Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Противопожарные разрывы между углами домов

Gennady FF

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые форумчане, посоветуйте.

 

Моя коробка дома (240 кв.м) и дом соседа встречаются углами (не стенами). Грубо говоря, стоят на одной диагонали. Степень огнестойкости строений -2-3. Ближайшие участки стен без оконных и дверных проёмов. Расстояние между углами - 5,3 м.

Вы когда-нибудь сталкивались с подобной ситуацией?

И стройпаспорт, и разрешение на выполнение работ сделаны в 2010 году. Я посадил дом на 2,5 м ближе к соседу, думая что степень огнестойкости - 2.

Думаю кого именно звать на консультацию: техника БТИ или инспектора ГАСК. Выяснилось, что мой сосед не оформил акт и сидит с дарственной на свой участок. Он документы на строительство вообще не делал.

 

Имеет ли смысл срезать угол до 6,4м? Или возможны менее болезненные варианты?

Есть ли возможность решить проблему раз и навсегда?

С кем именно консультироваться? БТИ? Архитектура?

Боюсь что рано или поздно инспекция с рулетками начнёт ходить – сосед начнёт узаконивать (техобстеження) в самый для меня неподходящий момент.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И стройпаспорт, и разрешение на выполнение работ сделаны в 2010 году. Я посадил дом на 2,5 м ближе к соседу, думая что степень огнестойкости - 2.

Спасибо.

 

Індюк теж думав що миється - поки вода не закипіла....

Вам видали будпаспорт де було конкретно вказано де саме вам будуватись - ви вирішили що розумніші за всіх? в нормах розбираєтесь краще ніж Райархітектура? Тепер маєте.

На консультацію - до Райархітектора - але просто все вирішити уже напевно не вийде. По хорошому - треба робити корегування будівельного паспорту - показувати реальне місце положення будинку (можливо - будуть претензії з боку ГАСК - це пряме порушення - але це вже - як порішаєте, можливо - можливо - заставлять брати згоду сусіда, але не факт.) Не затягуйте - йдіть до Райархітектора -і там рішайте - може обійдетесь малою кров"ю, бо якщо ситуація випливе з сторони вашого сусіда - получите по шапці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Індюк теж думав що миється - поки вода не закипіла....

Вам видали будпаспорт де було конкретно вказано де саме вам будуватись - ви вирішили що розумніші за всіх? в нормах розбираєтесь краще ніж Райархітектура? Тепер маєте.

На консультацію - до Райархітектора - але просто все вирішити уже напевно не вийде. По хорошому - треба робити корегування будівельного паспорту - показувати реальне місце положення будинку (можливо - будуть претензії з боку ГАСК - це пряме порушення - але це вже - як порішаєте, можливо - можливо - заставлять брати згоду сусіда, але не факт.) Не затягуйте - йдіть до Райархітектора -і там рішайте - може обійдетесь малою кров"ю, бо якщо ситуація випливе з сторони вашого сусіда - получите по шапці.

 

(1) У себя дома хамить будете и про индюков рассказывать :(

(2) Срезать угол может обойтись дешевле чем виришувать у местных растрелли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ви собі уявляєте "зрізати кут" будинку? Може краще сокирою зрубати :D

Не ліпіть горбатого, вже як є, йдіть в архітектуру й переробляйте будпаспорт "по факту", таких ситуацій по країні море. Якщо сусід ще не оформляв то можливо у вас пройде все гладко, але потім вам сусід згадає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вашому місці я б не умнічав, ви вже раз попробували - тепер дупу чухаєте.

Якщо нормально побалакаєте з райархітекторм - може все вирішитись корегуванням буд.паспорту - це до 1000 гр. Просто знести угол невийде - у вас же не угол - а весь будинок зміщений - проблема полюбому вилізе - будете робити теж корегування - але + штраф за порушення + піде бумага з притензіями в АПБ і до архітектора (теоретично - вони мали це діло контролювати) а вже ті - крові з вас вип"ють - мало не покажеться.

Це діло може вирішитись тихо-мирно - в одному кабінеті при нормальній розмові - а може - з штрафами, судами і запитами прокуратури. Повторюсь - доки все тихо - по-тихому і вирішуйте, але не тягніть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ви собі уявляєте "зрізати кут" будинку? Може краще сокирою зрубати :D

Не ліпіть горбатого, вже як є, йдіть в архітектуру й переробляйте будпаспорт "по факту", таких ситуацій по країні море. Якщо сусід ще не оформляв то можливо у вас пройде все гладко, але потім вам сусід згадає

 

Вы когда постите, читайте что написали.

Если "не в теме", то слова серебро, а молчание золото.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы когда постите, читайте что написали.

Если "не в теме", то слова серебро, а молчание золото.

 

М-да...и после этого Вы хотите, чтобы Вам здесь помогли??? Уважаемый, Вы тут появились с просьбой, так что принимайте все - и критику, и насмешки (хотя их еще и не было!). Вам люди дело говорят, а Вы все к словам цепляеетсь:fool:

Хотите поумничать? Идите решать этот вопрос с чинушами. Потом отпишитесь, порадуемся за Вас всей толпой:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вашому місці я б не умнічав, ви вже раз попробували - тепер дупу чухаєте.

Якщо нормально побалакаєте з райархітекторм - може все вирішитись корегуванням буд.паспорту - це до 1000 гр. Просто знести угол невийде - у вас же не угол - а весь будинок зміщений - проблема полюбому вилізе - будете робити теж корегування - але + штраф за порушення + піде бумага з притензіями в АПБ і до архітектора (теоретично - вони мали це діло контролювати) а вже ті - крові з вас вип"ють - мало не покажеться.

Це діло може вирішитись тихо-мирно - в одному кабінеті при нормальній розмові - а може - з штрафами, судами і запитами прокуратури. Повторюсь - доки все тихо - по-тихому і вирішуйте, але не тягніть.

 

А что нарушение посадки дома при соблюдении противопожарных разрывов преступление? А как вы представляете переделку стройпаспорта? Вы это из дупы вычухали?

Моя воображаемая беседа с районным архитектром(почему-то не с инспектором ДАБИ):

- Пан(и) архитектор, пожалуйста, проконсультируйте.

- Платите штраф или платите $ введем в экплуатацию.

- А что будет с соседом?

- Заплатит штраф и $.

- Пан(и) архитектор, я тут смету прикинул. Мне перестройка угла, армировка и перекладка кровли сталью обойдётся в 3,5 раза дешевле:-)

- Мы вас оштрафуем.

- А за что именно?

- За порушення вимог містобудівної документації.

- А на сколько? У вас есть полномочия?

- Это я ещё не придумал. О! Мы в прокуратуру подадим!

- Оспорю в суде.

- Иди отсюда, ты всю жизнь узаконивать будешь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам люди дело говорят, а Вы все к словам цепляеетсь:fool:

Хотите поумничать? Идите решать этот вопрос с чинушами. Потом отпишитесь, порадуемся за Вас всей толпой:)

 

Есть очень чёткая грань между административным правонарушением и уголовным преступлением. Советы типа "тихо решить в кабинете" ничего не решают в долгосрочной перспективе. Поменяется власть на местах, ДАБИ устроит какие-нибудь компании по проверкам и т.д. и т.п. И что уборка снега в Сибири? Или постоянная сдача крови?

Предыдущие "эксперты" не дают дельных советов. Душу отводят?:) Я не просил этнографический экскурс в украинские пословицы-поговорки.

Я парень пожилой - что значит "занести" мне объяснять не надо.

Готов платить, но не тупые взятки, а оплачивать грамотное решение раз и навсегда. Опять же перестройка угла дома на 1 м. имеет вполне предказуемую стоимость. Штраф за неправильную посадку по стройпаспорту 2010 года тоже.

 

Вы посты просмотрите - тупые советы "порешать" с тупиковыми последствиями для узаконивания моего соседа. Зачем постить, если не было реального опыта разруливания подобной ситуации?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо нормально побалакаєте з райархітекторм - може все вирішитись корегуванням буд.паспорту - це до 1000 гр. Просто знести угол невийде - у вас же не угол - а весь будинок зміщений - проблема полюбому вилізе - будете робити теж корегування - але + штраф за порушення + піде бумага з притензіями в АПБ і до архітектора (теоретично - вони мали це діло контролювати).

 

Иду в ближайший РОВД с повинной - я убил Кеннеди.

 

Пан Хабареносець,

будьласка, розкладіть мої потенційні штрафи згідно діючого законодавства.

Переноска доков и $ - тяжёлый изнурительный труд.

Гы -Гы.

 

Что на хлебушек не хватает?

 

Где все "эксперты" подевались???

Змінено користувачем Gennady FF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне перестройка угла, армировка и перекладка кровли сталью обойдётся в 3,5 раза дешевле:-)

То чого ви питання на форумі задаєте, як все так просто - відрізали кут, зліпили новий і всі діла. Але вас це не врятує, бо мінімальна відстань між будинками 8м, тому що 5,3 що 6,4 - одна бодяга. І немає різниці чим будинки дотикаються стінами чи кутами. І взагалі почитайте "правила забудови" - посилання на нормативи у вас мають бути вказані у будівельному паспорті. Тільки не зрозуміло навіщо ви його замовляли якщо не читаєте і не виконуєте його вимог

 

 

 

З.І. прикинув, якщо відрізати кут мого будинку - дешевше буде розвалити весь будинок :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по нормах то по нормах...але сам спостерігав в нас в місті...3 вулиці вузьких ділянок....метрів по 10-12 ширини по фасаду...і тепер питання, якщо по 8м між будинками - то теоретично там будуватися не можна....хоча вся вулиця затикана котеджами...глухими стінами між будинками

 

те ж саме в мене в селі, вся стара частина села ділянки 10-15м ширини...і у всіх "за згодою" сторін забудовано....

 

так що не треба бути такими категоричними...не у всіх ділянки по пів гектара...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так про це й мова - йти в архітектуру й вносити зміни в буд паспорт по-факту. Але ТС вперся рогом зрізати кут - то хай ріже, в чому справа.

Але штрафу (чи хабаря) йому не уникнути, бо одна справа що немає можливості правильно розмістити споруду, і зовсім інша що ТС свідомо пішов на порушення. Ще й сусідові подляк зробив :\"\":

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я розказав як це діло вирішити по людськи, розказав - знаючи систему з середини (працюю я майже там куди ви підете). Ви замість подяки відповіли хамством.

Щож, ваш підхід до проблеми зрозумілий. Запасайте гроші на суди. А якщо так само будете розмовляти і з інспектором ДАБК - то і на нову хату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...