Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Your children are not your children. They are the sons and daughters of Life’s longing for itself. They come through you but not from you, And though they are with you yet they belong not to you. You may give them your love but not your thoughts, For they have their own thoughts. You may house their bodies but not their souls, For their souls dwell in the house of tomorrow, which you cannot visit, not even in your dreams. You may strive to be like them, but seek not to make them like you. For life goes not backward nor tarries with yesterday.
  3. Так я вже порівняв - вийшло, що ця АЄС - це як тоненький шланг одного пістолета однієї колонки АЗС. Тобто можна досить легко підрахувати, скільки таких реакторів потрібно встановити (під землю), щоб рухати наявну кількість автомобілів у світі. І стане очевидно, що це нереально. Ото й вся казочка про електромобілі. І під цю казочку продовжується знищення промисловості Європи. Вже стає ясно, що ніякого повного переходу на електромобілі не буде і в 2035 не буде ніякої заборони ДВС. Але промисловості ЄС вже завдано смертельного удару. І ніхто не поніс за це жодної відповідальності. Якщо весь час приймати такі безглузді рішення - то голод буде безперервним
  4. і як це корелює з п'ятьма котошлюбами ?
  5. зато всі оті "мегауспішні" люди жили в золотому за вартістю нерухомому лайні ,яке вони отримали від радянської влади безкоштовно , а дехто - містяни у третьому поколінні - ще й у спадщину другу - третю одиницю🤣
  6. Оформіть кредит онлайн на карту в Запоріжжі за 5-10 хвилин! Без дзвінків і довідок – паспорт, ІПН та картка 💳. Перший займ під 0% до 30 днів. Гроші одразу на картку ✅ Дізнайтеся, як легко вирішити фінансові труднощі! Вибирайте найкращі пропозиції вже зараз. 😊
  7. Сьогодні
  8. Згідно з частиною 7 статті 38 КУпАП, «адміністративне стягнення під час воєнного стану може бути накладено протягом трьох місяців з дня виявлення правопорушення, але не пізніше одного року з дня його вчинення». Таким чином, після 17 липня 2025 року санкції за несвоєчасне оновлення даних уже не можуть застосовуватися через сплив строку притягнення до адміністративної відповідальності.
  9. Війни не було, повзуча окупація, коли міністри силового блоку не українці . З економікою повна срака. Усі розумні виводили гроші з країни. Зарплати копійчані.
  10. Краще? Вам возможно. Зарплата на большинстве заводов Житомира на 2011-12 200-300 долларов. Продавцы 150-200,учительница начальных классов меньше 200. Даже в Киеве большинство зарплат 400-500 долларов при Яныке.
  11. Вчора
  12. Я думав, ви знаєте класику:) Don't raise your kids, raise yourself — they'll follow your example, not your advice
  13. Чи потрібен додатковий автоматичний вимикач на лінію глибинного насосу в криниці, якщо провід заведений в приміщення і насос включаєтсья в розетку, на якій вже є свій АВ? Січення від насосу до розетки 3х2.5, від розетки до щитка також 3х2.5. Якщо потрібен, то якого номіналу? Насос здаєтсья 1.1 чи 1.2 кВт. Єдине що січення проводу самого насосу здаєтсья 3х0.75 чи 3х1.
  14. Питання по тій же темі - покриття для дерева. Нещодавно робив гойдалку з бруса, вже готова, покрита Імпрегнат Vidaron в кольорі королівський палісандр. В цільому просочення нормальне, але дуже рідке і якщо не помітити потьоків, то вони так і засохнуть. Наносив по інструкції. На малих деталях це ще можна проконтролювати, а на великих можна не помітити. Що і сталося на гойдалці, на одній зі стійок не помітив потьок в одному місці, побачив аж коли все висохло і збирав конструкцію. Ну то таке. Питання в іншому, яке покриття для дерева саме просте і не вибагливе, якщо щось піде не так або ж не потребує раз в рік-два поновлюватися? Наприклад ті ж потьоки. Фарбу чи щось схоже треба або ще один шар покривати, або повністю знімати покриття і заново покривати. Щось по типу олія / олія з воском взагалі без проблем, якесь проблемне місце можна поверх покрити і нічого не буде помітно. Також фарби чи аналогічні покриття можуть відшаруватися/потріскати, і втратити свій початковий вид, а ті ж олії таким не страждають і заодно не приховують природню структуру дерева. Минулого року робив для дочки столик, покрив якоюсь лазуррю, безбарвною. Наче нічого не сталося за рік, стояв і під дощем, і на сонці, але саме покриття глянцеве, аж блистить, не дуже таке подобається. --- Планується робити бесідку/терасу (фактично просто обшити наявний навіс на задньому дворі) і як згадував раніше, хочу там дерев'яні жалюзі. Планую таки попробувати варіант з обпалюванням деревини (сосни). Хоча дошки вже три місяці сохнуть, так що вже не свіжоспил. На даний час демонтовував стовпчики навісу, які простояли напевно років 10-11 і не були нічим покриті (здається тільки вогне-біо захист чи щось таке), так і стояло чисте дерево. Тільки знизу чимось додатково покрито, переробом чи що... Нічого критичного з ними за цей час не сталося, хіба що зовнішній вигляд як у незахищеного дерева. Але зішліфував це все, потім добряче обпалив, почистив щіткою, змив водою і на вигляд як та гойдалка покрита Vidaron в кольорі королівський палісандр 🤣 Постав дві деталі поруч і майже не помітно де обпалене дерево, а де покрито відароном. В цілому вигладає гарно, захищає і додатково висушує деревину, що має зменшити ризик скручування/зсихання і тд. Зверху планую додатково покрити прозорою лляною олією з воском. Але з обпаленого дерева не вийде зробити світлі відтінки, щось по типу як натуральна сосна, дуб. Хіба що обпалювати легше, або після обпалювання трохи шліфувати, щоб проявити природній колір деревини.
  15. Там де вікно він точно не потрібен. Ця стіна фактично без навантаження. Я там щоб зверху точно не було навантаження і стойки не ставив. Там буде просто склопакет вставлений (таке собі модне безрамне скління)) ). А ось там де двері, признаю, це мій конструктивний провтик. Проектував проєми під існуючі металопластикові двері, тож розміри фіксовані. Сподіваюсь що метал в каркасі конструкції візьме на себе потенційне навантаження від даху. Але я щє подумаю як усилити ці проєми
  16. меседж гідний рудого кота п'ятижонця
  17. "Кожен модуль герметичний і похований під землею, і може працювати до 10 років без необхідності підзарядки або постійної присутності персоналу." Спробуйте порівняти з дизель-генератором на 1000 кВА, який живить 200 квартир в умовах війни. З витратою палива десь 150-200 літрів палива на годину і який потребує постійної присутності дизелиста та частого регулярного обслуговування... Ситий голодного не розуміє... ніколи.
  18. Тобто енергетична потужність цього реактора менше потужності одного пістолета однієї колонки на заправці ) Це прорив, однозначно ))
  19. Тоді війна готувалась -- роззброєння України йшло, аж гай шумів...
  20. просто факт. як можна заперечувати, що тоді дійсно жилось краще і економічно і війни не було?
  21. Та вали вже до свого януковича, на росію, -- та скигли там.
  22. наші ж українчики хотіли авто по 200-500 доларів. заради цього автомайдан цілий зібрали. євробляхи гнали як гівн .. а при Янику можна було за рік заробити на хороше авто. хто працював.
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...