Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Возможны такие изменения?

Милка

Рекомендовані повідомлення

Дайте разумный совет. Если в гараже сделать душевую, вход из спальни. Утеплить. Гостевой санузел оставить в прихожей, вент. каналы в несущей стене. Возможны такие изменения и какие подводные течения нас ждут в этом случае? Половину гаража занимает подвал.

picture.php?albumid=3878&pictureid=42810

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По перше стіна між гаражем та душовою має бути не менше 250мм. Виникає наступне питання, яке перекриття підвалу? Чи душова не попадає під підвал? Щось не бачу я тих вентканалів в несучій стіні біля санвузла!!!!!!!!! чи ви їх там плануєте влаштувати???? З майбутньої душової можна просто зробити витяжку в стіні. і ще одне питання: будівництво вже розпочато чи зміни ще в стадії проекту? Тому що це різні ситуації і вирішення їх різне!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую що заглянули в мою сторінку. Стіна між гаражем та душовою 300 мм. Перекриття підвалу - моноліт. Якраз душова попадає на підвал. Венканали будуть в стіні 300 мм. Залитий тільки фундамент. Плануємо на цій неділі розпочати класти газоблок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тому місці де буде влаштовуватись душова над підвалом потрібно влаштувати швелери або двотаври в моноліті, щоб тримали ту стіну, або додатково робити стіни в підвалі ну і відповідно фундамент.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Душову достатньо відділити цегляною перегородкою 120мм і утеплити (мінватою або екструзійним пінополістиролом) не менше як 100 мм а краще 150 мм. І головне зробити хорошу примусову вентиляцію з душової.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По перше стіна між гаражем та душовою має бути не менше 250мм. Виникає наступне питання, яке перекриття підвалу? Чи душова не попадає під підвал? Щось не бачу я тих вентканалів в несучій стіні біля санвузла!!!!!!!!! чи ви їх там плануєте влаштувати???? З майбутньої душової можна просто зробити витяжку в стіні. і ще одне питання: будівництво вже розпочато чи зміни ще в стадії проекту? Тому що це різні ситуації і вирішення їх різне!

Якщо стіна душової кімнати буде стояти на моноліті підвалу, чи можливо викласти її з газобетону або з другого легкого матеріалу? Підскажіть, будь ласка, як краще виконати цю задачку. Як і де зробити вентканали? І проконсультуйте мене по примусовій вентиляції. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо стіна душової кімнати буде стояти на моноліті підвалу, чи можливо викласти її з газобетону або з другого легкого матеріалу? Підскажіть, будь ласка, як краще виконати цю задачку. Як і де зробити вентканали? І проконсультуйте мене по примусовій вентиляції. Дякую.

 

У вологі приміщення не раджу газобетон, краще вимурувати в пів цегли 120 мм, така перегородка може стояти на перекритті і утеплити з боку гаражу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мало буде тої цегли в 120мм, треба 250. про рішення я вже писав. треба влаштувати швелери чи двутаврові балки. вентиляцію з душової можна влаштувати в несучій стіні (там де два вікна ОК-5)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мало буде тої цегли в 120мм, треба 250. про рішення я вже писав. треба влаштувати швелери чи двутаврові балки. вентиляцію з душової можна влаштувати в несучій стіні (там де два вікна ОК-5)

 

Можливо я щось пропустив, але якщо ця стіна не несе на собі жодного навантаження чи є сенс робити її товщиною 250мм? Якщо вона виконує лише огороджуючу функцію, то її можна робити товщ. 120 мм і утеплити, або взагалі полегшену по типу "сендвічу" - плита OSB з боку гаражу, всередині оцинкований каркас і утеплювач, з боку санвузла вологостійкий гіпсокартон. Основне забезпечитись від холоду і запахів з боку гаражу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залишили місце для дверей, а там будемо приймати рішення, Дякую за цінні поради. Архітектор, пропонує зробити душову кабіну під сходами, але в такому варіанті двері з душової будуть виходити в кімнату.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...