Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

HKM14 і ми почали будівництво

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Хм... я чув, що щоб підключити газ - треба ввести у експуатацію будинок, потім отримати технічні умови, замовити проект підведення газу... Чи це якось інакше вирішується? (труба у мене на участку, але опломбована, і договору з постачальником газу - немає)

 

рекомендую не збирати плітки а діяти

приєднання до газових та електричних мереж чітко регулюються постановами нкреп

правила однакові для всіх по Україні

Що світло, що газ, можна підвести до вводу в експлуатацію будинку.

Зараз не виготовляється окремо проектна документація, робота, матеріали. Є визначена вартість стандартного приєднання, в цю суму входить ввесь комплекс робіт під ключ. Ви не копаєте, не фарбуєте, не бігаєте за проектантом..., просто проплачуєте квитанцію і чекаєте.

 

Добавлено через 1 минуту

подпишусь. очень интересно читать. Вы молодец!

 

нажаль рано темніє, працюю під прожекторами, тож фото зараз викладатиму рідко.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні почали робити велику справу. Тягнемо на вулицю міську каналізаціну мережу. Документацію та дозволи я отримав ще влітку, і от нарешті настав той день, коли екскаватор вперше встромив ковша в землю. Чи зробиться до морозів - невідомо, так як довжина майже 400 метрів. Невстигнемо - продовжимо по весні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покажить фото як виглядае центральна каналья в частному сектори,

ридкисть в наш час...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покажить фото як виглядае центральна каналья в частному сектори,

ридкисть в наш час...

 

тю

 

та яке там фото

 

я вмисно ділянку підбирав у такому місці, щоб була можливість підключення до каналізації

 

пролягає вона в мене на паралельній вулиці, вона ж центральна

 

звичайний безнапірний колектор, в народі самоточка

ми тягнемо собі на вулицю

закупили все необхідне, труби, кільця,... виготовили проектну документацію... ну і от почали роботи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по ходу ви перший забудовник тут на форуми з такою корисною опциею,

каналья - це напевно найбильший геморой приватного будинку...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по ходу ви перший забудовник тут на форуми з такою корисною опциею...

Не такая уж тут это и редкость. Встречал более десятка раз точно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по ходу ви перший забудовник тут на форуми з такою корисною опциею,

каналья - це напевно найбильший геморой приватного будинку...

 

саме тому, це було в пріоритеті вибору земельної ділянки

в нас є ряд вулиць з можливістю провести каналію, хоча одразу скажу, це найдорожча комунікація

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

саме тому, це було в пріоритеті вибору земельної ділянки

в нас є ряд вулиць з можливістю провести каналію, хоча одразу скажу, це найдорожча комунікація

 

Мені септик на даний момент 16 000 встав. Робив сам єдине що бетон на стінки взяв з міксера. Треба ще арматуру на кришку взяти. З кілець була б 24 000. Тому навіть не центральна доволі не дешева штука.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені септик на даний момент 16 000 встав. Робив сам єдине що бетон на стінки взяв з міксера. Треба ще арматуру на кришку взяти. З кілець була б 24 000. Тому навіть не центральна доволі не дешева штука.

 

вартість септика мені відома, це було ще однією причиною побудови центральної мережі

 

а ще в нас такі грунти, що у всіх по вулиці вже за два роки яма перестає вбирати воду, а викачати два куби асінізатором 300грн, а що таке два куби?Тому й обрано такий непростий шлях, складно зараз, комфортно потім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені септик на даний момент 16 000 встав. Робив сам єдине що бетон на стінки взяв з міксера. Треба ще арматуру на кришку взяти. З кілець була б 24 000. Тому навіть не центральна доволі не дешева штука.
А який об'єм?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який об'єм?

Не міряв ще.

:D

Загалом історія така. Вирішив зробити септик 2 камери і дренахж. Розміри 2,5*5*2,2 Ш*Д*В Загнав екскаватор JCB 3ку, почали копати. Попутно землю відвозили. Екскаваторник ***** (цензура) загнав камазиста на край котлована і бачачи що з 0,5 метра йде пісок, а з 1,5 взагалі крупний річковий почав кидати землю "залпом" з ковша 1,2 метри в камаз з висоти.:o Плюс переміщався не переїжжаючи, а впирався ковшем і розвертав трактор. На 2 камазі край зробив такий собі гугуп, а екскаваторник далі грузить. Я кричу камазисту відганяй машину наф, а то з котловану її виймати будемо, довелось яму розширити:D. А коли екскаватор поїхав і я почав підчищати дно, перед цим замовивши і проплативши кільця, а то рівень не грав і щойно я виліз з ями воно зробило знову ГУГУП, але вже з 2 боків. Загалом під кінець я мав "котлован" 6,5*4*2,4 з обсунутими краями, парканом який висів в повітрі з одного боку і купою піску на 2,5 камаза з іншого. Тому довелось терміново відмовлятись від кілець, так як підривати в сторону паркана (щоб вирівняти дно і поставити кільця) вже було точно не варіант, ставити опалубку з 2 боків і лити підпірну стінку висотою в метр і шириною в 30-40 см, щоб підсипати землю під паркан. А потім підчищати дно і заливати інші стінки але вже по формі ями що утворилась.

Саме тому я ще не знаю який точно там об'єм. Приблизні підрахунки показують 12 кубів в двох герметичних камерах. Воно дуже круто, але маємо те що маємо.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не забувайте гідроізоляцію під дерево...

Якщо її нема то ще не пізно підкласти.

 

як про таке можна забути

під мауерлатом склоізол

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Темпи скинув, адже бачу що все одно не встигну. Почав робити консервацію будівлі на зиму. Сьогодні вкрив всі стіни плівкою. Накрив всі матеріали. Перезимуємо, потім продовжимо. Ще буде кілька робочих деньків у мене, але вони кардинально нічого не змінять...
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні хороша погода. Доклав одну з перегородок, завтра планую докласти другу. Залишиться залити армопояс на них, якщо буде деньок теплий як сьогодні, то зроблю в цьому бцдівельномц сезоні.

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=88999

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні хороша погода. Доклав одну з перегородок, завтра планую докласти другу. Залишиться залити армопояс на них, якщо буде деньок теплий як сьогодні, то зроблю в цьому бцдівельномц сезоні.

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=88999

За прогнозами на вівторок має бути тепло. Потім середа свято і далі знову морози.

Хоча залежить для чого потрібне тепло. Якщо для того щоб самому не мерзнути, то одне. А якщо для бетону то є ж хімія для тих справ. Я заливав дно септика з Сікою так воно за 3 дні вже було тверде, не зважаючи на морозні ночі і сніг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доклав іншу перегородку

з понеділка поїду заармую і поставлю риштування

в вівторок залью

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

ПАТ КиївОблГаз, мабуть вирішив зробити мені подарунок під новий рік. Нарешті мій лічильник з редуктором приєднають до газової магістралі. Сьогодні відкопали трубу середнього тиску, ну а на завтра обіцяють врізку. Тож чекаємо...

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=89235

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

газ врізали, яму закидали.

Зима - сезон для підготовки до фізичних робіт. Проектую дах, електрику, сигналізацію, автоматику...., монтаж вікон вивчаю і тд і тп... Весною потрібно бути готовим.

Змінено користувачем HumanKM
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Доклав іншу перегородку

Добрый день! Вы как-то просчитывали опирание внутренних перегородок на плиты перекрытия? У меня в двух местах идет опирание по длинной стороне плиты почти по краю - плита 4,8 м (в полкирпича обычного), во одном месте - поперек почти по середине (тоже в полкирпича). Плиты перекрытия лежат на армопоясе в цоколе - как у Вас, - это пол 1 этажа. Дом 1 этажный. Боюсь неравномерных нагрузок. Нужен ли для этих перестенков отдельный фундамент, или можно на плиты ставить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Вы как-то просчитывали опирание внутренних перегородок на плиты перекрытия? У меня в двух местах идет опирание по длинной стороне плиты почти по краю - плита 4,8 м (в полкирпича обычного), во одном месте - поперек почти по середине (тоже в полкирпича). Плиты перекрытия лежат на армопоясе в цоколе - как у Вас, - это пол 1 этажа. Дом 1 этажный. Боюсь неравномерных нагрузок. Нужен ли для этих перестенков отдельный фундамент, или можно на плиты ставить?

 

Прикидав грубо, в конкретно моєму випадку проблем не бачу з навантаженням.

В мене:

1. Підсилені панелі. Витримують більше навантаження.

2. Цеглу клав тільки після анкеровки панелей і забивки стиків, щоб конструкція перекриття працювала в комплексі а не на одній панелі.

3. Перегородки зверху матимуть армопояси, зв"язані з армопоясом по периметру будинку, а це покращення в плані розподілення навантаження.

 

До цього жив в цегляній дев"ятиповерхівці. Перекриття було зі звичайних пустоток з навантаженням 800кг/см, всі перегородки були виконані з червоної цегли прямо по панелях. Будинок в експлуатації з 1994 року, по сей день проблем немає.

 

Розумієте - навантаження по-перше діє не прямолінійно і не точково, тому рахувати в наглу буде невірно. Тепер гляньте на фото як я завантажував цеглу і гб в будинок на панелі. Там навантаження було більше ніж від перегородок, і все стоїть і всі так роблять.

Якщо хочете - заплатіть гроші конструктору, хай розрахує конкретно Ваш випадок. Але не забувайте про АЛЕ. Конструкторські розрахунки ріс специфічна, та небуду тут про це, бо заплюють.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
ПАТ КиївОблГаз, мабуть вирішив зробити мені подарунок під новий рік. Нарешті мій лічильник з редуктором приєднають до газової магістралі. Сьогодні відкопали трубу середнього тиску, ну а на завтра обіцяють врізку. Тож чекаємо...

 

picture.php?albumid=7185&pictureid=89235

 

С ямой они конечно переборщили ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...