Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сколько времени прокачивать новую скважину?

alkul

Рекомендовані повідомлення

Соседу пробили скважину, 55 метров. Труба, фильтр, насос, приямок с буфферной емкостью - все как положено. Прокачивали пару дней. После этого скважина все время активно используется, в том числе на полив. Дебет отличный. Вот только вода мутновата. Набрал я себе бочку - а дна не видно. Образовалась пленка, пузыри какие-то. Вопрос - скважина не вошла в нормальный режим, или что-то не так с водоносом? Вода не намного чище моего технического колодца. Мне предстоит тоже бить скважину, но явно не ради такой воды.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседу пробили скважину, 55 метров. Труба, фильтр, насос, приямок с буфферной емкостью - все как положено. Прокачивали пару дней. После этого скважина все время активно используется, в том числе на полив. Дебет отличный. Вот только вода мутновата. Набрал я себе бочку - а дна не видно. Образовалась пленка, пузыри какие-то. Вопрос - скважина не вошла в нормальный режим, или что-то не так с водоносом? Вода не намного чище моего технического колодца. Мне предстоит тоже бить скважину, но явно не ради такой воды.

 

Прокачивать нужно до видимо чистой воды.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прокачивать нужно до видимо чистой воды.

 

Так на вид она прозрачная, а в бочку (пищевая белая) заливаешь - дно не видно, мутная. Используется уже месяц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так на вид она прозрачная, а в бочку (пищевая белая) заливаешь - дно не видно, мутная. Используется уже месяц.

 

Сдайте воду на анализ и все станет ясно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двухвалентное железо окисляется на воздухе и вода приобретает коричневый цвет. По ходу его у Вас очень много.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

У меня похожая проблема. Пробурил скважину 47 метров. Все лето пользовался на полив и набирал бассейн. Вода становилась чище с переменным успехом. Если не пользуюсь пару дней - сначала идет чистая, а потом опять мутная, а если поставить отстаиваться то идеально прозрачная становится с серым осадком на дне.

 

Что то не так со скважиной или это нормально?

 

Впереди зима и пользоваться не буду - переживаю как бы она не забилась...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседу пробили скважину, 55 метров. Труба, фильтр, насос, приямок с буфферной емкостью - все как положено. Прокачивали пару дней. После этого скважина все время активно используется, в том числе на полив. Дебет отличный. Вот только вода мутновата. Набрал я себе бочку - а дна не видно. Образовалась пленка, пузыри какие-то. Вопрос - скважина не вошла в нормальный режим, или что-то не так с водоносом? Вода не намного чище моего технического колодца. Мне предстоит тоже бить скважину, но явно не ради такой воды.

 

При бурении важно правильно промыть скважину от бурового раствора, а после правильно прокачать.

 

Прокачивать нужно до видимо чистой воды.

 

В этом случае очень важна производительность насоса.

 

П.С. Визуально чистая вода сегодня - это еще не "залог успеха".

Скважина считается нормально прокачаной, когда вода в лучах солнечного света имеет сереневатый оттенок. (Играет спектр).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скважина считается нормально прокачаной, когда вода в лучах солнечного света имеет сереневатый оттенок. (Играет спектр).

 

Про спектр - це щось особисте. То Ви, колего NEPTUN'е, воду з "Агдамом" переплутали. :)

Згідно вимог водозабірні свердловини після закінчення буріння повинні бути випробувані відкачуванням протягом часу, передбаченого проектом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згідно вимог водозабірні свердловини після закінчення буріння повинні бути випробувані відкачуванням протягом часу, передбаченого проектом.

 

Проект може передбачати прокачку "до 00-00 завтрешнього утра"(с).

А як бути по факту?

 

Я мав на увазі те, що ніби то чиста, і дійсно чиста свердловинна вода, у сонячному промені має різний колір (відтінок).

Невже ніколи не помічали?

 

Завтра спробую сфотографувати, (якщо телефонна камера буде взмозі передати відтінки, від сіро-зеленого до бузкового).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я мав на увазі те, що ніби то чиста, і дійсно чиста свердловинна вода, у сонячному промені має різний колір (відтінок).

Невже ніколи не помічали?

Завтра спробую сфотографувати, (якщо телефонна камера буде взмозі передати відтінки, від сіро-зеленого до бузкового).

 

 

Може у Вас вода з великим вмістом марганцю? Така різноманітність кольорів у воді характерна для сполук марганцю різних ступенів окислення. К2МnO4 - відомий мінеральний хамелеон.

Іон марганцю Мn2+ не має забарвлення у водному розчині. Кристали МnSO4 або МnСОз - безбарвні, МnСОз - від безбарвного до світло-рожевого, але оксид МnО - вже сіро-зелений, МnСl2 і Mn(NO3)2 - рожевий. Ступеню окислення марганцю +3 відповідає бурий колір Мn2Оз або чорно-коричневий у Мn3O4. У звичайних умовах МnO2 - чорні кристали. Іон Мn6+ може бути присутнім тільки в складі аніона MnO42-, пофарбованого в зелений колір. Аніону МnО4-, де ступінь окислення марганцю найвища +7, відповідає вже інший - фіолетово-малиновий колір - це колір розчину «марганцівки».

 

Що колір сприймається зором суб'єктивно і залежить від психофізіологічного стану людини, від специфічних властивостей її очей, у своїй роботі (ссылка устарела) написала учениця 8 класу м. Соль – Ілецька Оренбургської області Асемгуль Музапарова - почитайте. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а мелкие-мелкие искрящиеся на солнце крупицы зеленоватого в осадке типа песка - это что?

Красиво смотрится.

 

Що колір сприймається зором суб'єктивно і залежить від психофізіологічного стану людини

(псыхологичный стан вроде - в норме):twisted:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...