Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

HKM14 і ми почали будівництво

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

С ямой они конечно переборщили ...

 

така яма, бо трубу пережимають з обох боків, а посередині потім врізають, тому їм 4м мінімум по правилам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

така яма, бо трубу пережимають з обох боків, а посередині потім врізають, тому їм 4м мінімум по правилам

 

У нас так не врезают.Газ вообще не останавливают.Там одноразовая термоусадочная муфта накидная идёт..Просто траншеях к магистрали подходит и все.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас так не врезают.Газ вообще не останавливают.Там одноразовая термоусадочная муфта накидная идёт..Просто траншеях к магистрали подходит и все.

 

так робиться на низькому тиску газу, а в мене по вулиці середній

 

по крайній мірі мені так пояснили газовщики

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Починаємо сезон:

 

-Naum- займається моїми вікнами :beer:

Про вікна згодом все розпишу

 

А я починаю підготовку для того щоб прийняти їх на будівельному майданчику і встановити.

 

За допомогою циркулярки нарізав 150мм полоси ППСу для фиготовлення та утеплення зовнішніх відкосів.

picture.php?albumid=7185&pictureid=90620

picture.php?albumid=7185&pictureid=90621

picture.php?albumid=7185&pictureid=90622

 

З еструдованого пінополістеролу ПІНОБОРД нарізав 40мм х 30мм смужок, вони будуть використані замість підвіконного профілю

picture.php?albumid=7185&pictureid=90623

 

Ну і матеріал для монтажу:

пластини монтажні 1,2мм

піна

клей

пароізоляційна лєнта саудал

та ПСУЛ саудал

picture.php?albumid=7185&pictureid=90624

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

однако основатэльно пидготувалися!:good:

 

Шарiкiв багато литало писля циркулярки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

однако основатэльно пидготувалися!:good:

 

Шарiкiв багато литало писля циркулярки?

 

небагато

Сам аж здивувався як рівно, красиво і чітко циркуляркою порізав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яким чином вікно буде фіксуватись у нижній частині, де замість підвіконної буде пінопласт, просто маю наразі проблему що рама дещо люфтить у нижній частині вікна через те що підвіконна планка погано притягнута до вікна, як плануєте фіксувати вікно знизу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приклеїться на піну до ЕППС, потім жорсткості низу додасть встановлений під 90гр до вікна підвіконник та відлив

 

Добавлено через 55 секунд

teplyy_podokonnik.jpg?itok=oU44cELb

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чекаю на Ваш звіт після монтажу, цікаво як вийде, але піна, на скільки мені відомо, не для навантажень.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чекаю на Ваш звіт після монтажу, цікаво як вийде, але піна, на скільки мені відомо, не для навантажень.

 

ніколи нікому низ вікна не кріпили пластинами чи анкерами, то ж думаю проблем небуде

окрім того, ЕППС буде щільно приклеїно на клей-піну, основа ідеально рівна, тому піни там не буде, лише ЕППС

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приклеїться на піну до ЕППС, потім жорсткості низу додасть встановлений під 90гр до вікна підвіконник та відлив...

 

А что уже разрешено при монтаже не крепить на пластину/турбовинт профиль снизу? И даже монтажные клинья (неизвлекаемые кстати) снизу необязательны? И продавец окон не возражает и на гарантию поставит? Чудны дела твои, господи...

П.С.: при выравнивании окна во время монтажа вполне возможна ситуация, что слева и справа внизу по итогу оказываются подкладки разной высоты. В Вашем случае позиционирование нижнего профиля окна в горизонтальной плоскости невозможно. ..

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніколи нікому низ вікна не кріпили пластинами чи анкерами, то ж думаю проблем небуде

окрім того, ЕППС буде щільно приклеїно на клей-піну, основа ідеально рівна, тому піни там не буде, лише ЕППС

 

Правильно, підвіконна планка піниться, сама планка кріпиться до рами шурупами, а потім це все підсилюється підвіконням, так ось у мене наразі є проблема, що підвіконна планка стоїть жорскто відносно стіни, а між рамою і підвіконною планкою є люфт і досить солідний, особливо відчувається при закрованні, тому якби і хотів Вас застерегти, ну хоча б олне вікно так змонтуйте а потім подивитесь як воно буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что уже разрешено при монтаже не крепить на пластину/турбовинт профиль снизу? И даже монтажные клинья (неизвлекаемые кстати) снизу необязательны? И продавец окон не возражает и на гарантию поставит? Чудны дела твои, господи...

П.С.: при выравнивании окна во время монтажа вполне возможна ситуация, что слева и справа внизу по итогу оказываются подкладки разной высоты. В Вашем случае позиционирование нижнего профиля окна в горизонтальной плоскости невозможно. ..

 

В моєму випадку, низ віконного пройому є ідеальним в усіх рівнях, тому якщо й буде необхідність в регулюванні по низу, то 1-2мм максимум.

З приводу кріплення низу на пластину через п/п профіль - я так скажу - не люблю п/п профіль, саме геморне місце любого вікна в плані продування та промерзання. Тому надаю перевагу ЕППСу без кріплення низу, а ніж п/п профіль з кріпленням низу.

Це релігія - я нікому не навязую свою точку зору, то моє ІМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что уже разрешено при монтаже не крепить на пластину/турбовинт профиль снизу? И даже монтажные клинья (неизвлекаемые кстати) снизу необязательны? И продавец окон не возражает и на гарантию поставит? Чудны дела твои, господи...

П.С.: при выравнивании окна во время монтажа вполне возможна ситуация, что слева и справа внизу по итогу оказываются подкладки разной высоты. В Вашем случае позиционирование нижнего профиля окна в горизонтальной плоскости невозможно. ..

 

Про крепление внизу на пластины даже не слышал:( А вот без монтажных клиньев, даже не представляю, хотя возможно там будет идеально подготовлен проем, потом замер и установка. Теоретически возможно, практически... посмотрим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про крепление внизу на пластины даже не слышал:(...

Согласен. Погорячился. Но крепить же необходимо?

i.piccy.info/i9/3d7787f0fc47071bfe7bd9cd5de1da3c/1522184261/31942/1169054/Bezymiannyi.png' alt='Bezymiannyi.png'>i.gif[/img]

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен. Погорячился. Но крепить же необходимо?

 

Так на турбовинты через ЭППС и закрепит когда пена застынет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соррі за мій тупізм - а шо таке турбовинт? Він в ГБ гарно вкручується? Чи в чому його фокус? Якщо кріпити на нього пластину в гб - то який розмір брати? Якщо кріпити в гб крізь раму, то який брати? Реально - багато кріплень пройшло через мої руки, а такого не юзав.

 

Добавлено через 2 минуты

ancora.com.ua/categories/77/products/105/product/60/

 

вже читаю - цікаво

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соррі за мій тупізм - а шо таке турбовинт? Він в ГБ гарно вкручується? Чи в чому його фокус? Якщо кріпити на нього пластину в гб - то який розмір брати? Якщо кріпити в гб крізь раму, то який брати? Реально - багато кріплень пройшло через мої руки, а такого не юзав...

 

Я в основном использовал 7,5 * 182. Но у меня профиль цветной и соответственно зазоры 20-30мм. Для белого возможно и меньшей длины можно брать. Лично мне не понравилось как он держится в ГБ Д300, поэтому ... фиксировал турбовинты на химанкер. Но это долго и недёшево.

JohnnyD вроде в такой же ГБ крепил просто турбовинтами и всё ок. В его теме спросите. Да, очень важно - турбовинты нельзя вкручивать для примерки в раму, а затем выкручивать и снова вкручивать. Он крепко держится в раме только после первого и единственного вкручивания. Поэтому сначала позиционирование и фиксация (на клинья, монтажные подушки и т.п.) окна, а затем турбовинты.

 

Добавлено через 34 секунды

Так на турбовинты через ЭППС и закрепит когда пена застынет.

 

Так не хотел же снизу вообще крепить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо на турбовинт кріпити анкерну пластину, він шуруповертом реально зажметься в ГБ, чи просверлить його нафіг і буде крутитися?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо на турбовинт кріпити анкерну пластину, він шуруповертом реально зажметься в ГБ, чи просверлить його нафіг і буде крутитися?

 

Турбовинт самостоятельный крепёж. Вместо пластин, а не для крепления пластин.

Просверлит нафиг и будет крутиться, если "шляпка" не зажмётся в чём-то. Например в раме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо на турбовинт кріпити анкерну пластину, він шуруповертом реально зажметься в ГБ, чи просверлить його нафіг і буде крутитися?

 

турбовинт лучше рассматривать как крепеж сквозь раму

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подпишусь :beer:

 

не просто підпишешся - а тримай руку на пульсі, корегуй і поправляй там де я косячитиму :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлю свое ИМХО, потому что тоже через месяц этот этап, и собираю информацию.

По установке окна снизу только на ЭППС - однозначно надо это согласовать с поставщиком окон - чтобы он потом не отказался от гарантии. В моей теме на последних страницах есть фотографии с выставки с разрезами по окнам. Там без запенивания снизу окно ставилось только в термодоме, но там был специальный профиль под подоконным (типа для выносного монтажа).

 

Мне кажется, турбовинт не пойдет в D300. У меня саморезы 6*100 прокручивались - нечего делать.

 

Во сколько обошлись материалы для теплого монтажа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлю свое ИМХО, потому что тоже через месяц этот этап, и собираю информацию.

По установке окна снизу только на ЭППС - однозначно надо это согласовать с поставщиком окон - чтобы он потом не отказался от гарантии. В моей теме на последних страницах есть фотографии с выставки с разрезами по окнам. Там без запенивания снизу окно ставилось только в термодоме, но там был специальный профиль под подоконным (типа для выносного монтажа).

 

Мне кажется, турбовинт не пойдет в D300. У меня саморезы 6*100 прокручивались - нечего делать.

 

Во сколько обошлись материалы для теплого монтажа?

 

відповів в пп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...