ca53.jpg

 

6_5.thumb.jpg.71a051a022ce4e072dab467a959e687e.jpg

 

6_6.thumb.jpg.6dcac7a09787ee6530b09ed0120fd96d.jpg

 

6_7.thumb.jpg.fdfdae80e5fd02dea5804960c2b97456.jpg

 

6_8.jpg.a7ea32232f618c49c269de2fe76529ce.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я считаю, что, в принципе планировка нормальная (главное, чтобы нравилось вам). Но всё же я считаю, что есть не очень хороший коридор на 1 и 2 этаже. Во-вторых настораживает лестница. Я насчитал 19 подъёмов. Если высота этажа от пола до пола 3300, то высота ступени равна 173,3 (3300/19). В принципе, это допустимо, но вот забежные ступени выглядят опасными. Я бы советовал убрать пару-тройку забежных и добавить их в марши. Узкий конец проступи забежной ступени надо делать хотя бы не меньше 100 мм. Посмотрите статью про расчёт забежных ступеней:

ostroykevse.ru/Lestnica/Lestnica_page_4.html

У меня вопрос как и чем именно планируется отделка элементов фасада, которые имеют доски из дерева (или что это?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не могли б Ви, плз, конкретніше вказати на проблеми, які ви тут бачите? просто така впевнена думка повинна пітверджуватися вагомими причинами :)

 

1. Прямокутний будинок як правило дорожче ніж квадратний (сам на ці граблі наступив, чомусь архітектор мені на це не звернув уваги).

2. Багато технологічних рішень (балкон на всю ширину, фасад з різних матеріалів, конструкції терас і т.і.) потягнуть багато коштів при реалізації, і як по казує практика є не дуже багато майстрів в нашому місті, які можуть це праильно реалізувати.

3. Вам вже висказали багато думок з приводу коридорів, я також їх підтримую

 

Будинок просторий, але тільки коробка такого будинку буде коштувати від 100К, при нинішні ситуації на ринку, будинки такої площі з повним оздобленням - коштують значно дешевше ніж їх будівництво і оздоблення.

Повторю фразу з посту вище - головне щоб подобалось Вам, і у вас вистачило сил все реалізувати!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

камин - весьма тяжелая конструкция. его размещение на втором этаже просто на полу - достаточно стремная вещь. как по мне.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НЕ дуже гарно оформленна покрівля, не реальна товщина, можливо потрібен більший вонос, чи гарна підшивка, на картинці, вроді, одна зливна труба))), їх вам мінімум 4 треба на таку покрівлю.

А на що стануть покові стіни тераси, з картинки вони в повітрі.

Вент канали і димохід, я думаю, можна робити меньшими по висоті

4Pm8E4NeIhQ.jpg.8552e54d8afaee08acafae485cfdb8f2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я считаю, что, в принципе планировка нормальная (главное, чтобы нравилось вам). Но всё же я считаю, что есть не очень хороший коридор на 1 и 2 этаже. Во-вторых настораживает лестница. Я насчитал 19 подъёмов. Если высота этажа от пола до пола 3300, то высота ступени равна 173,3 (3300/19). В принципе, это допустимо, но вот забежные ступени выглядят опасными. Я бы советовал убрать пару-тройку забежных и добавить их в марши. Узкий конец проступи забежной ступени надо делать хотя бы не меньше 100 мм. Посмотрите статью про расчёт забежных ступеней:

ostroykevse.ru/Lestnica/Lestnica_page_4.html

У меня вопрос как и чем именно планируется отделка элементов фасада, которые имеют доски из дерева (или что это?)

 

дуже дякую за конструктивний комент стосовно східців!

стосовно коридора - я не проти довгого коридора, + стеля в ньому спеціально занижена, щоб створити ще більший просторовий ефект у вітальні. походив в 3Д - мені подобається.

так, то дерево. я на цю тему не розмовляв з констуктором (це мабуть конструктор буде займатися питанням як саме, а не архітектор?), як сам це представляю - перед встановленням утеплювача на стіну буде набитий каркас, який буде потім утримувати доски над мін ватою + потрібно буде якусь прослойку між утеплювачем і досками. можете ви щось порекомендувати, якщо з подібним зіштовхувалися :)

 

Добавлено через 2 минуты

1. Прямокутний будинок як правило дорожче ніж квадратний (сам на ці граблі наступив, чомусь архітектор мені на це не звернув уваги).

2. Багато технологічних рішень (балкон на всю ширину, фасад з різних матеріалів, конструкції терас і т.і.) потягнуть багато коштів при реалізації, і як по казує практика є не дуже багато майстрів в нашому місті, які можуть це праильно реалізувати.

3. Вам вже висказали багато думок з приводу коридорів, я також їх підтримую

 

Будинок просторий, але тільки коробка такого будинку буде коштувати від 100К, при нинішні ситуації на ринку, будинки такої площі з повним оздобленням - коштують значно дешевше ніж їх будівництво і оздоблення.

Повторю фразу з посту вище - головне щоб подобалось Вам, і у вас вистачило сил все реалізувати!

 

1. у мене вузький участок + по ціні вийде не дуже дорожче, ніж квадратний + дах 2-х скатний, в квадратному потрібно було б робити 4-х, скоріш за все...

2. це все буде робитися планово і не за рік чи 2 :)

3. стосовно коридорів, це діло смаку. мене в даному випадку все влаштовує.

 

Добавлено через 58 секунд

камин - весьма тяжелая конструкция. его размещение на втором этаже просто на полу - достаточно стремная вещь. как по мне.

 

не бачу проблеми. перестінки теж важкі, але ж не завжди вони попадають бути над опорою першого поверху.

 

Добавлено через 1 минуту

НЕ дуже гарно оформленна покрівля, не реальна товщина, можливо потрібен більший вонос, чи гарна підшивка, на картинці, вроді, одна зливна труба))), їх вам мінімум 4 треба на таку покрівлю.

А на що стануть покові стіни тераси, з картинки вони в повітрі.

Вент канали і димохід, я думаю, можна робити меньшими по висоті

 

стосовно криші - подумаємо.

димохід потрібен вищий, бо камін на 2-му поверсі, потрібна кращатяга.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Проект закінчено і подано пакет документів на отримання будівельного паспорту.

Дуже дякую всім за поради! :)

 

На даний момент постала інша проблема.

Зробив геологію, грунти просадочні. Геолог на вскидку сказав, що потрібно буде подушку см. 80.

Конструктор розрахував і подушка вийшла 1,2 метра в ширину, а на внутрішній несучій стіні 1,4... я був дещо шокований, бо не розраховував на такий запас :)

Одна з бригад, з якими спілкуюся-вибираю, твердить, що це дуже великий запас і немає смисла робити таку подушку, 80 см буде достатньо + замінити блокина моноліт з бутом 50 см в ширину + ще якісь зміни, точно не памятаю...

не знаю, кого послухати і яке рішення прийняти...:o

 

приатачив розрахунок фундаментафундамент.pdf, одразу кажу, що блоків буде на 1 блок менше, просто зніму верхній шар грунту 40 см.

і також думаю, зробити монолітний з бутом замітсь блоків.

 

якщо тут є хтось, хто розуміється в даному питанні, буду дуже радий почути фідбек :)

 

якщо потрібно прислати проект будинку чи геологічні дослідження - можу вислати електронною адресою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект закінчено і подано пакет документів на отримання будівельного паспорту.

Дуже дякую всім за поради! :)

 

На даний момент постала інша проблема.

Зробив геологію, грунти просадочні. Геолог на вскидку сказав, що потрібно буде подушку см. 80.

Конструктор розрахував і подушка вийшла 1,2 метра в ширину, а на внутрішній несучій стіні 1,4... я був дещо шокований, бо не розраховував на такий запас :)

Одна з бригад, з якими спілкуюся-вибираю, твердить, що це дуже великий запас і немає смисла робити таку подушку, 80 см буде достатньо + замінити блокина моноліт з бутом 50 см в ширину + ще якісь зміни, точно не памятаю...

не знаю, кого послухати і яке рішення прийняти...:o

 

приатачив розрахунок фундамента[ATTACH]209383[/ATTACH], одразу кажу, що блоків буде на 1 блок менше, просто зніму верхній шар грунту 40 см.

і також думаю, зробити монолітний з бутом замітсь блоків.

 

якщо тут є хтось, хто розуміється в даному питанні, буду дуже радий почути фідбек :)

 

якщо потрібно прислати проект будинку чи геологічні дослідження - можу вислати електронною адресою.

 

Потрібно зразу визначитись - чи ви робите все як запропонував конструктор, якому ви за це заплатили кошти, чи будівельники які по суті не несуть відповідальності за ваші рішення, що виходять з їх рекомендацій (в принципі конструктор юридично також не несе за те що в проекті). Що до - з чого робити - якщо порахували вам блоки - робіть з блоків, в усякому разі якість цього рішення прорахована і її легше конролювати, швидше робити. Для будівельників - фундамент з бута найбільш рентабельний, тому вони і рекомендують. В усякому разі якість такого фундаменту проконтролювати "не будівельнику" важче.

Я старався не відступатись від проекту в сторону спрощення, особливо в подушці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо робився розрахунок згідно геології - що нарахували - те і робіть. Роботягі ваші хто такі що ви їм вірите? Цікава ситуація виходить - геолог зробив геологію конструктор зібрав навантаження і розрахував - а мастерок пришов, 5 хвилин покрутився і авторететно сказав "Можна меньше!". І що саме сумне - ви походу йому ПОВІРИЛИ. Звідки питання - навіщо потрібно було тратитись на архітекторів, конструкторів, геологів? - зразу б кликали свого мегапрораба, скільки б грошей зекономили.....
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо робився розрахунок згідно геології - що нарахували - те і робіть. Роботягі ваші хто такі що ви їм вірите? Цікава ситуація виходить - геолог зробив геологію конструктор зібрав навантаження і розрахував - а мастерок пришов, 5 хвилин покрутився і авторететно сказав "Можна меньше!". І що саме сумне - ви походу йому ПОВІРИЛИ. Звідки питання - навіщо потрібно було тратитись на архітекторів, конструкторів, геологів? - зразу б кликали свого мегапрораба, скільки б грошей зекономили.....

 

В тому ж і пробелма, що я не поврив :) якби повірив, то не очікував би тутпоради ;)

 

Спілкувався з іншими бригадами, то рекомендують все робити по плану.. в едякому місці зміншити подушку, але щоб була не менше, ніж 1м.

 

Все таки буду робии все так, як розраховано, щоб потім не мучила совість, що вирішив зекономити :)

Скупий платить двічі :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...