Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Містична роль "Повідомлення"

Koskos

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні накінець здали документи на оформлення свідоцтва про право власності в К-Святошинське БТІ. Так от зясувалося, що в переліку документів стоїть і "Повідомлення про початок будівельних робіт".

tapok - цього документу не було в вашому переліку!)

 

Перелік документів показую на фото з дошки в приміщенні БТІ. На дошці "Повідомлення" названо "Декларацією".

 

Так от виникає питання. Багато людей, скориставшись законом, відсилають Повідомлення поштою. Потім ім навіть везе і вони бачать свою регістрацію в єлектронній системі ДАБІ. Але чи всі отримують саме паперову копію назад з реєстраційним номером? І реєстрація ж як би не передбачена законом. А без неї, виходить, неможливо закінчити процес отримання права власності.

Також виникає питання - а чи будуть працівники БТІ перевіряти справжність реестраційних даних в "повідомленні" та "декларації".

 

Виходить, що "Повідомлення" - досить важливий документ для фіналу юридичного оформлення будинку і конче потрібно мати на руках саме паперову його форму з реєстраційним номером.

1802929004_IMG_04571.thumb.JPG.c86e0af59573a3933b58cbb8ee6ec8e9.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також виникає питання - а чи будуть працівники БТІ перевіряти справжність реестраційних даних в "повідомленні" та "декларації".

конечно проверяют,они дают запрос по каждому документу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перелік документів показую на фото з дошки в приміщенні БТІ. На дошці "Повідомлення" названо "Декларацією".

Не шугайте людей, коль сами плохо учились в школе. Повидомлення и Декларация про початок будивельных робит это две разные вещи.

 

А вот интересно из тех кто здавал повидомлення требуют ли бумажную копию? Мне говорили с ДАБК что номер знать достаточно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечень несколько не соответствует действующим нормативно-правовым актам а именно п.8.1 Временному порядку регистрации права собсвтенности:

8.1. Оформлення права власності на нерухоме майно проводиться

з видачею свідоцтва про право власності за заявою про оформлення

права власності на нерухоме майно:

а) органами місцевого самоврядування:

фізичним та юридичним особам на новозбудовані,

реконструйовані об'єкти нерухомого майна за наявності документа,

що посвідчує право на земельну ділянку, та документа, що

відповідно до вимог законодавства засвідчує відповідність

закінченого будівництвом об'єкта проектній документації, державним

будівельним нормам, стандартам і правилам;

т.е.

1. Техпаспорт БТИ

2. копии Паспорт код,

3. копия Госакт

4. Решение совета об оформлении права

5. декларация о готовности объекта зарегистрированная ГАСКом

сдает и все будет ок. распечатайте им п.8.1. Наказ Міністерства юстиції

України 07.02.2002 N 7/5

 

Уведомление и декларация не предусмотрены Инструкцией а только разрешение на выполнение и то только на регистрацию объектов незавершенного строительства так что не преувеличивайте роль уведомления - его на руках с отметкой не обязательно иметь....(пока так до 01.01.2013 года) Инструкция утратит силу....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить, що "Повідомлення" - досить важливий документ для фіналу юридичного оформлення будинку і конче потрібно мати на руках саме паперову його форму з реєстраційним номером.

 

Про регистрационный номер нет ни единого упоминания в этом списке.

Правда как и о уведомлении )

 

И давно Вы заговорили на аутентичной мове, уважаемый Koskos? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перелік документів показую на фото з дошки в приміщенні БТІ. На дошці "Повідомлення" названо "Декларацією".

Так, це різні документи. Якщо не помиляюсь то на об’єкт більше 300м2 потрібно подавати Декларацію, а якщо "до" то лиш Повідомлення. Але все-одно це ролі не грає оскільки основним документом для оформлення права власності є Декларація про готовність об’єкта до експлуатації, в якій вказується реєстраційний номер (або дата відправки) Повідомлення.

 

З.І. У нас в БТІ помилки (у т.ч. граматичні :D) відвідувачі виправляють самостійно кульковою ручкою, можете зробити так само

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

И давно Вы заговорили на аутентичной мове, уважаемый Koskos? )

 

Я сам в шоке, сегодня какой-то флешмоб. Многие перешли на мову. Темы стали абсолютно не читабельными.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми не перейшли - ми з нею живемо все життя. Чого і вам бажаємо. А теми навпаки стали більш читабельні і зрозумілі без зауральських завертонів
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И давно Вы заговорили на аутентичной мове, уважаемый Koskos? )

 

Це мiй персональний протест манкуртам-невiгласам Калеснiченкам-Пiдра***-Кiваловим за "мовний" закон. Я на роботi розмовляю виключно украiнською. Зараз навiть роблю це принципово.

 

Короче - отбой, модератор закройте тему - я ошибся. Жену вечером встретил - сказала, что "повидомлення" не потребовали.

Сорри.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Короче - отбой, модератор закройте тему - я ошибся. Жену вечером встретил - сказала, что "повидомлення" не потребовали.

Сорри.

 

вот и с мовой так )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ездил в ГАСК, где показали мне мое зарегестрированное уведомление и сказали, что если я хочу, то могу сбегать отснять копию, но по-сути нужен только номер. А поскольку у меня есть официальный ответ ГАСКа на мой запрос с этим номером в письме, мне объяснили, что этого достаточно (номера).
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це мiй персональний протест манкуртам-невiгласам Калеснiченкам-Пiдра***-Кiваловим за "мовний" закон. Я на роботi розмовляю виключно украiнською. Зараз навiть роблю це принципово.

 

Короче - отбой, модератор закройте тему - я ошибся. Жену вечером встретил - сказала, что "повидомлення" не потребовали.

Сорри.

 

 

Вот и с "Калеснiченкам-Пiдра***-Кiваловим" тоже самое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ездил в ГАСК, где показали мне мое зарегестрированное уведомление и сказали, что если я хочу, то могу сбегать отснять копию, но по-сути нужен только номер. А поскольку у меня есть официальный ответ ГАСКа на мой запрос с этим номером в письме, мне объяснили, что этого достаточно (номера).

А Вы на сайте в базе уже себя видели?Облом тратить время на поездки в это заведение.

 

Добавлено через 1 минуту

Це мiй персональний протест манкуртам-невiгласам Калеснiченкам-Пiдра***-Кiваловим за "мовний" закон. Я на роботi розмовляю виключно украiнською. Зараз навiть роблю це принципово.

А им от Вас только и нужна вот именно такая реакция.Цель достигнута.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...