Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кабель, провід ЗЗЦМ/ЗЗКМ (Запорізький завод кольорових металів)

neoteh

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, а как у Вас обстоят дела с рельным сечением?

S ориг.	D	S зам.	разн. 	разн.%
1,50	1,31	1,35	0,15	10,15%
2,50	1,70	2,27	0,23	9,21%
4,00	2,18	3,73	0,27	6,69%

 

ап ) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вельмишановний neoteh!

1. Це не має нічого спільного з виробником, з якого розпочалася дискусія, так як останній не виготовляє такий тип проводів!

даю пораду:

- не діліть все на чорне і біле, не сприймайте критику товару, який зараз Вам приносит прибуток, на свою власну особисту образу, а також, не об'єднуйте загальне становище нашого вітчизняного виробництва, до конкретно взятого виробника, а саме ЗЗЦМ. Андестенд?

 

- не переймайтесь так занадто конкретним виробником - завтра вранці хтось інший Вам запропонує кращі умови і будете співати дефірамби іншому, або найгірше, Ваш виробник змінить політику і вишвирне Вас як того кота *****ого. Це реалії бізнесу.

 

з.и. Є вітчизняні якісні кабелі, хоч головою в стінку, хоч стінкою в голову)))

як казав мій знайомий, Firetuf, і я теж приєднуюсь: я хочу, щоб не ми купували в Європі, а вони у нас.

 

Європу: Туреччину, Чехію, Польщу, Румунію, Грецію;

кращої антиреклами, навіть не вигадаєш: якщо це Європа, то що ж тоді Америка?

Наведіть приклад, коли йдуть поставки в Німеччину, Фінляндію, Британію, Швейцарію... Це Європа.

Доречі, а чому Грузія, стала раптом Азією? Хай вже Московія, але не Грузія...

 

Я так думаю, що Ви і є Firetuf, бо тут мало, як їх там чесних продакт-манагерів, яких бентежить вітчизняний виробник)))

це Ваша особиста думка, але я йому навіть "не собрат і навіть не сосьостр" (с).

Мене, особисто, вітчизняний виробник КПП таки да, бентежить, як і всі виробники

інших галузей, бо я живу в Україні, і я хочу, щоб продукти вироблені в Україні, бьули не гірші, ніж продукти з Німеччини. Зрозуміла позиція?

 

p.s.: приєднуюсь до запитання.

Так Ви викладете на форумі сертифікати DIN на кабелі NYM від ЗЗЦМ? Чи будете надалі бла-бла-бла?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво його вже хтось купував?На виставке був досить пристойний.

кабель дійсно відрізняється від інших типів і запевняю - в кращу сторону. Скажу одне - заповнювач нарешті став окремим матеріалом і має форму заповнювача, як і повинно бути.

 

Дайошь сертифікат в студію!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ув. Olexandro, переходите в профильную тему по качеству кабельной продукции

 

ув. neoteh, я задал глупый вопрос про сечение?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ув. Olexandro, переходите в профильную тему по качеству кабельной продукции

 

ув. neoteh, я задал глупый вопрос про сечение?

 

та ні) щоб не закидали помідорами, краще переміряю, при можливості, і обовязково відпишусь)) колись було 1.78+мм для 2.5мм2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вельмишановний neoteh!

 

даю пораду:

- не діліть все на чорне і біле, не сприймайте критику товару, який зараз Вам приносит прибуток, на свою власну особисту образу, а також, не об'єднуйте загальне становище нашого вітчизняного виробництва, до конкретно взятого виробника, а саме ЗЗЦМ. Андестенд?

 

- не переймайтесь так занадто конкретним виробником - завтра вранці хтось інший Вам запропонує кращі умови і будете співати дефірамби іншому, або найгірше, Ваш виробник змінить політику і вишвирне Вас як того кота *****ого. Це реалії бізнесу.

 

- Я не беру образ ні на власний рахунок, ні тим більше на рахунок виробника))

- Ви ніяк не зрозумієте моєї позиції!!!)) Кращі умови вже є (особисто для мене), але якщо взяти співвідношеня ціни/якості, то це набагато гірші варіанти, або в бік якості, або ціни(Я Вам скажу більше, я навіть їх маю, але не дуже людям то пропоную, хоча міг би...)

з.и. Ну про змінить політику і вишвирне когось, кудись, це настільки мало ймовірно, як те, що гривня буде дорівнювати 1у.е.:lol:

Швидше може бути така ситуація, що ціни попіднімають до євро-кабеля і треба буде шукати іншого виробника з правильними співвідношеннями ціни/якості)) І це не буде ніяка співанка, про нового виробника, просто він буде більш конкурентний!!! Так це не виключення, я колись продавав й Одесскабель і казав, що то хороший кабель, за розумні гроші, далі я довго продавав nkt/draka/prakab в співвідношенні 95/5 нашого виробництва! І так, я всім рекомендував(як Ви виражаєтесь "співав") брати саме цей кабель, так як, наш вартував ДОРОЖЧЕ європейського брата!!! Тепер він не конкурентний, через вартість нашої валюти!!!

На сьогоднішній день всім рекомендую ЗЗКМ і цятка, від своїх слів не відмовляюсь!!!

Кому дуже треба щось дорожче NYM і CYKY, круче Одесскабеля, при тому ж прайсі (скоро будуть фотки) :D

з.и. По умовам і вигоді - особисто мені набагато вигідніше на сьогоднішній день продати іноземний кабель, ніж той самий ЗЗКМ!!! Десь в 2рази, як мінімум;)

Зрозуміла позиція?:D

як казав мій знайомий, Firetuf, і я теж приєднуюсь: я хочу, щоб не ми купували в Європі, а вони у нас.

Так може колись і буде))

кращої антиреклами, навіть не вигадаєш: якщо це Європа, то що ж тоді Америка?

Наведіть приклад, коли йдуть поставки в Німеччину, Фінляндію, Британію, Швейцарію... Це Європа.

Доречі, а чому Грузія, стала раптом Азією? Хай вже Московія, але не Грузія...

Взагалі не вважаю, це антирекламою... Так це "бідні" країни Європи, Німець не дуже буде напрягатись за різницю в 5-10євро, на 100м кабеля, вартістю 100, тому-що він їх заробить за 30хв, і тому це дуже важкий ринок)))Але як би не було, то Європа, хочете Ви того чи ні, з якоюсь частиною, норм, правил та стандартів)))

це Ваша особиста думка, але я йому навіть "не собрат і навіть не сосьостр" (с).

Мене, особисто, вітчизняний виробник КПП таки да, бентежить, як і всі виробники

інших галузей, бо я живу в Україні, і я хочу, щоб продукти вироблені в Україні, бьули не гірші, ніж продукти з Німеччини. Зрозуміла позиція?

Вибачте за хибне припущення))

Відкривайте своє підприємство і пробуйте))

А на рахунок того, що є, то є в нас багато достойних виробників в різних галузях, і якби реальна середня зарплата була хоча-б 500+євро, був би й попит на ті товари, а так, хтось має й 2К євро, а хтось 60, і виробники йдуть на здешевлення, всюди де можна!!!

Міняти треба все, не тільки ціни й податки з Європи...)))

 

p.s.: приєднуюсь до запитання.

Так Ви викладете на форумі сертифікати DIN на кабелі NYM від ЗЗЦМ? Чи будете надалі бла-бла-бла?

з.и. Де ви бачили, що я писав про NYM ЗЗКМ? :D

Я мав на увазі nkt/draka/prakab ))

з.и.и. На рахунок сертифікату NYM ЗЗКМ, попитаю, при нагоді...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ув. Olexandro, переходите в профильную тему по качеству кабельной продукции

 

Превелике вам дякую за пораду, але коли мені буде потрібна ваша думка - я до вас звернусь. Добре?

Тема цього розділу "Кабель, провід ЗЗЦМ/ЗЗКМ(Запорізький завод кольорових металів), КРАЩІ ЦІНИ!!!"

 

я ще раз прошу у представника цього продукту, тут на форумі, надати сертифікати на кабель марки NYM від ЗЗЦМ.

 

[quote name=Так Ви викладете на форумі сертифікати DIN на кабелі NYM від ЗЗЦМ?

[/quote]

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ув. Olexandro, переходите в профильную тему по качеству кабельной продукции

Превелике вам дякую за пораду, але коли мені буде потрібна ваша думка - я до вас звернусь. Добре?

Тема цього розділу "Кабель, провід ЗЗЦМ/ЗЗКМ(Запорізький завод кольорових металів), КРАЩІ ЦІНИ!!!"

Хоч повідомлення адресовано не мені, але:

1.Обєкти дискусії давно відійшли, від виробника, яким іменована тема, перейшли на всіх виробників підряд, включаючи всіх підряд вітчизняних, європейських і т.д.)))

2. Це є рекламна тема, і тут більше, питання потенційних клієнтів, відгуки задоволених покупців, побажання та інше;)

3. Хоча мені всерівно, можете тут писати і я сам легко підтримаю Вашу дискусію, але краще, щоб дуже не за**ати тему, щоб відгуки покупців не потратилися, дійсно не проти перейти в якусь іншу тему :beer:

 

я ще раз прошу у представника цього продукту, тут на форумі, надати сертифікати на кабель марки NYM від ЗЗЦМ.

Якщо, це повідомлення для мене, бо не видно адресату, то відповідь є трохи вище))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, а как у Вас обстоят дела с рельным сечением?

вот например ВВГ купленный в "южкабельсервис"

S ориг.	D	S зам.	разн. 	разн.%
1,50	1,31	1,35	0,15	10,15%
2,50	1,70	2,27	0,23	9,21%
4,00	2,18	3,73	0,27	6,69%

Поміряв ВВГнг-П 3х2.5мм.кв. Результат, щось між 1.78-1.79...

фотки під спойлером!

формулу, виклав, для простих людей, які думають, що там треба наміряти 2.5мм!!!

S=0.25х3.141592...х(1.78ммх1.78мм)≈ 2.4884550232мм.кв

S=0.25х3.141592...х(1.79ммх1.79мм)≈ 2.5164937318мм.кв

:flag1:

 

22410d124b0e.jpg

448177cc3efa.jpg

9fbb01244ca8.jpg

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покупали (муж покупал) у neoteh кабель (две бухты в Киев, оплата в понедельник) - все прошло нормально и оперативно (отправка в тотже день, удобным для нас перевозчиком), вчера получили.

По цене на двух бухтах (с учетом пересылки) получилось где-то 140гр разницы с ценой в Киеве (тоже с какой-то скидкой за целые бухты).

 

Спасибо :)

 

Дуже дякую за відгук! Звертайтесь, наступного разу відправка буде безкоштовна(за мій рахунок) :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоч повідомлення адресовано не мені, але:

1.Обєкти дискусії давно відійшли, від виробника, яким іменована тема, перейшли на всіх виробників підряд, включаючи всіх підряд вітчизняних, європейських і т.д.)))

2. Це є рекламна тема, і тут більше, питання потенційних клієнтів, відгуки задоволених покупців, побажання та інше;)

3. Хоча мені всерівно, можете тут писати і я сам легко підтримаю Вашу дискусію, але краще, щоб дуже не за**ати тему, щоб відгуки покупців не потратилися, дійсно не проти перейти в якусь іншу тему :beer:

Якщо, це повідомлення для мене, бо не видно адресату, то відповідь є трохи вище))

 

чисто по людськи, і то, завдяки Вашій ввічливості та толерантності, дійсно вважаю, що тема інших українських та закордонних виробників тут недоречна. Це Ваш рекламний пост.

Проте, чому мене так прискіпливо зхвилювала тема щодо кабеля марки NYM? А що, у Вас є інший продукт, який більш-менш схожий на "людський" кабель? Все, що у шлангу та незрозумілих кольорів - мене не цікавить.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чисто по людськи, і то, завдяки Вашій ввічливості та толерантності, дійсно вважаю, що тема інших українських та закордонних виробників тут недоречна. Це Ваш рекламний пост.

:beer:

Проте, чому мене так прискіпливо зхвилювала тема щодо кабеля марки NYM? А що, у Вас є інший продукт, який більш-менш схожий на "людський" кабель? Все, що у шлангу та незрозумілих кольорів - мене не цікавить.:beer:

В тому й справа, поки-що маю NYM(в наявності) тільки закордонного виробництва наступних брендів - nkt/draka/prakab...

ЗЗКМ NYM поки-що не маю, так як ще жоден клієнт не спитав за нього(( Буде більше обігових коштів, обовязково візьму, тепер трохи власний будинок "тягне", тримаю ходові позиції, все інше під замовлення))

Зразок мав, без маркіровки відрізнити на перший погляд від чеського неможливо))) і той і той були сірих кольорів... В ЗЗКМ-і більш яскраві кольори внутрішньої ізоляції... Достойний кабель, але щось NYM притих, раніше продавав багато, зараз попит на нього, не те що впав, а вмер(((

Люди вже дивляться, може якогось підвального, сумнівного виробництва ВВГ-П купити, що далі за такі кабелі говорити(( Це все ситуація в країні в цілому, прості люди бідніють щодня, і чим далі, тим більше(((

А ще тепер молодих людей, яким ще щось треба, які "рвуть", позабирають в "АТО", і що треба буде рідним? Та нічого, на хліб/послуги та молитись, щоб прийшли живі!

За сертифікат, що Вас цікавить, Запорізького NYM-а обовязково спитаю, як буду робити наступне замовлення...

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кабель ВВГ 3х10, есть такой? Продаете исключительно бухтами по 100м, или режете? Спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кабель ВВГ 3х10, есть такой? Продаете исключительно бухтами по 100м, или режете? Спасибо.

Буває, зараз в наявності нема((

Взагалі-то ріжу будь-який метраж...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буває, зараз в наявності нема((

Взагалі-то ріжу будь-який метраж...

 

когда будет? Интересует 15м.п. + еще на разводку по квартире метров 150 3х2,5 и метров 50 3х1,5

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брала у ТС кабель на будинок й можу його рекомендувати як постачальника з дуже приємними цінами та чіткістю домовленостей.:flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда будет? Интересует 15м.п. + еще на разводку по квартире метров 150 3х2,5 и метров 50 3х1,5

Ну планово це ще не ясно, точної дати нема...

Якшо то Вам швидко треба, краще замовити його окремо) Я зателефоную на завод і замовлю, вийде лише різниця в відправці НП, але буде за 2-4робочі дні в мене...

3х2.5 та 3х1.5 є в достатній кількості, різних модифікацій...

 

Брала у ТС кабель на будинок й можу його рекомендувати як постачальника з дуже приємними цінами та чіткістю домовленостей.:flag1:

Дуже дякую!!! Звертайтесь) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Также получил заказ, спасибо Юрию! Могу рекомендовать: все пришло в срок, отправка - быстро, продавец идет навстречу пожеланиям.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціни не актуальні !!! Коли буду мати реальні, тут оновлю, поки в телефонному режимі/ЛС

Всім хто оплатив до 13:00 - поїхало/поїде по старих цінах:beer:

Тримаймося, це ще мабуть не кінець :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціни страшні, самому валідол не завадив би :o

Ціни поки-що в валюті, поки щось трохи не стабілізується :unknown:

Викладаю ходові позиції на сьогоднішній день, з доставкою в Київ за 100м Інтаймом!!! Поки-що буде відправлятись ТІЛЬКИ після повної передплати!!! Наложеного поки-що не буде, в звязку з тим, що поки гроші доїдуть до мене, то ними можна тільки в твердопаливному котлі вогонь розводити :D

Короткі метражі та ж ціна, але без доставки))

Краще дзвоніть, ціни можуть мінятись і впродовж дня, як в один так і в інший бік!

 

ВВГ-П (0.66)

2х1.5 680

2х2.5 1010

3х1.5 987.5

3х2.5 1465

 

ВВГ-П нг (0.66)

2х1.5 700

2х2.5 1035

2х4 1612

3х1.5 1010

3х2.5 1490

3х4 2382

 

ВВГ-П нгд (0.66)

3х1.5 1078

3х2.5 1623

ТримаймосЬ :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...