Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

помогите построить дом)

burguy30

Рекомендовані повідомлення

прошу прокоментувати вибір виробника водостічної системи зі сторони "ціна -якість"

 

металева система,двостороннє покриття-180 мікрон

 

Ну що тут казати... вибір достойний ніка...

Цей шведський виробник яка Volvo серед автомобілів...

По цінам не скажу - аналізував минулого року і дійшов висновку, що це не для мене... на мій погляд нижчі, ніж я тоді бачив.

Головне при замовленні домовитися, щоб якщо вони щось "зайве" нарахують, то потім викуплять назад, а якщо чогось не вистачить, то вони мають поставити безкоштовно...

plannja_sostav.gif.d87a2afed9f32e37273cbd6896e64d5f.gif

Змінено користувачем Igor_M
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що тут казати... вибір достойний ніка...

Цей шведський виробник яка Volvo серед автомобілів...

По цінам не скажу - аналізував минулого року і дійшов висновку, що це не для мене... на мій погляд нижчі, ніж я тоді бачив.

Головне при замовленні домовитися, щоб якщо вони щось "зайве" нарахують, то потім викуплять назад, а якщо чогось не вистачить, то вони мають поставити безкоштовно...

 

а що самі вибрали?

ту мені ще "рукі" пропонують

цього виробника розглядали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене є сумніви стосовно вікна на правому фронтоні

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

якось воно мені здається зайвим там

що скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приїхало ось таких дві черепички

 

питання,чи не замало тільки дві вентиляції на такий дах?

 

Насколько я понимаю, это выходы вентиляции для вентканалов или вентиляции канализационных стояков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окно на своем месте, а вот два окна ниже с нарушенной пропорцией.

Такая самодеятельность перечеркнет всю красоту фасада.

У Вас фасад с элементами классических архитектурных форм... , поэтому посоветовались бы Вы со своим архитектором :).

 

(Сравните пропорции на чертеже и фото.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окно на своем месте, а вот два окна ниже с нарушенной пропорцией.

Такая самодеятельность перечеркнет всю красоту фасада.

У Вас фасад с элементами классических архитектурных форм... , поэтому посоветовались бы Вы со своим архитектором :).

 

(Сравните пропорции на чертеже и фото.)

 

ви про що?

картинку як має бути бачили?

так от,вона в пропорції,і реальне вікно "те що нище" відповідае розмірам на картинці

можливо є ефект,що вікна замалі,так це так здаеться,плюс ліпнина "витяне розмір"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, как то пустоват фасад справа... там либо окно должно быть шире, либо (окно ведь уже есть) - попробовать побокам окна сделать какие то две лепные колонны, аля обрамление оконо... чтобы кирпич как то разгрузить...

вот что имел ввиду, при этом лепнина может быть не такой, это я так, кусочек из окна вырезал)))

7ce12260124f.thumb.jpg.e69469b8b494b0001cf7602f41cdb43c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, как то пустоват фасад справа... там либо окно должно быть шире, либо (окно ведь уже есть) - попробовать побокам окна сделать какие то две лепные колонны, аля обрамление оконо... чтобы кирпич как то разгрузить...

вот что имел ввиду, при этом лепнина может быть не такой, это я так, кусочек из окна вырезал)))

 

зауваження прийняв

а що про кругле вікно скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вопрос - \то окно - просто отдушник, или там жилое помещение???

 

в принцпе - окно на месте, но ежеле там не жилое помещение, то в принципе стекло там можно заменить на что нить в цвет фасада... чтобы не так бросалось в глаза темное пятнышко...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вопрос - \то окно - просто отдушник, или там жилое помещение???

 

в принцпе - окно на месте, но ежеле там не жилое помещение, то в принципе стекло там можно заменить на что нить в цвет фасада... чтобы не так бросалось в глаза темное пятнышко...

 

 

там одна велика кімната-жила)

одразу справа на даху -2 мансардних вікна,це до того,що темно там не буде

думав над варянтом- наліпити на фронтоні замість круглого віконечка якусь ліпнину

питання,як візуально воно грає ,коли залишити це вікно

і що втрачу,якощо його заберу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не, если жилая комната - то пусть будет окно.. вот только рама по светлее была бы интереснее)))))) лепнина там же вроде предусмотрена... вокруг
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я б по фронтонам баб пустил... Наяд там всяких и прочих прелестей. Люблю я их, ога. И пусть что-нибудь подпирают. Не знаю, что, но пусть подпирают. Балкон, например. :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я б по фронтонам баб пустил... Наяд там всяких и прочих прелестей. Люблю я их, ога. И пусть что-нибудь подпирают. Не знаю, что, но пусть подпирают. Балкон, например. :D

 

це аргумент за вікно чи проти?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це аргумент за вікно чи проти?)

 

О... Яке вікно? %)

Бгг

 

ЗІ. Без вікна фронтон "сліпий". Повинно щось бути хоча б намальовано - справа смаку. До речі, я б не відкидав і варіант із прямокутним(-и) вікном(-ми) на фронтонах. За наявності мансардних вікон вони (воно, якщо одне) можуть стати цілком доречним.

 

ЗЗІ. А взагалі, правило таке: задавати питання там, хто на ньому знається. Краще б звернутися за порадою до архітектора, а не прораба чи якогось забудовника. Хоча б до тієї людини, яка знає історію архітектури і могла б, як мінімум, візначитись із стилістикою. У Вас щось схоже на модерн, тож слід поцікавитись історією того, як це питання стилістично вирішувалось в цю епоху.

 

Якось я спілкувався з одним приятелем-архітектором. У нас виникла суперечка на приблизно таку ж тему. Я казав, що, наприклад, вікно потрібне, а він відповідав, що ні. Тоді він мене запитав, що знаю я про історію арт-деко (а саме в цьому стилі розроблявся проект)? І навіщо він роками напрацьовував своє відчуття стилю, якщо приходить якийсь невіглас і починає ліпити, що на душу ляже?

 

Наприклад, конструктивно в епоху модерну існівали обмеження на деякі конструктивні рішення. І саме ці обмеження та будівельні можливости необхідно зоча б імітувати під час розробки проекту в заданій стилістиці.

 

ЗЗЗІ. До речі - за бажання можу Вас познайомити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

здається все пропорційно)

3fe72c0c95f8.jpg

 

а ось правий фронтон стоїть,рішаю бути чи не бути круглому вікну

13925fc5b9e5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що у Вас з мостиками холоду? Як вирішувати збираєтеся? Думаю ще рано про баб думати, поки з тепловтратами такі проколи.

 

А по модерну - так тоді у руля були професіонали, тоді конструктивні особливості будівлі створювали її стиль.

Що, древні римляни арки на свій колізей для декору гатили? Як тепер між кухнею і вітальнею роблять вирізуючи з гіпсокартону. Ні, бо арка - це самонесуча конструкція, де можна без розчину, насухо, правильно підтесаши камені зробити ажурну конструкцію. Та ще й такого мега розміру, як у Колізеї.

Навіть у більш простих речах - у житловому будівництві - конструкції і декор були пов"язані.

А зараз ми маємо повну катастрофу, як казала І. Фаріон.

Проект - це план поверху (так тепер його трактують), стіни фігачимо не приходячи в притомність, шо там перемички совкові бетонні і плити з епохи розвинутого соціалізму - прямо на мороз стирчать з будинку, то фігня. Шо там конденсат, чи тепловтрати - так шо, у нас же газ дармовий.

Головне потім правильно це все заліпити "декором", щоб сорому видно не було. Не будинок - пам"ятник своєму часу!

Декорчик то дорогенький вийде, грошенят треба буде бухнути чималенько. Тут би архітектора такого з масним язиком, щоб чесав про історію архітектури, стиль, та гарно так чесав, що відкатик побільше заробити, бо ж за роботу, як завжди, сторгуються по середньоринковій ціні.

Та який тут стиль? Стиль - це, повторююсь - коли конструкції і декор є невід"ємною частиною один одного, як у Ейфелевої вежі, чи, якщо мова про ар-деко, то так, як у брюсельських будинків Віктора Орта (Victor Horta).

Це справді вічна інвестиція. А не типовий для нашого часу і місця прийом "украшательства", коли на будинок, як на новорічну ялинку чіпляють усякі прибамбаси.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тре мати дуууже гарний зір, щоб побачити містки холоду на утепленні, яке навіть не розглядалося. Мабуть, занадто багато часу згаяно на вивчення совкової архітектури.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неймовірно багато розмов ,тут, на форумі, присвячено цьому паливу

навіть,якщо не на пряму,то через різні похідні,наприклад містки холоду

ці розмови деколи зводяться аж до абсурду

ось візьмем стіклопластикову арматуру,одним з аргументів її застосування виробники називають малу теплопровідність,а як результат- меньше газу

а реально,на скільки відсотків?думаю навіть 1 не буде

а стіклопластикової арматури продається більше

чого не скажеш для того ,щоб більше продати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неймовірно багато розмов ,тут, на форумі, присвячено цьому паливу

навіть,якщо не на пряму,то через різні похідні,наприклад містки холоду

ці розмови деколи зводяться аж до абсурду

ось візьмем стіклопластикову арматуру,одним з аргументів її застосування виробники називають малу теплопровідність,а як результат- меньше газу

а реально,на скільки відсотків?думаю навіть 1 не буде

а стіклопластикової арматури продається більше

чого не скажеш для того ,щоб більше продати)

 

Закид Сейбуд залишу без коментарів, гадаю людина погарячкувала, незнаючи до кого пише :)

 

А Ваш пост прокоментую - не вважаю арматуру аргументом для дискусії.

 

Хочу спитати інше - скажіть мені, будь ласка -я непрвильно написав про те, як утворюються стилі в архітектурі, сплутав методологію?

 

Є стиль, а є псевдостиль. Давайте називати речі своїми іменами. Навіть еклектика має рамки і правила.

 

Я б свій будинок не ризикнув віднести до якогось певного стилю - для цього потрібно йти на певні обмеження і значні затрати, як у моді от-кутюр.

 

До містків холоду. Багато писалося, говорилося. Але розкажіть мені - оця плита перекриття на Вашому будинку - вона який коефіцієнт опору теплопередачі має? А з/б перемички над вікнами? Чверті на вікнах будуть?

 

 

Чи бачили теплофотографії таких будинків?

Що там синім кольором, а що яскраво-червоним?

Змінено користувачем архитектор
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, я не архітектор. Але, дивлячись на чорнову цеглу і на ескізи інтер'єрів, роблю сміливе припущення, що фасад має бути утепленим. І чомусь із підсвідомості спливає 100мм утеплювача по фасаду. :) І не думаю, що плити перектриття ним оминуться. Можливо глюк.

 

ЗІ. До речі. Якщо буде шар утеплювачу, наприклад в 100мм, то не замалий звис криші?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, я не архітектор. Але, дивлячись на чорнову цеглу і на ескізи інтер'єрів, роблю сміливе припущення, що фасад має бути утепленим. І чомусь із підсвідомості спливає 100мм утеплювача по фасаду. :) І не думаю, що плити перектриття ним оминуться. Можливо глюк.

 

в середині стіни 100 мм мінвати,так мені що ще крім цього ще по фасаду давати 100 мм?))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в середині стіни 100 мм мінвати,так мені що ще крім цього ще по фасаду давати 100 мм?))))

 

О! клас!!!!

Виявилася проблема. Виявляється "S.A.Y." не зовсім уважно ознайомився з будівництвом будинку. А там десь були фото, як між зовнішнім шаром в півцегли і внутрішнім в цеглу закладено мінватні мати.

Я ще подумав -а який термін служби тієї вати? Її ж дістати звідти неможливо. Он тут в одному з будинків що я описую у свої гілках мансарда підтікла в одному слабкому місці - так там хоч можна зробити ремонт з заміною, без розбирання конструкцій. А якщо конденсат у Вашому випадку буде випадати у ваті, при чому це залежатиме від сторін світу, від вітрів. Один кут будинку за температурним режимом буде відрізнятися від інших - 100%. Там поміняти вже нічого не можна буде.

 

А тепер про містки холоду. Якщо теплоізоляція під шаром чорнової цегли, то бетонних неутеплених перемичок, що стирчать назовні бути не повинно.

 

Треба їх ззовні утеплити, бо зазаз виймати і переробляти перемички ніхто не буде. А зовнішнє утеплення дасть товщину, нехай не 100 мм, а 80 мм, але все рівно з"явиться пінопластовий масивний брусок над вікнами на фасаді. І декор уже має танцювати від цих необхідних речей з утеплення містків холоду. Це знизить затрати на ремонт будинку і нагрівання стін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в середині стіни 100 мм мінвати,так мені що ще крім цього ще по фасаду давати 100 мм?))))

 

О, справді. Був занадто сміливим. :)

 

Забув. На вікнах було ж добре видно. %)

 

Перекриття знизу будуть підшиватися ГК? Це - також утеплювач. Також можна закласти утеплювач в стелі біля вікон. А перед стяжкою викласти смугу ЄППС від стіни в місцях виходу панелей на фасад і можна не турбуватися про тепловтрати. І інфрачервоне фото буде також гарним. ;)

 

А що в нас має бути на фасаді? Окрім бабів, звісно? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу спитати інше - скажіть мені, будь ласка -я непрвильно написав про те, як утворюються стилі в архітектурі, сплутав методологію?

Є стиль, а є псевдостиль. Давайте називати речі своїми іменами. Навіть еклектика має рамки і правила.

 

хіба я тут веду дискусію ,до якого стилю відноситься мій будинок?

 

Я б свій будинок не ризикнув віднести до якогось певного стилю - для цього потрібно йти на певні обмеження і значні затрати, як у моді от-кутюр.

 

не відносити через затрати і обмеження-поняття відносне,у кожного воно своє

 

 

До містків холоду. Багато писалося, говорилося. Але розкажіть мені - оця плита перекриття на Вашому будинку - вона який коефіцієнт опору теплопередачі має?

 

має чи не має,яке це має значення.для цього є окремі теми.у вас є конкретне зауваження,є якісь цифри?

 

А з/б перемички над вікнами?

 

не зрозумів

 

 

Чи бачили теплофотографії таких будинків?

Що там синім кольором, а що яскраво-червоним?

я ж казав,до абсурду

пиріг стіни =цегла +мінвата(100)+пів цегли,цього виявляється замало

потрібно більше

але ніхто не сказав, яке буде збільшення ,у відсотках ,коштів на опалення

дискусія буде для мене цікавою,коли ви конкретно скажете скільки я зекономлю в цифрах,або втрачу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, справді. Був занадто сміливим. :)

 

Забув. На вікнах було ж добре видно. %)

 

Перекриття знизу будуть підшиватися ГК? Це - також утеплювач. Також можна закласти утеплювач в стелі біля вікон. А перед стяжкою викласти смугу ЄППС від стіни в місцях виходу панелей на фасад і можна не турбуватися про тепловтрати. І інфрачервоне фото буде також гарним. ;)

 

А що в нас має бути на фасаді? Окрім бабів, звісно? :D

 

Слухайте, а ГК справі годиться на утеплення? Ви так вважаєте? То може ним хати утеплювати? З бабами?

 

Чогось я підозрюю, що ефективніть гіпсокартону як утеплювача дуже низька. Принаймні про це свідчить його коєфіцієнт теплопровідності і мала товщина листа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...