Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

maksym

Пользователи
  • Публікації

    482
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача maksym

  1. вибачте, але це повна ахінея. Або нобель в грудні цього року.
  2. потужність насоса - це не константа. Вона залежить від навантаження. Якщо насос не докачує до номіналів - потужність для цього треба менша. Качати "в бочку" та накачувати тиск в ГА - буде різна потужність. Ну і проблем в самому насосі теж ніхто не відміняв. Міжвіткове КЗ, механічні проблеми, погані контакти - піднімають потужність.
  3. Можливо, насос не встигає пройти "пускову" зону на тій напрузі, що дає інвертор. + синус може бути не такий вже і синус і насосу це "не дуже подобається". В принципі насос меншої потужності, але з таким же тиском на виході, може зняти проблему. Буде менша витрата води. Є ще пристрій плавного пуску. Але не впевнений, що від додасть до тих 10 секунд ще щось
  4. Думаю, це питання до користувача води, чи вистачає тиску для комфорту та нормальної роботи приладів. Особисто в мене критичним елементом була газова колонка, для її нормальної роботи підняв тиск до 1.8.
  5. Думаю, що це погана ідея. Реле та ГА повинні бути з "одного боку" від крану. Якщо і реле і ГА будуть "до крану" - втрачається його сенс (крану). Якщо кран після реле та до ГА - хз як воно працювати буде. Бо тиск "до крану" та "після" буде різний і реле не "буде бачити" що там в ГА. Може виникнути циклювання якесь. Може і ні.
  6. В принципі діапазон в 1 бар досить незначний для мембрани. Вона повинна працювати і на більшому діапазоні тиску. Різниця тиску на момент виключення дійсно може бути пов`язана з потужністю насоса. Особливо, коли манометр та реле стоять в різних місцях. Також може вплинути діаметр трубки на реле. Були випадки, коли цей діаметр зменшувався за рахунок відкладень. А ще можна "придавити" витрату насоса арматурою. Прикрити кран за насосом.
  7. Нє, я мав на увазі діфзахист в автоматі, з якого подається 220
  8. Судячи з опису, КЗ було не в контролері. Тому його міг зачепити електромагнітний імпульс з відмовою процесора. Але чи було КЗ - це ще питання. Волога не дасть великі струми для КЗ. А ось вибити діфзахист по невеликому струму на землю - це запросто
  9. Думаю, це нормальна порада. Зменшиться витрата води, її швидкість та винос піску. Цікаво, а що в обсадній всередені? Бо при такий кількості піску може вона повністю занесена піском (всередені обсадної)
  10. Якщо тече в яму - щось протікає. Вимикайте по черзі, шукайте джерело. Унітази деяки можуть текти прямо в злив, і це не видно. Лічильників немає на воду? По ним може бути видно, хто зливає.
  11. ми вже чіпляли це питання в іншій темі. Але до конкретики не дійшли. Так в чому проблема двох насосів? В мене працює без питань. Так, як планувалось
  12. можуть піти розриви потоку. Звісно, це крайній, більш теоретичний випадок. Але все буває...
  13. я б орієнтувався більше на параметри нижнього насосу та скількі води від дає в точці встановлення другої станції. І ще один момент. Для настройки системи не погано б мати кран після другої станції. Але ще є ГА, витрату на яку не зменшити (якщо станция як одне ціле). Тому може треба окремий ГА, який поставити після регулюючого крану. Це все про те, що друга станція буде качати швидше за першу
  14. Думаю, що така можливість є. Два варіанти. 1. Підняти загальний тиск в системі (2.5-3.5 наприклад). Зверху ставиться вихревик і він працює разом з глибинним насосом. Автоматика одна, ГА той самий (це я припускаю, що водогін влаштований традиційно - реле + ГА. і все в приямку. але бажано реальна схема) 2. Поставити нову станцію під полив. Теж виглядає цілком можливим. Можливо, ще треба зворотній клапан до нової станції та кран після неї для можливості "притиснути" витрату, якщо води на "вхід" буде не вистачати. Потужність насосу для обох випадків потрібно обирати з врахуванням "нижнього" насосу. Щоб верхній не качав щвидше, ніж нижній подає.
  15. А який тиск у водогоні? В принципі діапазон 1-3 можна потім налаштувати за бажанням
  16. Якщо я правильно розумію, перше реле повинно вмикатись при тиску менше 0.5. Якщо більше 0.5 - напруга на насос не подається. Це типу індікатор води в водогоні. Тиск 0.5 - умовний. Може треба більше, може менше. Тут проблемний момент - низкий тиск у водогоні. Може початься циклювання. Умовно тиск падає менше 0.5 - вмикається насос - тиск стає більше 0.5 - насос вимикається. І так по колу. Якщо у водогоні вода зникає в принципі - буде працювати без циклювання.
  17. здається цілком працююча схема. Можлива сітуація, коли при великій витраті тиск у трубі від водогону буде падати нижче налаштування реле та викликати увімкнення насосу. Тому можна додати ще одне реле до зворотнього клапану на якийсь мінімальний тиск. 0.5 наприклад. Через це реле заживлюється насос зі своїм реле. Це додаткове реле не дасть вмикати насос за умови, що хоч якась вода є в трубі від водогону. Якщо вода зникає остаточно - на насос (його реле) іде напруга та він вже тримає свої параметри. З негативу - зворотній клапан додасть опору та зменшить витрату.
  18. Судячи з відео вище (хоча воно може для іншого клапана) всередені стоїть два клапана. По тиску - він від пружини працює і начебто розташування гориз/верт для нього не важливо. І другий клапан, гравітаційний, який ставиться строго вертикально. В принципі, в даному випадку, коли насос не досягає тиску, повинен спрацювати захист по відсутності протока. А це як раз той клапан, який ставиться вертикально. І ще одно. Можливо ту пружину можливо "покрутити" та налаштувати на інший (нижчий) тиск.
  19. ну то таке. Якщо від мережі працює нормально, а від екофлоу ні - причина скоріш за все в тиску. Насос не виходить на свою потужність. Хоча при нульовому протоку контролер повинен вимикати все та писати помилку. Ось тут кажуть - що розташування строго вертикальне. Але треба знати дані конкретно для цієї моделі.
  20. це питання не таке просте. Два елемента вважаеється більше ненадійно. В теорії це так, але коли перейти до реальної системи - трохи не так. Критичний насос - нижній. Він дорожче, його заміна/ремонт складніще. Тому "полегшення" умов його роботи збільшує термін його роботи на відмову. Верхній насос дешевше, заміна/ремонт проста та робиться самому без проблем. Відмова верхнього не зупиняє нижній. Нижньому "важче", але він може дати тиск через непрацюючий верхній. Тому, на мою думку, додавання верхнього підвищує надійність системи за рахунок "полегщення" умов роботи нижнього. Отакі мої думки з цього приводу.
  21. В якості дивної поради Можна зверху додати вихревик. Він буде докачувати до необхідного тиску. + такої схеми - розвантажується труба в скважині. Особисто в мене така схема реалізована. В скважині водолей, зверху якийсь вихревик. Так вже 10 років працює. Але потужність вирасте, що може бути критичним для зарядних станцій тощо.
×
×
  • Створити...