Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення фасаду глинобитної хати

Михайломаломитницький

Рекомендовані повідомлення

Зовсім недавно купили з дружиною хату в селі. Пробуємо наводити порядок, плануємо закладку саду і виноградника. Само собою - перепланування і ремонт всередині приміщення. Вже "вималювався" план цих робіт. Однак виникла несподівана для мене ( та й, думаю, для багатьох інших) проблема. Виявляється не так просто утеплити хату, яка обмазана ззовні і з середини глиною. Глина-специфічний матеріал і просто обліпити її пінопластом не вийде. Чи має хтось досвід вирішення цієї проблеми?:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глина-специфічний матеріал і просто обліпити її пінопластом не вийде

Сразу шуба,потом утепление.

Может кто попроще что-либо посоветует.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виявляється не так просто утеплити хату, яка обмазана ззовні і з середини глиною.

укажите, пожалуйста, толщину и материал несущей части стены и толщину глиняной обмазки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хату збудовано за традиційною в минулому для Київщини технологією: дерев'яні стовби (сосна) з кроком 1.2-1.3 м., простір між якими закритий наборними вербовими кругляками. Все це обмазано розчином глини. Товщина стін близько 25 см.

 

Добавлено через 5 минут

Сразу шуба,потом утепление.

Может кто попроще что-либо посоветует.

А навіщо шуба, якщо наступне утеплення? Для цього краще просто оштукатурити, адже по рівній поверхні кріпити утеплювач простіше?

Взагалі-то, проблему я бачу в чому? Глина має дихати. Як вона себе буде "почувати" накритою штукатуркою, а потім пінопластом (Ви ж його мали на увазі)?

 

Добавлено через 34 минуты

Свой дом сначала оштукатурил под маяки, затем под гребенку приклеил пенопласт.

 

Як давно Ви це зробили і як після цього почувається стіна? Кажуть пінопласт не годиться для утеплення глиняних поверхонь, тому що він не дає їм дихати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote name=Михайломаломитницький;4046785 Виявляється не так просто утеплити хату' date=' яка обмазана ззовні і з середини глиною. Глина-специфічний матеріал і просто обліпити її пінопластом не вийде. Чи має хтось досвід вирішення цієї проблеми?:([/quote]

 

Утеплить проще простого. Расхлебывать сложно. Смысл утепления? Круглогодичное проживание? Отопление какое? Перекрытие какое?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 см. це маловато . Саманні стіни товщиною 60см утепляти вже непотрібно.Утепляти можна усім .Головне правильно дотриматись технології.Скажімо ППС можна але щоб він мав велику густину,і товщина його повинна бути такою щоб ТР знаходилась круглий рік в ППС.Тоді глина буде сухою.Але також все залежить від вентиляції в приміщенні.Простіший варіант паропроникні утеплювачі (вата,бетоль,веліт+) це трішки дорожчий варіант але більш практичніший для глиняної стіни. І останній варіант якщо позволяє фундамент наростити ще один прошарок глиною 25см і забути про утеплення.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зовсім недавно купили з дружиною хату в селі. Пробуємо наводити порядок, плануємо закладку саду і виноградника. Само собою - перепланування і ремонт всередині приміщення. Вже "вималювався" план цих робіт. Однак виникла несподівана для мене ( та й, думаю, для багатьох інших) проблема. Виявляється не так просто утеплити хату, яка обмазана ззовні і з середини глиною. Глина-специфічний матеріал і просто обліпити її пінопластом не вийде. Чи має хтось досвід вирішення цієї проблеми?:(

В мене є досвід подібної роботи. Я утеплював свою хату, яка збудована з шлакоблоків, причому, дуже крихких і слабих. Чуть тронеш - вони і розвалюються.

 

Спочатку набивав штукатурну сітку, причому, отвори під дюбелі просверлював без удару (інакше все сипалось). Далі в шприц набирав цементного розчину і впорскував в отвір, потім вставляв дюбель і вкручував (не забивав) сердечник. Так закріпив сітку. А до сітки вже ліпив пінопаст.

 

Потім ще в мене був досвід штукатурки саманних стін (глина) з послідуючим обкладанням плиткою. Те ж саме - штукатурна сітка на дюбелі (довжина - 8 см), тільки вже без розчину. Дюбелі і так добре тримались.

 

Так що для Вас два варіанти - або щтукатурна сітка, а далі поклейка пінопласту, або штукатурна сітка, штукатурка, а потім поклейка пінопласту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
Таке питанняв у нас глиняна хата, покрита сіткою і поверх щось накшталт штукатурною плиткою. І думаємо обложити або піноблоком, чи можливо можна так званою термоплиткою? Чи термоплитка не найкращий варіант?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...