Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Та ну нах у нас такого не може бути це сто процентів пензенчане
  3. Сьогодні
  4. Массово можно только на велосипеды пересесть. На электрички деньги и инфраструктура нужны.
  5. Вчора
  6. ага - щолкінську аес терміново добудують ( сарказм )
  7. не , мені ось ця пісня розторгуєва "про коня" більше подобається - як раз в контексті півострова - там ще бєсогон міхалков підспівує кліп змонтований з кадрів кінострічки - 1968 - андропов вже на повну потужність реабілітує імперських контрліваруціонерів кацапів
  8. электрика - херня вопрос...захотят решат довольно быстро
  9. Выйду ночью в поле с конем...(с)
  10. жалко у бджілки , бджілка - на гілці. навіть , якщо якимсь чарівним чином в крису з'явиться потрібна кількість електромобілів та електромережи для "заливу" такої кількості електрики в таку кількість електромобілів . кацапам бракує електрики на насоси - воду качати , де вони братимуть електрику у кількості , яка знадобиться , щоб замістити бензин-дизель ?
  11. А вот так - не можна и все. Как и бензовозам. Только по сухопутному коридору наперегонки с хорнетами или на оставшемся пароме.
  12. в сенсі не можна? всі 140 млн
  13. Кто перейдет? Крымчане? По мосту нельзя на электричках и гибридах.
  14. https://www.facebook.com/reel/2783498655383271
  15. тобто якщо всі масово перейдуть на електро мобілі, то козира не буде?
  16. крисня починає вивчати даунецький досвід - як срати у пакети В Крыму большинство насосных станций, находящихся на обслуживании предприятия "Вода Крыма", обесточены, сообщает пресс-служба водоснабжающей компании. Силами специалистов "Крымэнерго" ведутся аварийно-восстановительные работы. О времени восстановления электроснабжения будет сообщено дополнительно. Штатная подача воды будет восстановлена после устранения авария на электросетях. Специалисты коммунальных предприятий делают все возможное, чтобы свет и вода вернулись в дома крымчан, подчеркнули на предприятии.
  17. эх...не дает покоя некоторым шкура неубитого медведя... Бездомный, начни с рыбалки и ухи и потихоньку переходи к охоте на комаров и мух, потом фазанов, зайцев...
  18. величезний відсоток понаєхів з материка - цінний обмінний фонд = мусорва , фсбня , вояки , росгвардія та подібна мразота , яка звикла відпочивати на халяву у "державних здравницях" цих паскуд безкоштолвно відпускати не можна - виключно через щільну сувору фільтрацію - там такі "тушки" , яких можна міняти за коефіцієтонтом , як за мертвечука
  19. Коли в спину стріляють погано рафтиться
  20. Не зустрічав жодного, хто має російський паспорт, що визнав би очевидне (що він збрехав...)
  21. І не забувайте про нюанс нових моделей
  22. Колись именовалась коса Тузла - на остатках стоят быки керченского моста, а вот коса Чушка с моста видна хорошо.
  23. liveuamap.com/uk Тобто, острів Тузла вже не існує, чи хтось ...
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...