Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Ще раз: - вона НЕ навчалась або НЕ навчилась, їй купив права твій родич - твоє навчання після якого людина не здає задом, теж слабо тягне на обучєніє. чи то ти її оформив разок другий замість навчання і на тому все? Тому це НЕ приклад 100%. Якщо я дивлюсь по знайомим жінкам, то умовно з 10 - одна зовсім не може їхати, бо панікує (хоча сама відвчилась і здала на права), друга - не їздить бо чоловік купив їй задорогу машину і сциться щоб вона десь царапнула бампер, хоча вона вже їздила по місту сама. інші 8 - їздять достатньо спокійно.
  3. ну ок - майже всі . нітакусь - дещиця .
  4. Сьогодні
  5. Відіграла клієнту HYUNDAI IONIQ HYBRID SEL KMHC75LC7KU145149 2019 рік, пробіг 102 тисячі, лот відіграний за 2550$. Розмитнена машина в Україні 9315$ Можливий привіз будь-якого лота під замовлення з США, як зі страхових аукціонів, так і з аукціону цілих автомобілів Манхейм, мій гонорар за подібне дійство (підбір машини, узгодження ціни, всі маніпуляції по США, доставка в порт Клайпеда, доставка в Україну, супровід всіх дій в Україні до постановки на облік) 300$ при ціні автомобіля до 5000$, 400$ при ціні до 10000$, 500$ при більш високій вартості лота, співпрацюю з дилерами, які не мають акредитації та дилерства на Manheim - граю машини з закритих аукціонів!!! Також можливе придбання, привезення і повний супровід на всіх етапах з оформленням під ключ автомобілів з Норвегії. www.finn.no/car/used/search.html?sort=PUBLISHED_DESC Доставка автовозами/евакуаторами з Клайпеди до Львова та Києва ваших машин з послугою брокера та митним оформленням, можлива доставка негабаритних автомобілів. Можливий вивіз вашого автомобіля евакуатором з України до Польщі або Литви. Можливий забір на українських митних терміналах і доставка по Україні. Фото/Відео звіт при завантаженні. Відгуки про мене. reibert.info/threads/seksinika.482233/ Мій Tik-Tok nika_23_01_ Трохи мого Ютуба) https://www.youtube.com/@seksinika Швидше і зручніше буде у Вайбері або Телеграмі 0985509255
  6. За русским кораблем. Нет смысла общаться с тем, кто не понимает, что такое аргумент и строит из себя шута.
  7. Согласен, запахи в доме — это проблема. Тоже думаю вынести камеру из подвала на улицу. Кто-то пробовал под это дело морские контейнеры приспособить? Хочу поставить 20-футовый во дворе. Есть смысл?
  8. Вітаю!Куплю камінну топку G&S 37x80x37x54 Також потрібні плити суперізолта та нерж. труба (овал)
  9. Бо ті в бігах. Ось ти чому вдома?
  10. Во-первых, никуда я не вызывался, меня попросили пару дней поездить рядом. Во-вторых, в каком законе написано, что пассажир не может сидя рядом комментировать действия водителя? Цитату в студию. В-третих, вам не приходило в голову, что те немногие знания, которыми я поделился, возможно спасли ей жизнь и если бы я отказался, то она бы (мать троих детей) могла и убиться нафиг? Я виноват еще и в том, что его не наняли? Наверно показал поддельный сертификат инструктора? Или как?
  11. Сілікагель - то і є один з різновидів гидрогелей. Він гарно поглинає вологу і може використовуватися для осушіння закритого простору.
  12. Как бы да. Но вызвались в качестве инструктора , хотя им не являлись. Имхо не каждый переводчик может быть учителем иностранного языка. Не разумней ли было нанять на пару месяцев профессионального инструктора, благо деньги как я понял, у них позволяли?
  13. Бородатый анекдот: студента спрашивают, о чём ты думаешь, когда смотришь на кирпич? - о п......е! - почему? - а я всегда о ней думаю.
  14. Так само, як таких, що курили і бухали. Що ніяк не відміняє рак від куріння і цироз печінки від бухла.
  15. Я навожу приклади необучаємості навіть ззовні адекватних жінок. Це мабуть теж порушення якогось закону? ) Вона сама не питаючи в мене дозволу сіла за кермо і приїхала за мною додому ) Наведи цитату з закону, згідно якого я маю право витягувати з машини власника з правами? )) Тоді ще Конституція не була на паузі ))) Ще раз звертаю твою увагу на те, що це держава їй видала права і випустила на дорогу. Отуди всі претензії і направляй. Я вже багато стикався з прикладами повного нерозуміння ПДР і відсутності логіки, але це в перший раз бочу, щоб відповідальність за дотримання ПДР перекладали на пасажира ))))
  16. Знаю безліч бездітних жінок, що дожили до прєклонних лєт.
  17. Звісно, але тут на форумі не сержант написав, а ти хвалишся як випустив людину на дорогу яка назад не може здати і при цьому "всі баби ***ово їдуть"
  18. Це з теми бездомного, він стверджує що всі жінки однакові, а виявляється є нюанс-кермують по різному.
  19. Тобто цитати з закону, який я нібито "порушив", не знайшлося. ) З цього місця детальніше, будь ласка - в який саме момент я її туди посадив? ) Ти ще одного дегана забув - державу, яка їй права видала в особі якогось там сержанта ДАЇ.
  20. В умовах війни це далеко не зайвий скіл.
  21. Просто скажи що ти старпер тай все. Що порушив - посадив за кермо людину без права керування. Дупо деган.
  22. У скандинавів переобладнують підліткам машини де не вмикаються вищі передачі і обмеженується швидкість. І перших років зо два підлітки їздять і звикають до розміреного спокійного темпу їзди.
  23. Обережніше там, з навчаннями. https://www.facebook.com/share/v/1B4cjyAogM/?mibextid=wwXIfr
  24. Війна в Україні має закінчитися до 2030 року, Європа матиме час для підготовки до можливої агресії з боку рф, — начальник бельгійського Генерального штабу якщо не встигнуть підготуватися? продовжать війну в Україні?
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...