Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Сьогодні
  2. Коли таку інфу видають (та ще й практично в той-же день що і операція) в мене складається враження, що наші всякі пресслужби бажають змусити кацапів "шукати чорну кішку в темній кімнаті". Хоча... може кацапи такому і вірять .
  3. Это все вы лично у себя попробовали? И в итоге? Или просто аишный высер закинули?
  4. Ага. Я про це натякнув заміною гени на більші пускові струми. Але отримав в штангу) Бо січення кабелю значно перевищує потужність гени. І тут чорним по білому писали: 2,5мм2 за очі для такого малого генератора і пускові струми впливають не на кабель, бо той може короткостроково пропусти більше паспортних, а на гену, точніше його АВ.
  5. так крутив , що помер у 35 , бідолашний дві баби одночасно - вб'ють кого завгодно
  6. "Черная искра": удару ССО по Ленинградской области помогали питерские партизаны Операция стала успешной благодаря совместной координации действий между операторами дронов ССО и партизанами. в результате успешной атаки минуснули две установки: по производству линейных алкилбензолов и линейных алкилароматических сульфонатов, по удалению воды, соли и первичной обработки нефти.
  7. Жена — Галина Клинских (род. 17 сентября 1962) Две дочери — Ирина Клинских (род. 3 августа 1986) — психолог, окончила ВГПУ и Лилия Клинских (род. 13 января 1995) — окончила магистратуру экономического факультета ВГУ. У Ирины есть сын Матвей, внук Юрия. В 1991 году на своём концерте в Москве познакомился с Ольгой Самариной (род. 13 апреля 1975)[27], с которой в дальнейшем встречался последние годы своей жизни, не скрывая этого от своей жены Галины[28].
  8. Ну что, обещают эту ночь весёлой(((
  9. Ви це серйозно? Що саме ви маєте на увазі користування чи прибирання? З нього неможливо прибрати бруд і це чи головний недолік.
  10. Чим більше тим краще, але ваш гена дає максимум у 3.3кВт або 16А тому за який пусковий хвилюватись?
  11. З кантоном чи по фільмам? якщо з кантоном - то толку не буде, він усього 3 слова знає і ті неправильно пише.
  12. хіба він був одружений? з вашої точки зору не тільки не лох, а ще й зразок
  13. По геометрії буде не гірше, ніж Бровари.тобто,не Фонтан
  14. Думаю, розумно Було б залишити аерок. Ні,то аерок Нью) за двадцять років кожна собака в області знає..
  15. Мало того, ще й підкаблучник
  16. Адчепіться від нього, он жинат.
  17. Я народився і виріс у селі і пишаюся цим. Де ви іще знайдете 7 ставків і 3 ліси кругом села.
  18. А де ж я їх знайду, коли до мене ніхто не звертався українською. А ваше із бездомнЫм ім'я і досі написані кацапською. Пилитесь товариші, давно вже час парашут і будьонівку сховати
  19. так було вже www.washingtonpost.com/business/2020/03/17/checks-virus/ тільки я не пам'ятаю, минулого разу теж тільки обіцяли?
  20. Фактично компенсує витрати біднішого населення за ці введені мита.
  21. Наші ніщеброди по 25 баксів, а їхні по 1000_2000 Тисяча від Трампа: президент США планує роздати американцям по 1000-2000 доларів На запитання про те, як будуть використовуватися доходи від мит, які, за прогнозами, приноситимуть трильйони доларів щороку, Трамп відповів, що планує направити їх на погашення держборгу і може почати відправляти американцям "виплати": "Ми думаємо, що це буде десь від 1000 до 2000 доларів".
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...