Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Редагування повідомлень

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Потрібно зробити так щоб якщо вносяться зміни у повідомлення то відразу було позначено "Відредаговано тоді-то причина така-то". А то редагують по безліч разів і навіть позначки немає, і через це наступні відповіді інших користувачів виглядають не дуже доречно
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, така проблема існує: іноді форум не ставить позначку про редагування (і не зберігає історію версій допису), якщо при редагуванні не вказано його причину та пройшло небагато часу з моменту створення допису.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Движок не может по желанию выставлять пометку, есть определенный алгоритм действий. Нужно в голове покопать. Или уменьшить время доступное для редактирования, но тогда возрастет нагрузка на Модерацию.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть определенный алгоритм действий.

Есть, но я в потрохах vB не ковырялся, а логику понять до конца не смог.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть, но я в потрохах vB не ковырялся, а логику понять до конца не смог.

У меня 4,10 есть но там немного другая голова, 3,8,7 самая нормальная версия и там всё есть. На крайняк на ВвБсапорт там акулы подскажут, но нужно занятся. Помню смаил глючный % так его только через год испоавили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не админю форум, потому в такие дебри не лезу.

Но Вы можете донести информацию Администраторам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помню смаил глючный % так его только через год испоавили.

Його не поправили, а просто викинули з бази, тепер там де мав бути смайл стоїть %

Думаю код смайла був неправильний початково

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Його не поправили, а просто викинули з бази, тепер там де мав бути смайл стоїть %

Думаю код смайла був неправильний початково

В голове в графе смайлы есть значение этого смайла, если там поставить % то вБ заменяет этот знак картинкой смайла которая эму соответствует.

можно смайлу ;) задать значение "Попа", и тогда в место слова Попа будет выводиться ;). Так иногда борются с браню. Вроде и на вБсаппорте так же.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...