Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть терміново!!!!!!

samir

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така-Після частих походів сім"ї до туалету вирішив провірити колодязь і 2 години назад заглянув в криницю з фонариком і побачив на дні кота,скільки він там лежить не знаю бо криницю закрив до наступання холодів.Яким чином почистити воду щоб можна було її знову споживати?????Сиджу в шоці і не можу заснути від побаченого,а саме головне що цю воду пив наш 10-ти місячна дитина!!!!!!! Зранку планую чистити=ПОРАДЬТЕ ХТО ЩО ЗНАЄ БУДЬ-ЛАСКА!!!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація така-Після частих походів сім"ї до туалету вирішив провірити колодязь і 2 години назад заглянув в криницю з фонариком і побачив на дні кота,скільки він там лежить не знаю бо криницю закрив до наступання холодів.Яким чином почистити воду щоб можна було її знову споживати?????Сиджу в шоці і не можу заснути від побаченого,а саме головне що цю воду пив наш 10-ти місячна дитина!!!!!!! Зранку планую чистити=ПОРАДЬТЕ ХТО ЩО ЗНАЄ БУДЬ-ЛАСКА!!!!!

 

Во первых извлеките из колодца кота. Выкачайте всю воду. Продезенфицируйте колодец и водопровод раствором гипохлодида или любым хлорсодержащим раствором 6-8 часов. Выкачайте всю воду из колодца.

Во вторых ни когда не пейте сами и тем более не поите ребенка грязной ( не очищенной) водой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не переживай так сильно. Ты просто увидел это. В большинстве случаев, в колодцах постоянно кто-то догнивает (кроты, жабы, мыши, насекомые).

Кота убрать. Воду пить только очищенную.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Страшно и неприятно от того что увидели-Но температура воды не давала разложиться.Выловить кота с помощью большого сита или ведра с дырками.Нужно откачать всю воду -если получится.Установить решотку и все будет хорошо .Раньше мы пили воду с колодца а что там плавало не было видно и живы до сих пор. Не растраивайтесь.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вам все уже насоветовали:) У нас когда то упала собака. Выловили, залили плотно гипохлоридом натрия колодец, затем два раза откачали.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

samir, а всю семью прокормите сорбентами.

Для детя отлично подойдет сорбекс-малюк. Проверено не раз.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за поради.Криницю почистили.Тепер декілька днів буду відкачувати воду,пізніше дам на аналіз.Думаю все буде ОК!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація така-Після частих походів сім"ї до туалету вирішив провірити колодязь і 2 години назад заглянув в криницю з фонариком і побачив на дні кота,скільки він там лежить не знаю бо криницю закрив до наступання холодів.

З сусідами не конфліктуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...