Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Керамзитоблок vs Газоблок

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

А по какой причине не практикуеться кладка газоблока в 2 ряда? Например 200мм и 200мм , а между ними 50 мм или 100 мм перлита?

какие минусы у этого решения? На первый взгляд одни преимущества, и тепло и нет необходимости тягать тяжёлые блоки.

 

По-перше - таке практикується. Але враховуйте що гб матеріал з високою паропроникністю і все шо ви пхатимите в середину повинно буди не менш паропроникним ніж гб, інакше втратите все. Далі, якщо ви два блока не склеїте між собоюЮ то треба буде їх перевязувати проволкою, це теж додатковий гемор. Проволка оцинковка 4-5мм вигинається літерою П і забивається в гб, потім притоплюється , бо шов при кладкі на клей вдвічі тонший за проволку.

 

По-друге - подивіться мою тему (в підписі) Я збудував сам (абсолютно сам, без підсобників), будинок з блоків 500мм та 375мм на другому поверсі. І хочу Вам сказати - що по ряду причин будувати 500мм блоками мені сподобалося навіть більше, так блок важчий, але їх не требаба рівняти, лише легенько молоточком підправляти. Ц е завдяки площі опори великій.

 

Тому не вигадуйте велосипед. Визначтеся одношарову чи ні Ви хочете стіну. Якщо одношарову, оберіть на сайті виробника ГБ аерок чи стоунлайт пиріг стіни який Вам підійде і вперед.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема изучена и теоретически этот вариант не проходит из-за отсутствия паропроницаемости пенопласта, а для газоблока это проблема.

ну а якщо утеплювати мінватою, то думаю ця проблема зникне.

 

моя думка що утеплення мінватою або пінопластом 10см більш ліпше ніж змінити блок 300 на блок 500. Думаю що любий блок потрібно утепляти, хоч для того щоб вивести точку роси з нього. Навіть 500мм блок при -20 матиме цю точку в середині себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну а якщо утеплювати мінватою, то думаю ця проблема зникне.

 

моя думка що утеплення мінватою або пінопластом 10см більш ліпше ніж змінити блок 300 на блок 500. Думаю що любий блок потрібно утепляти, хоч для того щоб вивести точку роси з нього. Навіть 500мм блок при -20 матиме цю точку в середині себе.

 

це називається вибір ипу стіни - одношарова чи багатошарова. І стверджувати яка краще неварто, бо це питання з рідні релігії, одні прихильники одношарових інші навпаки. Я собі роблю зараз одношарову. Це перший такий будинок в моїй історії. Дасть бог добудую, поживу, от тоді буду стверджувати чи правильний вибір я зробив.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

а гараж одноэтажный ( утеплять не планирую) строить из газоблока или сожно из креамзитного блока такого как в этой теме обсуждается?

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а гараж одноэтажный ( утеплять не планирую) строить из газоблока или сожно из креамзитного блока такого как в этой теме обсуждается?

спасибо

 

з усього можна

 

важливо знати яка ціль переслідується

тоді і вибір сам напроситься

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну а якщо утеплювати мінватою, то думаю ця проблема зникне.

 

моя думка що утеплення мінватою або пінопластом 10см більш ліпше ніж змінити блок 300 на блок 500.

В мене самого будинок з керамзитоблоку, облицьований силікатною цеглою і утеплений пінопластом. Ну я вже купив таке, сам тільки утеплював. Але якби будував - робив би або цегла+пінопласту см 10-15, або взагалі з бетону, утепленого пінопластом знаружі. І теплакумулятор, і надійність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з усього можна

 

важливо знати яка ціль переслідується

тоді і вибір сам напроситься

 

ну все просто если для одноэтажного гаража зватит керамзитного блока в плане нагрзок и тп то вроде ж он стоит вроде в 2 раза дешевле? почему на этом не экономить или наоборот экономить вот тут бы попросил помочь разобраться

 

укладка и тех и тех блоков стоит одинаково?

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну все просто если для одноэтажного гаража зватит керамзитного блока в плане нагрзок и тп то вроде ж он стоит вроде в 2 раза дешевле? почему на этом не экономить или наоборот экономить вот тут бы попросил помочь разобраться

 

укладка и тех и тех блоков стоит одинаково?

спасибо

 

це і є Ваша задача - смєту скласти - хз почім у Вашому регіоні кладка.

плюси гб - теплий

рівний (важливо при оздобленні фасаду та й внутрянки)

кладеться на клей

 

по міцності вистачить шо того шо того - вважайте що меншого навантаження ніж у Вас - не буває. Куди менше? Пів поверху?

 

Тому напишіть для себе ввесь цикл робіт, кладка, оздоблення... Взнайте ціни... І визначтеся...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

керамзитный блок в укладке дороже на 100 грн и экономия от его использование на гараже будет до 10000 грн

стоит ли так экономить? как он на фоне газоблока для неотапливаемого гаража? утепления не будем делать, снаружи короед планиурем, какие еще нюансы по отделки того и того материала

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...