Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Сьогодні
  2. Массово можно только на велосипеды пересесть. На электрички деньги и инфраструктура нужны.
  3. Вчора
  4. ага - щолкінську аес терміново добудують ( сарказм )
  5. не , мені ось ця пісня розторгуєва "про коня" більше подобається - як раз в контексті півострова - там ще бєсогон міхалков підспівує кліп змонтований з кадрів кінострічки - 1968 - андропов вже на повну потужність реабілітує імперських контрліваруціонерів кацапів
  6. электрика - херня вопрос...захотят решат довольно быстро
  7. Выйду ночью в поле с конем...(с)
  8. жалко у бджілки , бджілка - на гілці. навіть , якщо якимсь чарівним чином в крису з'явиться потрібна кількість електромобілів та електромережи для "заливу" такої кількості електрики в таку кількість електромобілів . кацапам бракує електрики на насоси - воду качати , де вони братимуть електрику у кількості , яка знадобиться , щоб замістити бензин-дизель ?
  9. А вот так - не можна и все. Как и бензовозам. Только по сухопутному коридору наперегонки с хорнетами или на оставшемся пароме.
  10. в сенсі не можна? всі 140 млн
  11. Кто перейдет? Крымчане? По мосту нельзя на электричках и гибридах.
  12. https://www.facebook.com/reel/2783498655383271
  13. тобто якщо всі масово перейдуть на електро мобілі, то козира не буде?
  14. крисня починає вивчати даунецький досвід - як срати у пакети В Крыму большинство насосных станций, находящихся на обслуживании предприятия "Вода Крыма", обесточены, сообщает пресс-служба водоснабжающей компании. Силами специалистов "Крымэнерго" ведутся аварийно-восстановительные работы. О времени восстановления электроснабжения будет сообщено дополнительно. Штатная подача воды будет восстановлена после устранения авария на электросетях. Специалисты коммунальных предприятий делают все возможное, чтобы свет и вода вернулись в дома крымчан, подчеркнули на предприятии.
  15. эх...не дает покоя некоторым шкура неубитого медведя... Бездомный, начни с рыбалки и ухи и потихоньку переходи к охоте на комаров и мух, потом фазанов, зайцев...
  16. величезний відсоток понаєхів з материка - цінний обмінний фонд = мусорва , фсбня , вояки , росгвардія та подібна мразота , яка звикла відпочивати на халяву у "державних здравницях" цих паскуд безкоштолвно відпускати не можна - виключно через щільну сувору фільтрацію - там такі "тушки" , яких можна міняти за коефіцієтонтом , як за мертвечука
  17. Коли в спину стріляють погано рафтиться
  18. Не зустрічав жодного, хто має російський паспорт, що визнав би очевидне (що він збрехав...)
  19. І не забувайте про нюанс нових моделей
  20. Колись именовалась коса Тузла - на остатках стоят быки керченского моста, а вот коса Чушка с моста видна хорошо.
  21. liveuamap.com/uk Тобто, острів Тузла вже не існує, чи хтось ...
  22. чим більше у крису буде кацапів , тим більше вони зжеруть і вип'ють , перед тим , як почнуть жерти одне одного . і коли захочеться пожаліти кацапів людожерів , слід перечитати ось цей скрін
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...