Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Якщо в ТС є нічний тариф, то вмикати посудомийку та пралку вночі є доцільним і логічним. Особливо, якщо ділянка обслуговується тільки електрикою.
  3. "Розслабитися і намагатися отримати задоволення" (с)
  4. Всьо треба пуйлу, тому він і на вигідні пропозиції Трампа не погодився.
  5. Не всім дано бачити, як кацапи йдуть назустріч заходу, коли вони не йдуть. Яким чином можна захистити місто у 30 км від кордону?
  6. В совєцькій армії я непогано влаштувався музикантом, в Гостомелі. Військова частина 75723. Перед демобілізацією отримав молодшого сержанта, як керівник духового оркестру, ВІА. Ця інформація щось змінює в твоєму світосприйнятті?
  7. Ну ви багато чого не бачите В Луганську - Луганськ От ви мабуть вирішили зберегти Суми і захищати їх не стали
  8. З того, що відбувається. Я щось не бачу жодних ознак реалізації цього варіанту.
  9. Тобто в Бучі вона була (а також в Ізюмі, Херсоні і т.д.), а на всю країну не було б. Л - логіка! Як вас взагалі в айтішники взяли? А "айтішники" запевняють, що кацапи підуть назустріч. А вони чомусь на неї не йдуть.
  10. Славик, так в каком ты , говоришь, звании службу в СА заканчивал ? Вот как мог такой ,как ты антисоветчик да дослужиться ло такого звания , за какие такие заслуги перед Советской Родиной ты его удостоился ?
  11. Ну и почему же он не реализуется?
  12. ...найкращим варіантом капітуляції.
  13. Я хоть и не патриот, но тоже считаю , что не пошли бы . Даже больше, они не пошли бы и с марте- апреле.ну не верю я в простые одноходовки от Кремля.
  14. В ідеалі треба було домовлятися в кінці 22-року, але патріоти запевняють, що кацапи на це не пішли б. Ну раз ні, то той варіант Стамбульських домовленостей поки що є найкращим.
  15. 2 года назад я с вами говорил на эту тему. Но тогда патриотов это не устроило , им нужно было всё и они стали очень ругаться. Мне стало страшно и я не стал с ними спорить, вроде.
  16. Не було б ніякої Бучі на всю країну, в кацапів демографічна криза серед слов'янського населення, для них населення України - це дуже цінний ресурс. І як би це дивно не звучало, під кацапами в українців були б шанси зберегти націю. Зараз нація вже знищена, через два покоління від українців лишиться національна меншина, а дітей будуть називати Фатіма і Махмуд. Ну це да. Українці завжди були нацією мазохістів-самогубців.
  17. тобто - Буча розміром з Україну - то "не гірший варіант" ? ну тоді хоча б продати/змусити ворога заплатити за своє життя дорого - хочеш вбити ? - спробуй
  18. Ну, судячи з Стамбульських домовленостей березня 2022 року, то це був не самий гірший варіант в порівнянні з тим, що може чекати Україну в найближчому майбутньому.
  19. а под нагрузкой у Вас тоже разбег напряжений увеличивается ? у меня под нагрузкой напряжение на одной из банок падает ощутимее, чем на остальных
  20. Ціна ламінату не дуже й дешевша.
  21. Почему надоела ? Щас вырисовывается для сша неплохой вариант: они делают оружие- европа платит . Европа и рф ослабевают , америка богатеет -бизнес .
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...