Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

в когось е досвiд використання голлiвудськоi гойдалки?

colombina

Рекомендовані повідомлення

от вже кiлька рокiв , як ми ii купили, i постiйнi суперечки з чоловiком, коли починаеться лiтнiй сезон.... чи знiмати дах нанiч чи нi? ну щоб не порвався та не погнувся пiд час дощу чи нежданноi грози.... поки що постiйно знiмаемо пiсля використання .... знiмати , правда, легко, просто два шурупа трохи вiдкрутити.... але набридае ж сильно....

ось цього року вже кiлька разiв не знiмала i все ОК, нiчого не сталося... а ваш досвiд - рветься , гнеться чи все гаразд вже кiлька рокiв?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не снимала. В итоге на втором сезоне "прогнило" покрытие, т.е. стало трухлявым и быстро порвалось посредине.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне перетягивали (хорошо, что есть знакомый, кот. делает это даром, только на материал тратится). Но, нужно было ему отвезти, она там лежала, пока у него время найдеться (задаром ведь), потом нужно забрать ...

можно, конечно, самим пошить, если умеешь. А можно тряпочку повязать, но не тот гламур... А можно снимать, тут уж каждый сам выбирает, чем страдать.

 

Хотя я тут чуток обманула - у меня это было не с крышей, а с сидушкой. Но, думаю это крыши тоже кассается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне перетягивали (хорошо, что есть знакомый, кот. делает это даром, только на материал тратится). Но, нужно было ему отвезти, она там лежала, пока у него время найдеться (задаром ведь), потом нужно забрать ...

можно, конечно, самим пошить, если умеешь. А можно тряпочку повязать, но не тот гламур... А можно снимать, тут уж каждый сам выбирает, чем страдать.

 

Хотя я тут чуток обманула - у меня это было не с крышей, а с сидушкой. Но, думаю это крыши тоже кассается.

 

Я вот диван недавно перетянул и кровать.

Впервые в жизни, и все отлично получилось.

Теперь ни единого скрипа...

Жена в восторге!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...