Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як юридично правильно знести вбиральну, погріб, навіс ?

Privet

Рекомендовані повідомлення

У технічному паспорті на житловий будинок на плані земельної ділянки вказано вбиральню, навіс, сарай та погріб. (це дерев'яні споруди, погріб - земляний)

 

У договорі купівлі-продажу житлового будинку в описі об'єкта нерухомого майна ці об'єкти вказано.

 

Як юридично правильно це знести ?! - щоб потім ні у кого не виникло ніяких питань.

 

На їх місці треба збудувати котельну, літню кухню, септик.

 

 

***

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знищення нерухомого майна.

21.03.2019

 

Для проведення державної реєстрації припинення права власності на нерухоме майно у зв'язку з його знищенням заявник, крім документа що підтверджує його особу (документа, що підтверджує повноваження особи діяти від імені іншої особи) і реєстраційного номера облікової картки платника податку, подає органові державної реєстрації прав технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна, та підтверджує факт його знищення.

 

При цьому, документи, що підтверджують виникнення, перехід та припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно, не подаються."

 

www.freelawyer.ua/consult/nedvizhimost-stroitelstvo/193480

 

***

 

Це я так зрозумів - у місцевий ЦНАП треба звертатися ?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знищення нерухомого майна.

21.03.2019

 

туалеты/навесы не являются таковыми.

ябы менял стройпаспорт, с новыми вводными, а по месту подскажут как быть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Якщо питання ще актуальне, то при оформленні будівельного паспорта на майбутній гараж, мені було сказано, що знищення існуючої будівлі не треба ніяк узгоджувати, новий гараж буде на місці старої літньої кухні. Далі просто оформлення нового технічного паспорта з актуальним станом будівель і все.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знищення існуючої будівлі не треба ніяк узгоджувати,

 

Дещо я з'ясував.

 

Дійсно, нерухомість на приватній ділянці можна знести самостійно та без узгоджень.

 

Лише питання - якщо той об'єкт виявиться якоюсь культурною спадщиною, то що його робити ?!

Я якось дещо зносив у 2006 році - то там ціле кіно було - і культурна спадщина, і комісії якісь, і рішення міської ради....

Навіть один місцевий чудик мені розповідав, що під час окупації - там гестапо розташовувалося - тому зносити не можна.:) (цікаво, що згодом походили з металошукачем по подвір'ю з тильної сторони будівлі - чимало стріляних гільз від німецького Шмайсера знайшли. Часом вони там не розстрілювали ? Чи може від місцевих партизан відбивалися ? Про це, на жаль, місцева історія вже нічого не розповість.)

 

Далі, - треба зробити у бюро технічної інвентаризації новий технічний паспорт.

Спеціалісти приїдуть , подивляться що на ділянці є та чого не має, та намалюють новий технічний паспорт.

Звісно, усе це не безкоштовно - мені озвучили якусь загальну цифру у 2500-3000 грн., але аванс -1000 грн.

 

Згодом, з цим новим технічним паспортом та напевно з якоюсь довідкою щодо знесених сараїв - від бюро технічної інвентаризації - йдеш у місцевий ЦНАП.

Там вже зроблять новий витяг з реєстру речових прав - де не буде усіх цих сараїв та т.п. на цій ділянці землі - як у моєму випадку.

Принаймні, у місцевому ЦНАПі мені такий порядок дій озвучили.

 

***

 

То, виникає питання - навіщо його усе це робити, якщо знести можно без узгоджень, та після того , як щось там збудувати (у моєму випадку котельня та літня кухня) - то прийдеться згодом ще раз робити новий технічний паспорт та витяг з реєстру речових прав ?!

 

***

 

Але питання ось у чому - я хочу швиденько збудувати приміщення двоповерхове - котельня , літня кухня.

 

На тому місці, де я це планую, згідно технічного паспорту та витягу з реєстру речових прав, - який зараз у наявності - туалет, навіс та якийсь там сарай.

 

Звісно, я це усе вже зніс - маю право робити без узгоджень.

 

На новий об'єкт нерухомості - котельню та літню кухню - треба буде робити будівельний паспорт.

 

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=85812&page=323

 

То у мене питання - чи будуть вимагати при виготовленні будівельного паспорту на на новий об'єкт нерухомості (котельня та літню кухня) - офіційного оформлення щодо зносу туалету, навісу та сараю (виготовлення технічного паспорту та нового витягу з реєстру майнових прав) ?

 

***

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На новий об'єкт нерухомості - котельню та літню кухню - треба буде робити будівельний паспорт.

 

В любом случае, при любых раскладах срок жизни техпаспорта - 1 год. Потом по мере необходимости (любых телодвижениях по смене имущественных прав или каких-то регистрациях недвижимости) придется каждый раз заказывать новый.

Это сделано как раз для того, чтобы все изменения (сносы/достройки/перепланировки) были в техпаспорте актуальными. Никто никаких справок о сносе или еще чем-то вроде этого у Вас не потребует.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы не сможете никаких изменений внести в реестр. Это может сделать или при нотариальной сделке нотариус или регистратор после регистрации декларации по реконструкции. Остальные изменения характеристик нерухомого майна запрещены антирейдерским законом. dreamdim.ua/uk/z-29-05-2020-roku-vidnovleno-mozhlyvist-restratsiyi-prava-vlasnosti-na-rekonstrujovani-ob-yekty/
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы не сможете никаких изменений внести в реестр.

 

Якщо я вірно зрозумів - набудував щось на своїй ділянці, ввів в експлуатацію, то у реєстр майнових прав воно потрапить лише тоді , коли я його продати надумаю ?!

 

А якщо я, наприклад, - хочу цю нерухомість у якості застави для банку використати ?!

У банку перше що спитають - витяг з реєстру речових прав.

 

Щось тут не так.

Або щось я не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы снесли постройки, сделали новый техпаспорт-в реестр изменения не внесут.

Регистратор имеет право вносить изменения, если есть декларация о вводе в эксплуатацию после реконструкции. Т.е., Вы оформляеете строительный паспорт на реконструкцию, строите, вводите в эксплуатацию. После этого у Вас есть шанс внести в реестр.

Почитайте внимательно статью, на которую я дала ссылку и изучите те, на которые есть ссылки в статье. Станет понятно, куда занесло наших законодателей...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...