Активність
- Остання година
-
Якби кобзар знав що його тексти озвучуватиме ші - вмер би зразу як дізнався
-
дякую за підказку, а то на офіс в окупованій москві я вже людей знайшов, а в мінську якось нема нікого
-
Не ви точно і не інші білобілетчики Вам там видніше
-
а хто її знищувати буде? так нема більше людей. самі підараси та ухилянти залишилися
-
Правильно пише, ймовірність наявна, але є нюанс - це неможливо спланувати непомітно. Донік хайпожор. Щоб намагатись продавити нашу оборону на цій ділянці вказаної протяжності потрібне ударне угруповання мінімум тис 200, не рахуючи частин забезпечення і овт, а кацапи ледь стягують те що є. Відкритий вступ Білорусі у війну майже миттєво призведе до її знищення - тим самим позбавивши кацапію останніх, вкрай важливих, логістичних ланцюжків Це було потужно. Коли таке заявляють то відразу знівельовують досягнення інших. Скільки нц доніка готує людей разово за зміну? Чол 300? Лише 199 нц дшв готує за раз на порядки більше, а він ясно ж не один Тут все правильно, потрібні люди, на всі напрямки і спеціальності
-
news.novyny.live/speka-mozhe-sprichiniti-do-5-godin-obmezhen-elektroenergiyi-v-ukrayini-332958.html
-
а чаще всего куча дохлой вплоть до сгнившей, одни кости
-
Deye інвертори гібридні
Made in USSR відповів у розділі Альтернативні джерела електроенергії і тепла
пока закуплено 16 панелей. вопрос не в том сколько , а куда и кто ? 😁 . Куда лепить их и кто это будет делать ? особенно сейчас( когда нормальных мастеров мало ) . По поводу зарядки : на данный момент планируется установить режим поддержания ( 70-80 проц. при двух батареях ) ,с периодическим режимом балансировки ( заряд до 100 проц. и удержанием несколько часов ) . Химия не будет " напрягаться " ,ресурс максимален ( что важно ) . Зарядка ночным тарифом и разрядка днем тоже возможна , но эта экономия пока мне малоинтересна . - Сьогодні
-
Якби купляв - читав би. я побачив про 220 в першому пості. побачив на сайті. спитав. Ви мені про імперії, а не прості слова "Напруга налаштовується". Не треба "спеціально для мене". Ви ж продаєте не мені, а будь-кому зацікавленому. А то виглядає як десь в магазині продавець, ліниво відірвавшись від косинки, закочуючи очі каже - "спеціально для вас встану зі стільця і розкажу про товар більше, ніж ціну"
-
У мну сосед на удочку в блищлежащем озере ловити рыбу. Раз закинул. Еле вытащил вместе с похожей сеткой карпа десятикилограмового, щуку и ещё пару рыб мелких было.
-
Головне, змогти те зарядити Відчуваю, що і сонячних панелей у вас буде вдосталь. Так сказати, апетит приходить під час їжі. Але ми всі через це пройшли
-
Я не знаю що сказати , скажу дякую що просуваєте коментарями тему. Але ж будь ласка , читайте ІНСТРУКЦІЮ користувача . В ній все вказано. Ось спеціально для вас знайшов ЕКРАНИ МЕНЮ ДРУГОГО РІВНЯ: Екрани меню другого рівня призначені для досвідченого користувача. Крім моніторингу параметрів деякі з екранів дають можливість змінити роботу приладу, будьте уважні! Ви можете змінити вихідну напругу: точне налаштування в межах ±3% та перемикання з 220В на 230В
-
Deye інвертори гібридні
Made in USSR відповів у розділі Альтернативні джерела електроенергії і тепла
ЯКЩО 🙂........ И Якщо снега нет и льда 😁 . Хочу что бы наверняка. Тем более нагрузивши на восемь киловатт инвертер , батареи потянут легко и непринужденно да и 16 киловатт батареи потянут! -
його валом, якщо без хмар
-
рядом сетка с "пострадавшим" - садил бы питаров за неё сразу...сколько их бросают в реках, постоянно спинингом вытаскиваю за электроудочку однозначно расстрел
-
как только у раши проблема, так сразу ей протягивают руки наши партнеры
-
Deye інвертори гібридні
Made in USSR відповів у розділі Альтернативні джерела електроенергії і тепла
поскольку зимой осенью поздней и ранней весной солнце может не дать необходимое количество энергии , то принял решение поставить еще одну батарею Felicity ESS FLB48314TG1-H ,так сказать что бы наверняка . 😁 . Будет 32 квт . В дальнейшем если пожелаю увеличить мощность инвертора ,то это будет как раз в пору . -
Странно что гундосый придумал " 40 дней" , к чему бы это ? "40-дневной операции влияния". Глянул что это обозначает : "Сороковой день — это ключевой рубеж, когда, согласно православным традициям, душа окончательно покидает земной мир и предстает перед Богом для определения своей участи. В этот день принято проводить поминальный обед, молиться за упокой и посещать могилу для уборки и возложения цветов. Основные традиции и правила сорокового дня включают: Церковное поминовение: Обязательно закажите в церкви панихиду и подайте записку об упокоении "
-
По всій суворості закону. 😏 youtube.com/post/Ugkxy6Tx7AfpjOr-Gba0DA8l__zmwWKJjZfS?si=YwaBYq6YPMqp3y_N
