Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Армопояс под монолитное перекрытие.

scenium

Рекомендовані повідомлення

Строю дом из Газобетона Стоунлайт шириной 400 мм. Первый этаж из блоков D500, второй будет из блоков D400.

 

Уже практически заканчивают первый этаж, и встал вопрос по перекрытию.

 

Перекрытие буду делать монолитным. Нужно ли в таком случае делать армопояс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армопояс на ГБ под плиты обычно предусматривают. Для монолита пояс не нужен. Вы его (пояс) вместе с монолитной плитой и сделаете.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опирания монолитного перекрытия на стены в 200 мм достаточно будет?

А я бы делал опирание арматуры перекрытия на стену из ГБ не менее 250мм...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для монолита пояс не нужен. Вы его (пояс) вместе с монолитной плитой и сделаете.

Відподь не правильна. Армопояс обов'язково, а монолітиться вже зверху. При чому опалубка виставляється відразу на пояс і моноліт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня по проекту монолит без армопояса, опирание 350мм, газоблок 400мм Д500.

уже залили. какой смысл в армопоясе под монолит для меня загадка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відподь не правильна. Армопояс обов'язково, а монолітиться вже зверху. При чому опалубка виставляється відразу на пояс і моноліт.

 

А зачем, объясните.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем, объясните.

Щоб не вникати сильно я пояснення... 12 років тому назад був на заробітках в Португалії, 2,5 роки. І багатоповерхівки, і часні одно дво поверхові будинки робляться абсолютно однаково - армопояс, потім перектиття. Так роблять в усьому світі (декілька років уже і у нас, просто зверніть увагу). Не рахую наших проектантів самими розумними. При наявності армопояса, він виконує роль несучої конструкції, яка в свою чергу рівномірно розпреділяє все навантаження, а перекриття виконує роль перекриття між поверхами, що унеможливлює появу тріщин.

 

Добавлено через 4 минуты

какой смысл в армопоясе под монолит для меня загадка

Головне, щоб для Вас не було загадкою через років 4-5 від чого тріщини з'явились:beer:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відподь не правильна. Армопояс обов'язково, а монолітиться вже зверху. При чому опалубка виставляється відразу на пояс і моноліт.

 

Не понял. Зачем лишний железобетон на стены наваливать. Арматура плиты заводится в арматурный каркас армопояса. Армопояс может быть немного ниже по уровню, чем плита (опалубкой выставляется). Потом ВСЕ ВМЕСТЕ заливается бетоном.

Получается монолитная плита+армопояс в одном флаконе.

 

Я что-то не понимаю? Объясните, пожалуйста.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я что-то не понимаю? Объясните, пожалуйста.

по моему он все очень чётко описал

 

був на заробітках в Португалії

 

Так роблять в усьому світі

Спросите у любого строителя "почему так?" услышите ответ "мы завжды так робымо!"

 

Не рахую наших проектантів самими розумними.

у меня проект не от наших проектантов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понял. Зачем лишний железобетон на стены наваливать. Арматура плиты заводится в арматурный каркас армопояса. Армопояс может быть немного ниже по уровню, чем плита (опалубкой выставляется). Потом ВСЕ ВМЕСТЕ заливается бетоном.

Получается монолитная плита+армопояс в одном флаконе.

 

Я что-то не понимаю? Объясните, пожалуйста.

Абсолютно правильное и практически везде используемое решение...

Ну,наверное,кроме Португалии...;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно правильное и практически везде используемое решение...

Ну,наверное,кроме Португалии...;)

 

Спасибо. Успокоили. А то я уж надумал тут себе всякого... Португальского...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну,наверное,кроме Португалии...

Уважаемый "старожил форума". Я так понимаю, у Вас просто проблемы с пониманием украинского языка, поэтому фразу " При чому опалубка виставляється відразу на пояс і моноліт" переведу Вам на русский: При этом опалубка монтируется вместе на пояс и и перекрытие.

Також порадив би Вам спочатку читати, а потым вставляти репліки, якщо знання і досвід дозволяють.:bad:

 

Добавлено через 18 минут

А то я уж надумал тут себе всякого... Португальского...

До речі, сміється той, хто сміється останній. Це я до того, що при наявності помилок в конструкції фундаменту при відсутності під перекриттям армопоясу крім тріщини на стіні, буде ще й тріщина через все перекриття.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как я понимаю смысл в том чтобы разделить армпояс и перекрытие в том чтобы трещины которые могут образоваться в процессе усадки/стихийных бедствий/криворукости остановились на стыке, а есть в этом смысл или нет зависит от кошелька зачастую. Бо якщо за всіма правилами будувати гроши хутко зникають у більшості випадків
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый "старожил форума". Я так понимаю, у Вас просто проблемы с пониманием украинского языка, поэтому фразу " При чому опалубка виставляється відразу на пояс і моноліт" переведу Вам на русский: При этом опалубка монтируется вместе на пояс и и перекрытие.

Також порадив би Вам спочатку читати, а потым вставляти репліки, якщо знання і досвід дозволяють.:bad:

Уважаемый "новичок",а в скорости,исходя из вашей быстрой болтовни, Ж-) будущий "старожил" - излагая свои "умные мысли" на страничках этого форума,не стоит беспокоиться об их правильном переводе,лучше подумайте хорошенько о технически грамотном их изложении...:(

Змінено користувачем lastandr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смысл в том чтобы разделить армпояс и перекрытие

Суть просто в тому, щоб аромояс виконував свою функцію, а перекриття просто "опиралось" на рівну поверхню і отримувало рівномірне навантаження на всі свої кути.

 

Бо якщо за всіма правилами будувати

Про гроші. Багатих буратіно, на зразок депутатів, тут напевно дуже мало. І не кожен будує будинок, маючи можливость його завалити, і побудувати інший, якщо щось не так. Якщо можна перефарбувати, підштукатурити і тд. і тп., то тріщини даного типу не ліквідовуються - хіба косметично, щоб очі не бачили. За всіма правилами в монолітне перекриття потрібно дуже багато арматури, що мало хто воконує - зновуж таки гроші. Тому хочаб армопояс потрібно робити нормальний.

 

Добавлено через 4 минуты

излагая свои "умные мысли"

Хамство не приносить щастя. А давати поради в тому, в чому сам не зовсім - просто не варто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хотелось бы конечно в спор влазить, просто скажу, мы армопояса так же льем отдельно от монолитного перекрытия, дабы разница при усадках не шла на саму плиту.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хотелось бы конечно в спор влазить, просто скажу, мы армопояса так же льем отдельно от монолитного перекрытия

"Перекрытие буду делать монолитным. Нужно ли в таком случае делать армопояс" - тут спір йде про те, чи взагалі армопояс потрібний при монолітному перекртті. При використанні вібраторів "усадка" буде мінімальною, так що краще разом.

быстрой болтовни

Зверніть увагу - після залиття бетону під перекриттям буде армопояс, так як бетон заллється поверх цегли 20-30 см. www.google.com/imgres?start=358&um=1&hl=ru&biw=1280&bih=858&tbm=isch&tbnid=0zTGBmLmI9VVAM:&imgrefurl=http://www.kolumb.ru/perekrytia.html&docid=jxRlqEhTcSDSzM&imgurl=http://www.kolumb.ru/_perekrytia/perekrytia_main/images_center20/im020.jpg&w=475&h=304&ei=TK0cUNmPCpHFswa_4oCICQ&zoom=1&iact=hc&vpx=585&vpy=452&dur=488&hovh=180&hovw=281&tx=157&ty=115&sig=117257347497871324010&page=15&tbnh=146&tbnw=195&ndsp=25&ved=1t:429,r:17,s:358,i:321

В нас це масово не робиться - фінанси і дурні поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Перекрытие буду делать монолитным. Нужно ли в таком случае делать армопояс" - тут спір йде про те, чи взагалі армопояс потрібний при монолітному перекртті.

Зверніть увагу - після залиття бетону під перекриттям буде армопояс, так як бетон заллється поверх цегли 20-30 см.

В нас це масово не робиться - фінанси і дурні поради.

Похоже,что мы с вами говорим об одном и том же,только на разных "языках".:no: А вот ссылка не очень по теме - там дана картинка сборно-монолитного перекрытия(в Украине более известного как ТЕРИВА)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

немного офффф

 

лью потихоньку стены цокольного этажа бетон арматура и все такое

проходили мимо как то строители из пАртугалии, мАсквы, и прочих образцовых строительных городов

сказали: вот это зальешь потом обязательно надо армопояс сверху

мы прокурору так делали значит так правильно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже,что мы с вами говорим об одном и том же,только на разных "языках".

Що я й писав раніше, Ви ж почали приколюватись з Португалії - нам до них ще дуже далеко в будівництві - халтури там просто не приймуть і навіть не дадуть збудувати.

Посилання все таки по темі. В даному випадку автор висловився не вірно "Кирпичное перекрытие достаточно часто встречается в Европе, но еще ни разу не использовалось в России." По цеглі зверху заливається звичайний шар бетону, і цегла виступає в ролі теплоізолятора. Крім того там таке перекриття не використовується між поверхами - в такий спосіб заливаються дахи будинків, а зверху дерев'яні рейки і черепиця. В невеликих будинках таке перекриття використовують між останнім поверхом і горищем. Криші монолітять в зв'язку з великою вагою черепиці. Це вже в нас все спростили і розказують, що землетрусу ніколи не буде.

 

Добавлено через 11 минут

проходили мимо как то строители из пАртугалии, мАсквы, и прочих образцовых строительных городов

До чого Ваш сарказм? По перше я не "строитель". Залежить що і як Ви робите - кількість арматури і пропорції бетону, черговість заливки і тд. Напевно ж з вібратором заливаєте, раз "потехоньку" Можливо там армопояс і не потрібний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

простите это не сарказм, а скорее анекдот

если в самой Португалии так строят значит истина в последней инстанции

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если в самой Португалии так строят

Повірте, там строять якісно. Дана територія рахується сейсмічною, тому будують все з запасом. Стіни являються не несучими, несучі стовби бетоні (так як в нас будують висотки). Якби Ви побали кількість арматури, яка закладається, були б шоковані. Якість бетону за рахунок якісного цементу і пластифікаторів просто вражає - залитий сьогодні бетон на слідуючий день без професійного перфоратора не можливо відкулупати. А з тим китайським інструментом, що ми масово використовуємо - краще не пробувати. Крім того бетон з кожного міксера береться на аналіз і досить серйозно його там ламать, згинають та зжимають.

off А ще Вам розкажу, як португальці (старше покоління, яке дость погано вміє писати і читати) швидше за наших українців з двоми вищими освітами ділили довжину стіни на два, чи три. Поки наші дивились в небо і з розумним виглядом ділили, ті просто складали шнурка в двоє чи троє. Так що сміятись з них ми швидко перестали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...