Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. бачу,геть все херово...народ далі свого міста не їде(
  3. і з них скільки по жилих будинках чи офісах? ефективність не дуже...
  4. Тому, що жаб варять на повільному вогні?!
  5. Що випустили війська РФ по Україні? 598 ударних БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків Курськ, Брянськ, Міллерово, Орел, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ - РФ., Гвардійське - ТОТ Криму; 2 аеробалістичні ракети Х-47М2 "Кинджал" із повітряного простору Липецької та Воронезької обл. - РФ.; 9 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 із Брянської та Воронезької обл. - РФ.; 20 крилатих ракет Х-101 із повітряного простору Саратовської обл. - РФ. Як відпрацювала ППО? Станом на 9:00 сили протиповітряної оборони знешкодили 589 цілей: 563 ворожих БпЛА типу Shahed і дронів-імітаторів різних типів; 1 аеробалістичну ракету Х-47М2 "Кинджал"; 7 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23; 18 крилатих ракет Х-101. Зафіксовано влучання ракет та безпілотників на 13 локаціях, падіння збитих (уламки) на 26 локаціях. Джерело: https://censor.net/ua/n3570943
  6. Щодо посту Мадяра про збори українців на дрони - 20-річний киянин видавав себе за Мадяра у TikTok та збирав кошти "на ЗСУ". Його затримала поліція. Раніше командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді (Мадяр) попередив про шахраїв, які збирають кошти від його імені. Так, чоловік використовував реальні відео з Мадяром, видаючи себе за нього, та закликав громадян робити внески на потреби армії. ФОТОрепортаж Джерело: https://censor.net/ua/p3570945
  7. По словам Віткоффа Росія пішла на поступки. Цієї ночі вони могли запустити вдвічі більше балістичних ракет по Києву, і на кілька сотен шахедів більше. І якби президентом був Байден, це б сталося. Але із поваги до Трампа і його ультиматума, вони запустили набагато менше ракет і вбили набагато менше людей. Він сподівається, що Нобелівський комітет оцінить це по заслугах. (С)
  8. Минус ещё два НПЗ на России: Куйбышевский и Афипский
  9. так покірні і слухняні вже звалили або мають броні, відстрочки. серед моїх знайомих всього декілька 73відсоточники..і по якомусь збігу саме вони мають броні.
  10. тварюки так обстріляли Київ
  11. Тоді стукатиме при морозах? Чути. Але не сильно. Звук передається по несучих конструкціях. Валерянку не пропонували ще? Не беріть ці звуки за маркер, до них швидко звикаєш і вони не дратують.
  12. Сьогодні
  13. про друсування любімої абізяни - якщо ти ї не дресируєш , вона буде дресирувати тебе
  14. на дійсно вільних вистачить, більшість слухняні та покірні
  15. він багато зайвого говорить і в інших справах. приберуть...
  16. Ну все таки нормально Куйбышевский НПЗ сегодня долбанули, один из крупнейших.
  17. ща наш ЗЕ-потужный покажет и наш ответ. Еще какую нить фоточку ракеты или мега супер пупер дрона
  18. Порівняно з аналогічним періодом минулого року російські витрати на армію та виробництво зброї збільшились на 31%, порівняно з січнем-червнем 2023 року – на 95%, а якщо порівнювати з першим роком розв'заної Росією повномасштабної війни проти України – утричі. Джерело: https://censor.net/n3570898
  19. "The majority opinion is always wrong, because most people are idiots. (Public opinion is a false opinion, because most people are complete idiots.)." © Edgar Allan Poe
  20. 73% не можуть помилятися)))😁
  21. питання в тому, чому вільні люди вільної країни дозволили себе загнати в рабство? а далі будуть нові і нові закони, і для цивільних, і для мобіків.
  22. придумують ці закони ті тварі, котрі ніколи не будуть мобілізовані, і діти їхні не будуть мобілізовані. питання, чи писали б вони закони якби самі підпадали під мобілізацію і їх діти?
  23. Земудари у своєму репертуарі: В’язниць не вистачить Профільний комітет Верховної Ради підтримав законопроект, яким пропонується карати військовослужбовців за непокору старшому начальнику тюремним ув'язненням на строк від 5 до 10 років. Повністю підтримую! Розпустилися. Солдатня кладе на все болт. Дрібне офіцерство зубоскалить на фейсбуці і дає образливі інтерв'ю. Фронт тримається виключно на генеральських плечах і завдяки турботам вищого політичного керівництва. Правильно – невинних посадити, винних нагородити. Цей законопроект нагадує сумнозвісний сталінський «закон про три колоски» – постанову 1932 року, якою запроваджувалося жорстоке, аж до розстрілу, покарання за розкрадання соціалістичного майна, навіть якщо це «розкрадання» становило всього три колоски, підібрані в голодні роки на колгоспному полі. Як і «закон про три колоски», що відкрив епоху сталінського масового терору, схвалений комітетом ВР законопроект покликаний не зміцнити дисципліну в воюючій армії, як сталінський закон не ставив за мету зміцнення законності, - обидва закони спрямовані на насадження атмосфери страху, придушення будь-якого інакомислення, розв'язування терору проти неугодних і незручних. Звичайно, жорстка дисципліна у воюючій армії обов'язково повинна бути. Але в грамотно організованих підрозділах під командуванням розумних командирів з дисципліною немає великих проблем, а якщо виникає необхідність – у командирів і так сьогодні достатньо інструментів для її зміцнення. Але що робити там, де командування некомпетентне, не користується тому ні повагою, ні довірою у особового складу, і ще видає накази, які знищують наші війська швидше, ніж це робить противник? Що тут накажете робити, дорогі законодавці?.. Посадити всіх незгодних?.. В'язниць не вистачить. Джерело: https://censor.net/ua/b3570897
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...