Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Столбчатый фундамент под террасу

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Перед входом планирую сделать террасу размером 3,3 на 4,3 метра. Вначале будет открытой, потом сделаю стены из пенобетона. Вопросы:

1. Через какой промежуток делать столбы фундамента? Планировал 2 столба по стороне 3,3 метра и три по стороне 4,3 метра. Т.е. общее количество 6 штук.

2. Сколько и какой арматуры нужно в столбики? Они у меня будут 1 метр над и метр под землей.

3. Сверху на столбиках хочу залить плиту. Для этого нужно оставить выпуски арматуры из столбиков? Достаточно ли будет сантиметров 7 плиты?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот что еще подумал. Есть у меня труба , толщина стенки около 0,5 см, диаметр трубы около 7 см. Можно ее поставить вместо арматуры и залить бетоном?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Достаточно ли будет сантиметров 7 плиты?

 

НЕ достаточно!

 

1. Через какой промежуток делать столбы фундамента? Планировал 2 столба по стороне 3,3 метра и три по стороне 4,3 метра. Т.е. общее количество 6 штук.

 

Тут как минимум нужно знать какие столбики у вас будут? Площадь основания? и вес конструкции который вы хотите поставить на фундамент.

 

Сколько и какой арматуры нужно в столбики?

 

Обычно 4 прутка.

 

Для этого нужно оставить выпуски арматуры из столбиков?

 

Нужно.

 

Растверок вы планируете?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед входом планирую сделать террасу размером 3,3 на 4,3 метра. Вначале будет открытой, потом сделаю стены из пенобетона. Вопросы:

1. Через какой промежуток делать столбы фундамента? Планировал 2 столба по стороне 3,3 метра и три по стороне 4,3 метра. Т.е. общее количество 6 штук.

2. Сколько и какой арматуры нужно в столбики? Они у меня будут 1 метр над и метр под землей.

3. Сверху на столбиках хочу залить плиту. Для этого нужно оставить выпуски арматуры из столбиков? Достаточно ли будет сантиметров 7 плиты?

 

діаметр пятки ра***те

Монолітний стовп 38*38 і над рівнем землі цеглу? Всереди кладки 4 прути 10-12 залити через всю колонну. ІМХО - якщо зробити ростверк - можна на товщині плити зекономити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Концепция поменялась. Буду делать просто небольшую площадку перед входом, метр на два. Можно под нее столбики сделать из трубы, залив ее бетоном?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед входом планирую сделать террасу размером 3,3 на 4,3 метра. Вначале будет открытой, потом сделаю стены из пенобетона. Вопросы:

1. Через какой промежуток делать столбы фундамента? Планировал 2 столба по стороне 3,3 метра и три по стороне 4,3 метра. Т.е. общее количество 6 штук.

2. Сколько и какой арматуры нужно в столбики? Они у меня будут 1 метр над и метр под землей.

3. Сверху на столбиках хочу залить плиту. Для этого нужно оставить выпуски арматуры из столбиков? Достаточно ли будет сантиметров 7 плиты?

 

Ваша тема похожа на мою - просмотрите, может что-то и пригодится www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=58242

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Концепция поменялась. Буду делать просто небольшую площадку перед входом, метр на два. Можно под нее столбики сделать из трубы, залив ее бетоном?

 

під таку плошадку - можна і не заливати:) головне, щоб вода не замерзла в трубі. але тоді треба придумувати вузол з'єдання стовпа із настилом. якщо лити - до арматурини метричний стержень привязати, і гайкою дерев'яну балку прихопити чз прокладку із рубероїду (коли застигне). ну і пятку якусь треба. хоч перепалену цеглину закопати.

 

як накриття думаєте робити? на стінку вішати дашок чи стійки ставити?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить так...

Виміряв відстань - 2,3 на 1,4 метра. Планую поставити трубу діаметром біля 7 см та товщиною стінки біля 0,5 см. і залити її бетоном. Так зробити 4 стовбчика довжиною 2,5 метра (просто така довга труба) - метр над і півтора в землі. Потім зверху залити плиту сантиметрів 10 товщиною з армуванням з проміжком в 20 (чи треба частіше) сантиметрів. А з часом викладу стіни з цегли. Витримає фундамент?

І ще одне "дизайнерське" рішення. Хочу з одного краю, там, де 1,4 метра ширина, поставити бетонний круг, як для колодязів. Плиту долити до половини цього круга, а над другою половиною зробити люк. І буде в мене міні погріб. Але ось бумаю, чи не завалиться моя конструкція?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить так...

Виміряв відстань - 2,3 на 1,4 метра. Планую поставити трубу діаметром біля 7 см та товщиною стінки біля 0,5 см. і залити її бетоном. Так зробити 4 стовбчика довжиною 2,5 метра (просто така довга труба) - метр над і півтора в землі. Потім зверху залити плиту сантиметрів 10 товщиною з армуванням з проміжком в 20 (чи треба частіше) сантиметрів. А з часом викладу стіни з цегли. Витримає фундамент?

І ще одне "дизайнерське" рішення. Хочу з одного краю, там, де 1,4 метра ширина, поставити бетонний круг, як для колодязів. Плиту долити до половини цього круга, а над другою половиною зробити люк. І буде в мене міні погріб. Але ось бумаю, чи не завалиться моя конструкція?

 

картинку б...

бетонний круг і сам по собі непоганий фундамент. Але якщо не теплоізолювати зверху - може вплинути на глибину промерзання землі під фундаментом будинку. Можуть бути нюанси.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить так...

Виміряв відстань - 2,3 на 1,4 метра. Планую поставити трубу діаметром біля 7 см та товщиною стінки біля 0,5 см. і залити її бетоном. Так зробити 4 стовбчика довжиною 2,5 метра (просто така довга труба) - метр над і півтора в землі. Потім зверху залити плиту сантиметрів 10 товщиною з армуванням з проміжком в 20 (чи треба частіше) сантиметрів. А з часом викладу стіни з цегли. Витримає фундамент?

І ще одне "дизайнерське" рішення. Хочу з одного краю, там, де 1,4 метра ширина, поставити бетонний круг, як для колодязів. Плиту долити до половини цього круга, а над другою половиною зробити люк. І буде в мене міні погріб. Але ось бумаю, чи не завалиться моя конструкція?

 

Щось мені здається, що варто порадитись з конструктором...

Я з приводу 7см труби та 10см плити... З приводу п'яти під стовпчики вам уже писали...

Я от собі теж спочатку планував терасу підняти на стовчиках і залити плиту, але з урахуванням підсипки грунта вирішив все ж зробити суцільний "короб", засипати піском і потім - заливка по грунту.

Ось тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=21751&page=68, починаючи з поста 1358 детальний опис...

 

Тепер щодо кільця-погреба. Здається мені, що з часом погреб ваш зсунеться і порве всю конструкцію...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Концепция в очередной раз поменялась. Теперь думаю сделать сплошной фундамент с двух наружных сторон и столбчатый с внутренних. Сверху нагружена будет только одна половина строения - будет сделана пристройка в пол кирпича, одна стенка будет идти посередине плиты. Вторая половина будет в виде открытой террасы.

Теперь вопросы:

1. Достаточно ли будет для фундамента 20 см? Пятку буду делать пошире, ессно. Грунт - песок.

2. Какая арматура нужна? Думал 12 арматуру вниз положить и все.

3. Какая нужна толщина плиты? Сантиметров 15 хватит? Какая арматура нужна и какой шаг укладки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ, будете смеяться, но у меня снова концепция поменялась - начал копать - мамадарагая!!! Сволочи строители все закидали битым кирпичом и там реально сантиметров 30 боя. Я слегка покопал и подумал, что большая веранда мне уже и нафиг не нужна. Думаю сделать теперь по 2 стенки высотой в 2 метра (метр под землей), шириной 1,4 метра (как будет вверху ширина стенки из кирпича) и толщиной сантиметров в 40 (уже просто физически не смогу выкопать). В качестве арматуры поставить по 2 трубы в каждую стенку и приварить их между собой 12 арматурой. А сверху на эти стенки сделать уже плиту сантиметров в 15 толщиной.

Конструктивная критика приветствуется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 - трактор підігнати ніяк? є маленькі із ковшами різного розміру.

2 - не забудьте випуски із стінки в плиту зробити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...