Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Слава Щ.

Пользователи
 • Постов

  3 839
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  2

Весь контент Слава Щ.

 1. Не підходить для довгого використання, тому що у нього ПВХ оболонка, а ПВХ деградує під дією сонячного світла, саме тому у нього такий термін служби. СІП же має поліетиленову ізоляцію, яка не боїться світла.
 2. Правильно: "кран-балки ю, башенные или козловые краны" - це тимчасові конструкції. Є невеличка відмінність між цими проводами: - Кабель силовий гнучкий КГНВ - мінімальний термін використання - 4 роки. - Провід самонесучий ізольований СІП - мінімальний термін використання - 40 років.
 3. Давайте нам на діагностику. Якщо проблема дійсно в BIOS, то 400...700 грн. ремонт. Якщо все-таки хаб, він же комбайн, то ремонт недоцільний, вартість материнки 2500...4000 грн. Діагностика безкоштовна у разі виконання ремонту, в разі невиконання - 150 грн.
 4. Чому так дорого?
 5. Прямої заборони використання ПВС немає. Краще пояснити таким чином: - провод ПВС - гарантований строк служби 6 років. - кабель ВВГ - гарантований строк служби 30 років. Зазвичай зразу всі питання відпадають.
 6. Те що погоріло у Вашого сусіда, не залежить від системи заземлення, воно і при ТТ погоріло би. Дійсно у системи TNC-S є недолік: при незадовільному стані ЛЕП від ТП і відсутньому або неякісному повторному заземленні у сусідів та/або на опорах ЛЕП, можливо протікання струму нуля через більш якісне заземлення від інших споживачів. Але при цьому небезпека становить лише для ділянки від ГШЗ до заземлювача, по цій ділянці можливо завелике протікання струму. Але за законом Ома (навіть, якщо знехтувати опором кабелю, вважати в сусыдыв ы на опорах немає ПЗ) цей струм обмежений опором заземлення. При фазній напрузі 230 В і опорі заземлення 10 Ом (саме такий опір регламентується для повторного заземлення), струм баде 23А, при ОЗ 4 Ом - 58А. На практиці, з урахуванням опору проводів, не безмежного навантаження у сусідів, реального опору повторного заземлення, того, що в когось все ж також є заземлення, реальний струм по цій ділянці заземлення рідко перевищує 10А, такий струм не зможе пошкодити шину. Стальна шина перерізом 40х3 мм, якою зазвичай виконують заземлення може спокійно довготривало витримувати струм до 120А.
 7. Зовсім невірне твердження. При TNC-S всі заземлення на Вашому відгалудженні працюють разом і доповнюють одне одного. А на ТП як правило завжди якісне заземлення і контролюється. До речі, при ТТ якість Вашого ПЗ значно важливіша ніж при TNC-S.
 8. У Вас три фази і PEN, система заземлення TN-C, Ви можете перейти на більш безпечну систему заземлення TN-C-S, розділивши на ГЗШ PEN на PE і N, ГЗШ потрібно повторно заземлити.
 9. PEN. Спробую ще раз: Звідки йдуть чотири проводи до лічильника на опорі? Від будинку чи від електролінії? Чи влаштовано і підключено у Вас повторне заземлення, якщо так, то в якому місці?
 10. Грамотно задане питання - вже половина відповіді. Нічого не зрозуміло з Вашого питання: Звідки йдуть чотири проводи до лічильника на опорі? Від будинку чи від електролінії? Вас цікавить яка у Вас система заземлення? Чи влаштовано і підключено у Вас заземлення, якщо так, то в якому місці?
 11. Для яких завдань? Відеокарта для сучасних ігор підстаркуватою буде. Зараз нові AMD Ryzen по співвідношенню продуктивність/ціна значно попереду Інтелів.
 12. Потрібно нам плату на діагностику, але, як показує практика, для відеокарт, як правило, шкурка вичинки не варта, тим більше для плати, якій вже 15 років. Діагностика безкоштовна, у разі виконання ремонту, у разі невиконання - вартість діагностики 150 грн.
 13. Не зрозуміло, що і де Ви ремонтували, ноутбук чи батарею? Dell Inspiron 7720 - це модель ноутбуку, а не батареї.
 14. Хто сказав, наскільки це відповідає дійсності? Потрібно робити діагностику, для діагностики потрібна батарея разом з ноутбуком.
 15. Який розмір дисплею?
×
×
 • Создать...