Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Після ремонту вздувся паркет та повело двері. В чому причина ?

rulllesss

Рекомендовані повідомлення

Вот именно из стяжки. И проблема пленки - которую вы затронули - это грибок в доме. Пленка под плавающим покрытием - зло!

Возможно про пленку не буду спорить, но как на счет хваленых мембран? Которые многие настоятельно рекомендуют? Или все это развод?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно про пленку не буду спорить, но как на счет хваленых мембран? Которые многие настоятельно рекомендуют? Или все это развод?

 

Под плавающий пол нужна только подложка.

Если стяжка сухая ( как требуют производители т.е не более 2%, влажности) смысла нет не от мембраны не от пленки.

Если стяжка "сырая) то или грибок или разбухшеее напольное покрытие.

Поэтому все эти пленки, мембраны не несут в себе никакой функциональной защиты.

Да вы спасете напольное покрытие от влаги мембранами и пленкой, но вот что появится на бетоне в темной, сырой, непроветриваемой среде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розбираємося далі.. Пиріг під підлогою, грунт, шутер 20 см, чорнова стяжка 10 см, еппс 5 см, чистова стяжка..

Кажуть, єдина проблема, що нема пароізоляції над чорновою стяжкою...

Кажуть варіантів немає як от, знімати чистову стяжку, єппс та робити пароізоляцію....

 

Що зараз пробую - покрив чистову стяжку ceresit cr 90,проникаючою гідроізоляцією.. Звичайно не пароізоляція...

Згідно вологоміра, вологість стяжки 0.5-0.7..

 

Планую поставити просто підкладку тихий хід та дошку і дали дивитися восени коли буде сиро яка буде вологість стяжки та дошки...

 

дуже не хочу стяжку знімати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...