Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кто прав? Кто виноват? - Вопрос о смене целевого

таняшка

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така : Є акт на землю 20 соток ( призначення с/г) в селищі міського типу. Хочу будувати будинок ( вже є коробка), як я розумію треба змінити цільове призначення. Йду в селищу раду пишу заяву на зміну, приймають рішення де написано , що 15 соток під забудову , а 5 під с/г.,так пише Земельний кодекс (сказав наш землеупорядник).

Коли я звернулась до фірми , яка буде займатися зміною цільового призначення, то мені повідомили , що я мала право змінити цільове для всієї ділянки 20 соток і ніяких обмежень не повинно бути.

Що робити? Як пише ЗАКОН?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація така : Є акт на землю 20 соток ( призначення с/г) в селищі міського типу. Хочу будувати будинок ( вже є коробка), як я розумію треба змінити цільове призначення. Йду в селищу раду пишу заяву на зміну, приймають рішення де написано , що 15 соток під забудову , а 5 під с/г.,так пише Земельний кодекс (сказав наш землеупорядник).

Коли я звернулась до фірми , яка буде займатися зміною цільового призначення, то мені повідомили , що я мала право змінити цільове для всієї ділянки 20 соток і ніяких обмежень не повинно бути.

Що робити? Як пише ЗАКОН?

 

Можете і 20, і 50, і 100 соток під забудову оформити (шляхом зміни цільового призначення).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете і 20, і 50, і 100 соток під забудову оформити (шляхом зміни цільового призначення).

 

и это при условии что генпланом предусмотрено для жилой усадебной застройки и с 2013 года "очередной" запрет без ДПТ

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую за відповіді....підкажіть, на яку статтю Земельного кодекса чи якогось іншого Закону мені "опиратися" при зустрічі з землеупорядником селищної ради ( бо він мені приводить ст.121 Земельного кодексу. " про обмеження до 15 соток під забудову в селищі міського типу".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую за відповіді....підкажіть, на яку статтю Земельного кодекса чи якогось іншого Закону мені "опиратися" при зустрічі з землеупорядником селищної ради ( бо він мені приводить ст.121 Земельного кодексу. " про обмеження до 15 соток під забудову в селищі міського типу".

 

ст.20 Земельного Кодекса Украины и

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 502 ПОРЯДОК зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую за відповіді....підкажіть, на яку статтю Земельного кодекса чи якогось іншого Закону мені "опиратися" при зустрічі з землеупорядником селищної ради ( бо він мені приводить ст.121 Земельного кодексу. " про обмеження до 15 соток під забудову в селищі міського типу".

 

Нехай прочитає назву статті та Науково-практичний коментар до неї. Може тоді зрозумію, що ця стаття тут ні до чого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...