Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок коло старого будинку

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Так як нема інших варіантів які би могли бути реалізовані у мене, все таки планую будуватися коло існуючого будинку.

Питання наступне, фундамент планую робити і вздовж старого фундаменту, між ними деформаційний шов, а от стіну ще не визначився, чи потрібно гнати нову стіну коло старої стіни (перевагою є що лаги для стелі ляжуть виключно на нову добудову, відсутні тріщини при усадці нового і старого. мінус зменшення внутрішнього простору на товщину стіни (20см), збільшення товщини проходу між цими добудовами, 30+20см., і збільшення ціни на будівництво), чи можна "П" образно зробити до старої стіни(більше простору в середині, прохід між добудовами не товстий,дешевше, але мінус що лаги стелі ляжуть на стару частину будинку ну і тріщини при усадці).

 

Постарався на мал. зобразити як це має бути:

мал. 1 -"П" образна стіна

мал. 2 - з новою стіною коло старої;

 

червоне - стара стіна,

зелене - новий фундамент,

синя - нова стіна.

Прошу не закидувати помідорами а допомогти в даній ситуації. Дякую.

1097503130_.thumb.jpg.6de26ffe1925970d13404bd9bc214fa8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня была похожая ситуация. Стену, возле старой стены, не строил. Выложили колоны и на них залили ригель.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
прошу тему про валяй старе і будуй нове не піднімати, це і так знаю, але за відсутності місця будування і проживання хочу будувати так. Ви ліпше підкажіть що і як ліпше зробити, який фундамент, перекриття між поверхами , дах який, і т.д.

barabashka86 добрий день.

прочитав вашу тему, і побачив себе в 2012 році. Коли теж починав добудову до існуючого будинку, так само як і у вас було міліон питань і головне одне, як це все втілити в життя?

Перша моя порада - форум вам в більшості питань не допоможе, ви самі я думаю побачили, дві сторінки, кожен пише і радить будь що окрім відповідей по темі. Я теж створював теми з бажанням, що на мої питання будуть ґрунтовно відповідати кращі спеціалісти з будівництва, але це були короткі відповіді які мало чим мені допомогли [хоча зараз я розумію всіх, навіщо себе навантажувати вникати в питання і чужі проблеми вирішувати].

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=118006

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=123063

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=122506

Але якщо навіть уявимо, що хтось з майстрів на форумі погодиться давати професійні рекомендації, то вам буде потрібно написати силу селену ввідної інформації щоб зрозуміти що до чого.

Я б радив вам найти нормальних будівельників, повірте якщо вони профі то всі питання ваші самі собою відпадуть.

 

Добавлено через 7 минут

Тепер по ваших питаннях [тільки попереджаю я не будівельник це мої ІМХО і у всіх відповідях я лише спираюся на власний досвід в будівництві].

я не хочу прив*язуватися до старого, фундамент нового буде коло старого але без ув*язки з ним. Все що буде їх зв*язувати це буде дах

я не хочу прив*язуватися до старого дому, спільним має бути тільки дах. нова коробка будується окремо від старої, але в притик до неї.

Думаю коло старого фундаменту копати ями діаметром 40 см. з відстанню між ними 100-150 см. і глибиною 100см. заливати їх бетоном, після їхнього застивання викопати траншею між ними 40-50см глибиною і залити фундамент.(свайно-стрічковий фундамент "ТИСЭ"). Фундамент інших трьох стін робити на глибину 100см. стрічковим. Ґрунт пісок.

Питання наступне, фундамент планую робити і вздовж старого фундаменту, між ними деформаційний шов

 

теж питання про фундамент стояло в першу чергу

Були думки і поради:

1. заливати стрічковий фундамент по периметру добудови тобто і вздовж фундаменту старої частини будинку

2. "П" подібний фундамент до старої частини будинку, забивати арматуру і зв'язувати новий з старим фундаментом.

3. копати траншею під "П" подібний фундамент але дно з нахилом до старої частини, тобто від існуючого будинку нижче, а де закінчується новий фундамент вище.

4. "П" подібний фундамент але по кутках вглиблюватись на пів метра від основної траншеї.

Чому я так не робив:

1. як на мене це ризик копати траншею без ніяких додаткових укріплень вздовж старого фундаменту, потрібні якісь інженерні розрахунки, на що в мене таких знань не має.

2. для мене це взагалі якась комічна порада, хоча її так часто мені озвучували і це були різні люди що інколи появлялась думка зробити так для підстраховкі, але якщо тверезо подумати, як допоможуть ті штирі з арматури коли вся маса добудови буде давати усадку відносного старого будинку, короче ще довго можу аргументувати проти цієї ідеї, але напишу коротко що це дурня.

3. якась чисто теорія, що типу добудова при усадці не буде відходити від старої частини і не буде між ними тріщин.

4. бачив на практиці коли так фундамент заливали, потім при нерівномірній усадці на кутках тріскало.

Як я робив і чому:

"П" подібний фундамент, в першому пункті я частково описав чому, глибина траншеї нижче промерзання ґрунту щоб фундамент не грав, між фундаментами де вони стикалися ніяких деформаційних швів ніякого руберойду, з досвіду знаю якщо бетон заллятий не одночасно, а в різний час, то що ти там не роби, а деформаційний шов там сам появиться, на прикладі чи це обмостка чи це сходи.

 

Добавлено через 3 минуты

чи потрібно гнати нову стіну коло старої стіни (перевагою є що лаги для стелі ляжуть виключно на нову добудову, відсутні тріщини при усадці нового і старого.

Також стояло подібне питання, мене перспектива, що потрібно довбати стіни заводити дуди балки довжиною 4.5м. на ширину добудови які також не легко найти, просто лякала.

Що я зробив - там де мали бути перестінки в пів цегли змурував несучі стіни в цеглину [в моїх темах на плані видно де ті стіни] і балки таким чином поклав не поперек добудови а вздовж. Якщо буде не зрозуміло то намалюю схему. Мінус тільки в тому що були не передбачені витрати на цеглу.

 

Добавлено через 2 минуты

з яким проблемами я зіштовхнуся? буду вдячним за любі коментарі та критику.

Особливо для мне було це непередбачені витрати на:

дах - хоч я і крокви на старій частині будинку не зачіпав всеодно потрібно було з'єднувати, доточувати новими кроквами стару і нову частину, а потім повністю перекривати металочерепицею, хоча думав що спочатку тільки накрию добудову, а стара частина побуде під шифером

газ - газовики такий сюрприз тоді підкину, ну те що по фасаді потрібно було труби переварювати то це я знав і розумів, а те що вони мене заставлять переносити стояка, лічильника, проводити газо-підземні роботи я до цього зовсім не був готовий. Так що якщо ви все робите по закону, а не самосторй це, то краще піти в газову службу з майбутнім планом добудови зробити заявку на зміну плану розводки газових труб, хай вони згідно своїх там норм все намалюють, бо в розпал будівництва бігати по тих конторах задоволення не з приємних.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що я зробив - там де мали бути перестінки в пів цегли змурував несучі стіни в цеглину [в моїх темах на плані видно де ті стіни] і балки таким чином поклав не поперек добудови а вздовж. Якщо буде не зрозуміло то намалюю схему. Мінус тільки в тому що були не передбачені витрати на цеглу.

я зрозумів як ви робили. теж можна і так зробити.

 

сам інколи вагаюся у вірності прийнятого мною рішення, з приводу гнати нову стіну коло старої і обпирати на неї балки. Фундамент вздовж старого точно буду робити, а от зі стіною ще думаю чи є доцільність в цьому. про мінуси і плюси писав вище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фундамент вздовж старого точно буду робити, а от зі стіною ще думаю чи є доцільність в цьому.

Перепрошую, просто цікаво зрозуміти логіку прийняття Ваших рішень, чим ви керуєтесь коли визначаєтесь робити фундамент, одночасно сумніваючись чи потрібна стіна.

Фундамент без стіни, для чого?

Я так розумію, робиться фундамент значить і стіна потрібна, не буде стіни тоді і фундамент нідочого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, робиться фундамент значить і стіна потрібна, не буде стіни тоді і фундамент нідочого.

не завжди так, можна зробити для того щоб на кутах не було не рівномірної просадки, та і фундамент на кутах більш якісніше буде триматися якщо суцільний, а не "П" образний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...