Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам новый оригинальный набор DeWalt DCK592L2 20V MAX Premium

DmB

Рекомендовані повідомлення

Оригинальный новый набор инструментов DeWalt. Закупался в США. Made in Mexico

Цена 35 000, 00 грн. Возможен торг. т. 067 249 6717 Дмитрий

Посмотреть, пощупать, проверить можно в г. Киев возле центрального ЗАГСа. Договариваться о встрече заранее.

 

В наборе:

Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт DeWalt DCD985

Сабельная пила DeWALT DCS380

Гайковерт DeWALT DCF885

Дисковая пила DeWALT DCS391

Фонарик ручной DeWALT DCL040

2 аккумулятора

Зарядное на 110 V

Сумка

eba83ffe8497.jpg40b245166e49.jpg403c54f9f194.jpgbaaf30ee7773.jpg44821449eafb.jpg63b5fb8ccff7.jpg26081fbc034e.jpg581b07020c82.jpg56d8c5121e34.jpg

Змінено користувачем DmB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оригинальный новый набор инструментов DeWalt. Закупался в США. Made in Mexico Цена 35 000, 00 грн.
:o

Ваапще-то, с головой лучше дружить...хотя бы иногда...

www.amazon.com/DEWALT-DCK592L2-Premium-5-Tool-Combo/dp/B007QUZ020

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавец думает что у людей нету интернета, и не знают что такое алиэкспресс:lol:

Хотя может он в цену включил перелет в штаты и назад? Спецом за набором летал

 

Добавлено через 7 минут

toolsup.com.ua/akkumulyatornyy-instrument/dewalt/nabory-instrumentov-1/nabor-akkumulyatornogo-instrumenta-dewalt-dck590l2.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавец думает что у людей нету интернета, и не знают что такое алиэкспресс:lol:

Хотя может он в цену включил перелет в штаты и назад? Спецом за набором летал

 

Добавлено через 7 минут

toolsup.com.ua/akkumulyatornyy-instrument/dewalt/nabory-instrumentov-1/nabor-akkumulyatornogo-instrumenta-dewalt-dck590l2.html

 

Я думаю,там місто цифри 1,ошибочно написано 3.Не спішіть критикувати.:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавец думает что у людей нету интернета, и не знают что такое алиэкспресс:lol:

Хотя может он в цену включил перелет в штаты и назад? Спецом за набором летал

 

Добавлено через 7 минут

toolsup.com.ua/akkumulyatornyy-instrument/dewalt/nabory-instrumentov-1/nabor-akkumulyatornogo-instrumenta-dewalt-dck590l2.html

 

ТС, конечно цену ломанул, но Вы с Али и билетами тоже "перлы кидаете"

 

В китайцев если и изредка появляется добротный инструмент, то по стоимости он будет у никак не меньше Штатовского.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС, конечно цену ломанул, но Вы с Али и билетами тоже "перлы кидаете"

 

В китайцев если и изредка появляется добротный инструмент, то по стоимости он будет у никак не меньше Штатовского.

 

У меня ссылка на ,,качественный инструмент с Америки,, причем здесь Али? Может с этого сайта и тарятся с Али, но об этом история умалчивает. Может и у тс этот инструмент с Али, на заборе тоже написано... Чека о покупке нету, поэтому ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня ссылка на ,,качественный инструмент с Америки,, причем здесь Али? Может с этого сайта и тарятся с Али, но об этом история умалчивает. Может и у тс этот инструмент с Али, на заборе тоже написано... Чека о покупке нету, поэтому ....

 

:fool::fool::fool:Про Али Ваши же слова были:

Продавец думает что у людей нету интернета, и не знают что такое алиэкспресс:lol:

:fool::fool::fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю,там місто цифри 1,ошибочно написано 3.Не спішіть критикувати.:unknown:

Ви маєте на увазі кількість повідомлень на СД? Влєтєл как вєсєнній вєтєрок, і сразу бабла срубіть:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви маєте на увазі кількість повідомлень на СД? Влєтєл как вєсєнній вєтєрок, і сразу бабла срубіть:lol:

Тим більше новенький,і сайт де всі щось строять,а не продають.На перший раз не критикуйтє сильно,з ким не буває.Говорив з кумом,він зараз в Америці,каже що якась акція в Деволта,одна будь яка тушка по 100$.На скільки правда не знаю так як з Деволта немаю нічого.:beer::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Можно по отдельности:

Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт DeWalt DCD985 (тушка)+2 аккумулятора+ Зарядное на 110 V+Сумка - 16000 грн

Сабельная пила DeWALT DCS380 (тушка) - 3800 грн

Гайковерт DeWALT DCF885 (тушка) - 6500 грн

Дисковая пила DeWALT DCS391 (тушка) - 3500 грн

Фонарик ручной DeWALT DCL040 (тушка) - 1200 грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно по отдельности:

Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт DeWalt DCD985 (тушка)+2 аккумулятора+ Зарядное на 110 V+Сумка - 16000 грн

Ось наступне покоління, безщіткова модель вдвоє дешевше. Жадібність призводить до бідності.

 

toolsup.com.ua/akkumulyatornyy-instrument/dewalt/shurupoverty-gaykoverty-1/besshhetochnaya-udarnaya-drel-shurupovert-dewalt-dcd996p2-20v-max.html

 

Брав у них сабельну колись, та купку пилок до неї. Все було нормально пилка працює

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось наступне покоління, безщіткова модель вдвоє дешевше.

 

Додам.

На ТулсАп — в комплект входять 2 АКБ по 5 аг, а у топікастера — 2 АКБ по 3 аг. Це досить велика різниця. До того ж магазин дає річну гарантію. Щодо іншого інструмента: DCS380, DCF885, DCS391, DCL040 — то автор підняв ціни на 30-50% відносто звичайної ціни. Дискому пилу DCS391 — можна без проблем купити за 2700 грн. на ОЛХ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На ТулсАп

На ToolsUp ціни теж дещо -завищені... Але звісно не до порівняння з тутешніми в оцій темі:fool:... і розраховані на дуже великого ЛОХА:(

Не хотів би я, щоб розглядали це за рекламу:(, але в Александра Полищука (див. одноіменний ютубканал) самі низькі ціни на інструмент з Америки привезений вже в Україну. :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На ToolsUp ціни теж дещо -завищені... Але звісно не до порівняння з тутешніми в оцій темі:fool:... і розраховані на дуже великого ЛОХА:(

Не хотів би я, щоб розглядали це за рекламу:(, але в Александра Полищука (див. одноіменний ютубканал) самі низькі ціни на інструмент з Америки привезений вже в Україну. :good:

З Кривого Рогу, так? У нього якраз стартовий набір брав, акуми+дрелька.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На 110, это же американцы!

я в курсе, просто для себя хочу понять чего этот комплект такой золотой

может переделан на 220 или с личной подписью Трампа Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...