Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Hikvision DS-7104HQHI-K1

Doriani4k

Рекомендовані повідомлення

Прощу помощи в настройке регистратора - можно за благодарность.

Приобрел данный регистратор с камерами. Камеры успешно настроил, жесткий диск пишет, а вот сеть никак не могу настроить. Заказал у провайдера свой ip.

 

 

 

За интернет в квартире отвечает роутер Airport Express 4gen.

 

Регистратор как я понимаю не может что то получить или он что то блокирует. Пробовал менять порты но что то не разобрался в этом до конца.

 

Ходил так же к соседу - там при подключении и выборе DHCP зашел по ip на регистратор сразу без проблем(роутер TP link).

 

 

Вот скриншоты настроек и того что в нем есть и нету.

 

Добавлено через 2 минуты

b.radikal.ru/b34/1906/b3/bec6e8781ed0.jpg

 

a.radikal.ru/a39/1906/e0/278c69a719f6.jpg

 

a.radikal.ru/a28/1906/4f/60209fba5006.jpg

 

d.radikal.ru/d32/1906/f6/04b66f95cdd6.jpg

 

a.radikal.ru/a41/1906/d3/896870d173ef.jpg

 

d.radikal.ru/d14/1906/fa/0663544e97e4.jpg

 

d.radikal.ru/d43/1906/5b/a8ae332d2980.jpg

 

d.radikal.ru/d13/1906/73/08f0aff37b8c.jpg

 

 

Пробовал я и разные настроки - вообще ничего не получается. Уже пару дней бьюсь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, нічого не знаю, теорію читати не хочу, нароблю фоток, може хто скаже що нажати? :(

 

Навіщо фото з російського гавноресурсу? Тяжко підрізати і викласти прямо на форум як вкладення?

 

Читайте теорію настройки або дайте грошей людям які на то вчились.

Порти треба не міняти а прокидувати на роутері. Але навіщо вам білий ІР для дому? Чим безкоштовний хмарний сервіс виробника не влаштовує?

З написаного не ясно, у вас нема віддаленого чи локального доступу до реєстратора в мережі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

честно говоря никогда не пользовался форумами - поэтому выложил фото так.

 

Я читал вчера форумы но так и не понял - а кому заплатить я не знаю)

 

Роутер у меня Apple и он не так сильно балует настройками- если укажите что почитать - что решит мою проблему буду сильно благодарен

 

Добавлено через 3 минуты

Доступа нет никакого - ни по локальному IP ни по внешнему доступа нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

честно говоря никогда не пользовался форумами - поэтому выложил фото так.

 

Я читал вчера форумы но так и не понял - а кому заплатить я не знаю)

 

Роутер у меня Apple и он не так сильно балует настройками- если укажите что почитать - что решит мою проблему буду сильно благодарен

 

Добавлено через 3 минуты

Доступа нет никакого - ни по локальному IP ни по внешнему доступа нет

 

 

гуглите проброс портов для вашего роутера

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нашел меню где эти порты - с горем попалам. Сейчас попробую найти что там написать и что открыть. Спасибо

 

Добавлено через 16 минут

prntscr.com/o888wl

 

 

Вот сюда добавил все порты на свой ip 10.0.1.8 который дает роутер на провод. Толку не дало - далее не знаю что делать( :(

 

Добавлено через 1 час 39 минут

Если кто может помочь на платной основе - просьба написать

 

! Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ходив до Doriani4kmenu_open.gif тімвювером - порти він прокинув вірно, ІР зарезервував по МАС-у - гуглити вміє :)

Суть проблеми - ДВР не доступний в локалці, немає доступу до інтернету.

 

Зі слів, кабель перевірений, з іншим роутером ДВР в мережу виходить. ІР по ДХЦП від Airport Express 4gen ДВР отримує але пакети не ходять.

 

Відключали ДХЦП, прописували вручну - доступу в локалці нема.

У мене поки варіантів немає. Окрім як битий порт/кабель. Дав рекомендації перевірити. Чекаємо результату.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІР по ДХЦП від Airport Express 4gen ДВР отримує

 

 

Окрім як битий порт/кабель.

 

 

Неувязочка :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яблучна техніка суцільна неувязочка... Особливо, якщо налаштування не по дефолту. Чоловік "щось понажимав" і пінг в локалці появився а вебморди нема. фільтрація по МАСах відключена.

 

Роутер чудить. :( Прокинуті порти не відповідають фактично відкритим, NAT матюкається на хост, а RTSP працює нормально.

 

Завтра з дефолту настроїмо тільки те, що треба - певен, піде, як діти в школу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фрай, ми дуже відійшли від теми... Є неписані правила хорошого тону. Хочете косультації грамотної - подайте вихідні дані в повній мірі і зручній формі.

 

Фото викладають на форумі напряму, без сторонніх ресурсів, вони клікабельні. Це зручно, безпечно і швидко. Ось приклад: www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4918622&postcount=40523

Якщо у вас проситиму консультацію халявну і скажу, що за проектом вам тре самому зїздити до мого архітектора, ви мені не напхаєте? ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прощу помощи в настройке регистратора - можно за благодарность.

Приобрел данный регистратор с камерами. Камеры успешно настроил, жесткий диск пишет, а вот сеть никак не могу настроить. Заказал у провайдера свой ip.

 

 

 

За интернет в квартире отвечает роутер Airport Express 4gen.

 

Регистратор как я понимаю не может что то получить или он что то блокирует. Пробовал менять порты но что то не разобрался в этом до конца.

 

Ходил так же к соседу - там при подключении и выборе DHCP зашел по ip на регистратор сразу без проблем(роутер TP link).

 

 

Вот скриншоты настроек и того что в нем есть и нету.

 

Добавлено через 2 минуты

b.radikal.ru/b34/1906/b3/bec6e8781ed0.jpg

 

a.radikal.ru/a39/1906/e0/278c69a719f6.jpg

 

a.radikal.ru/a28/1906/4f/60209fba5006.jpg

 

d.radikal.ru/d32/1906/f6/04b66f95cdd6.jpg

 

a.radikal.ru/a41/1906/d3/896870d173ef.jpg

 

d.radikal.ru/d14/1906/fa/0663544e97e4.jpg

 

d.radikal.ru/d43/1906/5b/a8ae332d2980.jpg

 

d.radikal.ru/d13/1906/73/08f0aff37b8c.jpg

 

 

Пробовал я и разные настроки - вообще ничего не получается. Уже пару дней бьюсь

Друзья!!!

Что вы делаете?

Какие пробросы????

Вы СКРИНЫ ВНИМАТЕЛЬНО СМОТРЕЛИ????????

Из того, что я вижу -роутер не при чём.

По моему это элементарно......

 

 

Автор, а Вы задавали вопрос по теме продавцу оборудования?

P.S.Вы выложили пароль к облаку от регистратора. Если активировать теперь облако и не сменить пароль - весь форум может давать советы как стричь Ваш газон и т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він хотів налаштування через білий ІР з прямим доступом. За хмару я питав ще з самого початку. Паролі поміняє, не турбуйтесь.

 

Якщо би ви читали уважно, то би бачили, що реестратор немав виходу в інет взагалі, не було доступу в локалці.

 

У підсумку - проблем ніяких бути не повинно. Маємо що маємо, тому що з початку, не розуміючи принципів клацали шопапало. Писати довго і лінь. ТС мій контакт має, як набере поясню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він хотів налаштування через білий ІР з прямим доступом. За хмару я питав ще з самого початку. Паролі поміняє, не турбуйтесь.

 

Якщо би ви читали уважно, то би бачили, що реестратор немав виходу в інет взагалі, не було доступу в локалці.

 

У підсумку - проблем ніяких бути не повинно. Маємо що маємо, тому що з початку, не розуміючи принципів клацали шопапало. Писати довго і лінь. ТС мій контакт має, як набере поясню.

Я читав. Не хаміть.

По суті:

-хмару Хік я би не радив використовувати. Як і багато інших;

-з якого приводу турбуватися - право залишаю за собою;

-саме тому, що я читав і дивився скріншоти - у мене виникло питання - ДО ЧОГО ПРОБРОСИ, коли в ЛОКАЛЦІ машини немає???

І з огляду на те, що я бачив - я знайшов можливу проблему.

Мені цікаво питання.

Чому автору не допомогли по місцю купівлі обладнання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

uafishermenu_open.gif про хамство не зрозумів. Де і коли?

 

Про те, що поки нема доступу в локалці порти до лампочки я говорив ТС відразу.

 

Після скрінів, чоловік ще не раз бавився налаштуваннями, тому невідомо що і чому є на даний час.

На мою думку, оце просте перетикування галочок, прописка не потрібних портів на момдемі, резервування адреси по маку коли ДХЦП виключений і інше привело до бардаку в локалці.

Я мав віддалений доступ до модему, і пароль до ДВР. Прокинуті в налаштуваннях порти не відповідали фактично відкритим. Намагався забрати зайві порти але віндошна тула для яблука (вебморди нема) не давала змінити налаштування. Навіть без зміни параметрів при виході повідомляла що вони хибні (NAT матюкається на хост 1.1). Після третьої спроби модем контузило - тула не логінилась. При цьому залишився доступ до прямого потоку камер по RTSP (був з самого початку). До ДВРки віддалено доступу не було. Сьогодні ТС попросив нічого більше не чіпати бо через мене пропав інтернет.

 

Думаю, проблема створена на рівному місці. Достатньо вірно налаштувати з нуля (Зняти привязку по МАСу для статики або включити ДХЦП клієнта на ДВРЦІ)

 

Мабуть, при купівлі не допомогли, бо не просив, або брав без монтажу/підтримки. Адже писав, що камери підключав сам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я читав. Не хаміть.

По суті:

-хмару Хік я би не радив використовувати. Як і багато інших;

-з якого приводу турбуватися - право залишаю за собою;

-саме тому, що я читав і дивився скріншоти - у мене виникло питання - ДО ЧОГО ПРОБРОСИ, коли в ЛОКАЛЦІ машини немає???

І з огляду на те, що я бачив - я знайшов можливу проблему.

Мені цікаво питання.

Чому автору не допомогли по місцю купівлі обладнання?

 

 

Про порты писал я, так как обычно в них и проблема, в этом регистраторе сетевых настроек с гулькин нос.

По поводу почему не помогли- думаю, роутер он свой продавцам не приносил :)

 

 

Пересмотрел скрины- у регика адрес 192.168.1.64, роутер раздает 10.0.1.х, скорее всего надо регику назначить адрес в подсети роутера да и все

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про порты писал я, так как обычно в них и проблема, в этом регистраторе сетевых настроек с гулькин нос.

По поводу почему не помогли- думаю, роутер он свой продавцам не приносил :)

Пересмотрел скрины- у регика адрес 192.168.1.64, роутер раздает 10.0.1.х, скорее всего надо регику назначить адрес в подсети роутера да и все

Совершенно верно - адрес на режике отличается от диапазона, который раздаёт роутер)

Это видно на скринах. На что я и намекал) В такой ситуации достаточно обратить внимание на этот факт и для начала свести всё в одну сеть.

Техника Эппл тут не виновата. Тем более, что да - у меня она вызывает конечно "восторг" по глубине настроек - но для таких целей её вполне достаточно, и пробрасываются порты там элементарно. Это если необходимо их пробросить)

И в принципе хорошо, что форум живёт и помогает - но почему у автора нет возможности проконсультироваться у продавца?

 

Кстати вопрос на засыпку.

Я когда-то не мог прийти в себя от этого.

Режик поддерживает так называемое разрешение 4Mp Lite. И не только эта модель, я не занимаюсь тесно по аналоговым/гибридным системам, но сдаётся мне этот регистратор не исключение, а дань маркетингу (обману?).

Вот есть 4МП, а есть 4Мп лайт.

Реальные цифры множили?:shock:

Или что-то поменялось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 раз писано, що ТС регулярно "батони жмакав". Коли я ходив, роутер уже був 192.168.1.1

 

Закрийте тему. Тут нема про що говорити і шукати вітру в полі. При доступі до заліза усі ці питання вирішуються за три хвилини. А ми тут гриземось і гадаємо по застарілих скрінах.

У мене лише два питання залишились без відповіді:

 

- чому фактично відкриті порти на модемі відрізнялись від фактично прописаних в його налаштуваннях?

- як працював RTSP без правильних налаштувань в локалці (без доступу на реєстратор)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати вопрос на засыпку.

Я когда-то не мог прийти в себя от этого.

Режик поддерживает так называемое разрешение 4Mp Lite. И не только эта модель, я не занимаюсь тесно по аналоговым/гибридным системам, но сдаётся мне этот регистратор не исключение, а дань маркетингу (обману?).

Вот есть 4МП, а есть 4Мп лайт.

Реальные цифры множили?:shock:

Или что-то поменялось?

 

 

Больше 2Мп на такие системы не вешаю, перехожу на ай-пи. Там с наводками печаль. В ночном режиме, как я понимаю, ВЧ наводится на питание и идет муар. Это на 2Мп, на 4 наверно будет еще хуже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Больше 2Мп на такие системы не вешаю, перехожу на ай-пи. Там с наводками печаль. В ночном режиме, как я понимаю, ВЧ наводится на питание и идет муар. Это на 2Мп, на 4 наверно будет еще хуже

Про 4Мп на этом режике.

Если подключаем не IP, то 4Мп lite-не проверял лично, но такая у меня инфа - это 1296*1520=1,97Мп...)))

Т.е. слышится 4Мп, по факту 2МП?)

 

А формат 1080P lite это тоже не 2МП)

Подобная история с разрешением 4N-когда-то считал, что-то коло 2Мп..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я смотрю автор темы получил исчерпывающие ответы.:))) :lol:Ж-)

Всем спасибо за квалифицированную помощь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...