Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем утеплить дом?

Saltus

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте!

 

Чем утеплить дом, часть которого состоит из газобетона, а часть из ракушняка?

 

Насколько знаю, пенопластом не советуют утеплять газобетон.

 

Буду благодарен за любые советы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите ветки форума...

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=1709224#post1709224

 

Окончательной версии не существует:) Сам сейчас думаю нд фасадом по газоблоку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

 

Чем утеплить дом, часть которого состоит из газобетона, а часть из ракушняка?

 

Насколько знаю, пенопластом не советуют утеплять газобетон.

 

Буду благодарен за любые советы.

Залежно в якій клім зоні ви знаходитель+товщина матеріалу+густина.Якщо в найсуровішій де опір 2.8 то утеплятись потрібно крім ППС ще можна БЕТОЛЬ або ВАТА.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

 

Чем утеплить дом, часть которого состоит из газобетона, а часть из ракушняка?

 

Насколько знаю, пенопластом не советуют утеплять газобетон.

 

Буду благодарен за любые советы.

 

По газобетону лучше МИН.Вата, т.к. газобетон паропроницаем, как и система утепления с мин.ватой.

 

Хотя утепляют и пенопластом когда стоит вопрос $.

 

Если есть возможность не экономьте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а для ракушняка что-то пороще типа пенопласта
Ракушка теж паропроникна і ППС ненайкращий варіант.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, в идеале конечно-же утеплитель - базальтовая вата она отлично работает и с газобетоном и с ракушкой.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня приходили строители предложили такой вариант: газобетон просто сеток и пошпакалевать, а ракушняк - обшить пенопластом.

 

Что скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, в идеале конечно-же утеплитель - базальтовая вата она отлично работает и с газобетоном и с ракушкой.
Якщо в ідеалі то найкращий варіан для вати :

 

1 В каркасному будівництві.

2 Утеплення криші між кроквами

3 Утеплення перекриття

4 Утеплення стін (вент фасад)

5 Утеплення стін (мокрим методом)

 

Добавлено через 4 минуты

Сегодня приходили строители предложили такой вариант: газобетон просто сеток и пошпакалевать, а ракушняк - обшить пенопластом.

 

Что скажете?

Ракушку так само як і ГБ ППСом утепляти нерекомендують.Або якщо ППСом то товщина такого утеплювача повинна бути майже в два рази товстішою від норми.Длятого щоб ваша стіна з ракушки передувала в зимовий період в температурі не нижче 11градусів.У такому випадку небуде виникати ніякої кондисації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 4 минуты

Ракушку так само як і ГБ ППСом утепляти нерекомендують.Або якщо ППСом то товщина такого утеплювача повинна бути майже в два рази товстішою від норми.Длятого щоб ваша стіна з ракушки передувала в зимовий період в температурі не нижче 11градусів.У такому випадку небуде виникати ніякої кондисації.

 

Ракушку утеплять ППС/ПП можно, но главное или не переборщить или дать с существенным запасом. Ракушняк условно паропроницаем. Или скорей влагопроницаем. Т.к. вода в виде пара в ракушняке не мигрирует там нет сплошных/сквозных каналов-капилляров. У него ячеистая структура. Кроме одного вида ракушняка - мшанкового. Весь вопрос состоит в опасности выноса точки росы с сердцевины камня, где нет кислорода и плесень не развивается на границу камня и ППС. Т.е. или малым слоем Вы переносите точку росы скажем с 9 см. глубины стены на 25 см. или же утолщенным слоем ППС выносите её в слой самого ППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ракушку утеплять ППС/ПП можно, но главное или не переборщить или дать с существенным запасом. Ракушняк условно паропроницаем. Или скорей влагопроницаем. Т.к. вода в виде пара в ракушняке не мигрирует там нет сплошных/сквозных каналов-капилляров. У него ячеистая структура. Кроме одного вида ракушняка - мшанкового. Весь вопрос состоит в опасности выноса точки росы с сердцевины камня, где нет кислорода и плесень не развивается на границу камня и ППС. Т.е. или малым слоем Вы переносите точку росы скажем с 9 см. глубины стены на 25 см. или же утолщенным слоем ППС выносите её в слой самого ППС.

выносите её в слой самого ППС.

-цей варіант буде кращий але і дорожчий.Незабувайте що це блоки з ракушки а не суцільна стіна.Шви будуть пропускати пар.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...