Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Татьяна 1973

Пользователи
 • Публікації

  3 105
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Татьяна 1973

 1. Пам'ятаю) А ви її сирою їли? Чи якісь страви робили? Нам сподобалась), з цибулькою на сковороді, з омлетом. Взимку, коли зелені мало. Саша, а що скажете про спаржу? Там розказують, що корчують старі посадки і роблять нові. Чи це в домашніх умовах не актуально?
 2. Доброї ночі шановні) Цікаві люди живуть біля нас. Може країна дякуючи таким виживе... Про спаржу, капусту кале:
 3. Ми віддали в одну з бібліотек. Вони потрібні залишають, непотрібні здають на макулатуру і потім поновлюють свій фонд.
 4. Якщо Вам тут ніхто не відповість, сходіть на ФБ в группу Містобудування в Україні. Почитайте, може хтось був у Вашій ситуації і їм щось порадили. Скоріше за все сусіди дозвіл отримували до змін законодавства і Ваша ділянка знаходиться за межами старого генплану або щось подібне.
 5. В змінах "не все так однозначно".... Чоловік подруги возить її документи з собою, бо воєнкомат нічого не дає після повістки (але тут індивідуально в кожному випадку). На блокпостах завжди пропускають. Прикарпаття. nrcu.gov.ua/news.html?newsID=102034
 6. Редко захожу на форум. Надеюсь, ответ Вы уже нашли. Если нет...: перечитала последнюю редакцию постановы - любые медицинские траты не влияют на субсидию. По второму вопросу сложнее. Есть пункт, который разрешает при продаже единственного жилья покупку другого в течении 6 мес. Про транспортные средства такого нет. Покупка более 50000 лишает субсидии. Понятно, что это связано с медицинскими тратами, но это можно было раньше объяснить на комиссии, которые отменили. Как это сейчас происходит понятия не имею. Пенсионный фонд вроде бы всем занимается
 7. Якщо будується будинок, то будпаспорт "на будівництво житлового будинку". Коли Ви додаєте ще гараж, то це вже господарська споруда і об'єкт вже називається житловий будинок з господарськими спорудами. Зміна назви - зміни в будпаспорті і повідомленні.
 8. На канале есть видео сравнение разных сортов по стойкости к монилиозу. Борьба с монилиозом это прежде всего профилактика(защита почек от попадания гриба внутрь дерева). Попадает туда он во время цветения. Поэтому обработка должна быть с момента стадия попкорн. Если погода благоприятная(сырость, дождь), необходима повторная обработка в фазе полного роспуска. Важно, чтобы все почки были покрыты раствором, т.к. когда гриб проникнет внутрь дерева, всё, бороться бесполезно. Кроме самой обработки - убирать все подгнившие плоды (когда летом гниют это уже вторичный монилиоз и с ним тоже надо бороться). Обрезка обязательно. К необрезанным деревьям даже не подхожу с опрыскивателем, т.к. будут ветки, куда недостал раствор. Ну и выбор препаратов. Обидно, что в борьбе за такую вкусную ягоду наши садоводы опускают руки(. Вырубите весь абрикос, монилиоз никуда же не денется. Будет развиваться на других культурах. Вибачте за мову. Важко з телефону і без практики. Рос поки забути не можу, бо спілкуюсь з родичами, які в окупації. Наша солов'їна вона така)), як почав розмовляти, то вже зупинитись важко).
 9. www.rbc.ua/rus/news/svitlo-podorozhchalo-kim-bude-tarif-elektroenergiyu-1685533449.html/amp В самом конце статьи. Остальные журналисты не разобрались. Два тарифа на ночной(до 250 и больше 250) было до 1 червня. В Постанове черт ногу сломает это увидеть)). Теперь 1,32 ночной независимо от потребления.
 10. Це не павутинний кліщ, а галовий (якщо це кліщ). З жовтими галами зараз вже фото зустрічаються. Таких як у Вас ще не бачила. Але в 2021 і жовтих фото не було. Тому запитувала на Садибі у спеціалістів. Кліщі, мабуть, розповсюджена проблема, бо Вертимек у нас зареєстрований від кліщів на горіхах. Тоді мені Прованто Майт рекомендували. Прочитала, що інколи кліщі переносять бактеріальні хвороби горіхів. Може тому такий колір.
 11. Схоже на кліща. Якби було жовтого кольору, то точно казала б що кліщі (у сусідів таке було, запитувала на Садибі)
 12. www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-postanovy-kabinetu-ministriv-ukrainy-vid-5-chervnia-2019-r-s455-300523 Постановою змінено дата і вартість(завантажити файл "зміни...."). Все інше прописано в постанові, в яку вносять зміни. Журналісти ще не встигли все звести до купи))
 13. Зміни не треба робити, якщо загальна площа буде до 500м2 і не зміняться відстані до паркану і сусідніх будинків. Не порушуйте протипожежні розриви і т.д. і проблем з вводом в експліатацію не повинно бути.
 14. Не змінилося. Тільки не від введених в експлуатацію, а навіть від тих, на які вже видано буд.паспорти. Тому деякі архітектури вимагають більше 3м(в новій забудові зараз норма "3м від сусід. межі"), щоб на майбутнє всім вистачало
 15. Я слово взяла в кавычки)) Т.е. документы, которые нужно оформить до начала строительства. А термин Дозвіл это совсем про другое и к индивидуальным домам не относится. Кстати, про электрику. Не знаю как сейчас, а до войны требовали часто Повідомлення про початок и без него невозможно было делать подключение.
 16. Чуть неточности в формулировках. Во-первых, домов до 500кв.м Во-вторых, "разрешением" для таких домов как раз и является строительный паспорт и уведомление о начале строительства. Для информации: в период действия военного времени можно без стройпаспорта. Достаточно схеми забудови і повідомлення про початок. Здесь немного об этом и о трудностях, которые возникают: dreamdim.ua/uk/postanova_722/
 17. До войны это стало практически везде так. Вся документация перешла в онлайн, брать на себя ответственность за взятки архитекторы не хотят. Поэтому стройпаспорт на уже построенное мало кто выдает (пока схемы не придумают)).
 18. У мене такої форми капуста росла одне літо. Гусінь її їла. Таку, як на фото лівіше, не чіпала).
 19. Вона після морозу краща на смак. Але в свіжому вигляді то для гурманів). У нас найпростіше було - це з цибулькою підсмажити. Калорійне блюдо виходить. Можна чіпси. Бачила народ в піццу додає
 20. Гарна капусточка) А вона у Вас тільки для красоти росла? В їжу не згодилась?
 21. Починати будівництво маєте право на слідуючий день після подання Повідомлення. Тобто, від цього дня і до дня подання Декларації. Місяць я назвала умовний проміжок. Все залежить він спеціаліста, який буде розглядати Вашу декларацію. Нажаль, актуальної статистики на сьогодні не знаю.
 22. zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0582-01/ed20190115#Text (на предыдущий вариант переключается вверху страницы, 2013год). Изменения с января 2019года. Я уже не говорю, что архитектура работает по ДБНу, а бти по своей инструкции... У бти утвержденные бланки техпаспорта. Тем более сейчас, когда это в электронном виде идет, они могут Вам сделать только будинок садибного типу.
 23. Это не чехарда...Ощущение иногда возникает, что в диам/даби вернулись времена януковича. Изменилась инструкция. Эти термины вообще не должны влиять на регистрацию декларации.
×
×
 • Створити...