Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужны советы по проекту и участку. Почую всіх:)

Suwin

Рекомендовані повідомлення

Всем добрый день. Прошу комментарии и мысли вслух. Есть участок 6 соток, 20х30, расположен с востока на запад, въезд на участок с востока. Очень нравится вот этот проект.z500.com.ua/ru/project/z225 Особенно, что детские вместе, родительская спальня отдельно. Дом хочу поставить во второй половине участка, за домом зону отдыха - беседка и т.д. Вот какие вопросы появляются - нужны ли дополнительные окна на 1 этаже в гостинной, это южная сторона, или летом будет жарко. Как рационально использовать небольшой участок. Вообще - какие будут советы, на что обратить внимание. Строить буду из газобетона. Отопление – газ. Почую всіх

ed547bb9a2b16930eafeb6ad6038b5252529924a.jpg.92c21f27f284a045bf41834aea16e756.jpg

96855adf4cbe4a8800c71ffdb8788432551c727f.jpg.0c23d0bf085480978dae38cb96bdaca6.jpg

22303f2a8a3a7c2e91a2f5f636ff2d7f76ab69cc.png.d44a1bc37f39f1eb72d645c1960afd67.png

33a11da12513ec992c9496427f661e4565f093c6.png.99a0b722cc8c492619a8503a224198f7.png

Змінено користувачем Прохожий
шрифт
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цілком нормальний проект, робив щось схоже - тільки з еркером під балконом.

Моя порада - підженіть розміри до нормальних цифр - бажано - щоб всі розміри були кратні 30 см - половині газоблоку - це набагато упростить життя при будівництві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбор супер, при ограниченых возможностях самое то. окна ненужны, будут напряги с меблированием. По мне только стенка между гостинной и лестницей лишняя.

 

Удачной реализации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По мне только стенка между гостинной и лестницей лишняя.

 

Удачной реализации.

 

Ця стіна ОПОРНА і потрібна для перекриття, забирати її неможна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ця стіна ОПОРНА і потрібна для перекриття, забирати її неможна.

Если это вопрос то отвечу НЕТ. 7,4м перекроется по внешним стенам.

Если утверждение, то с чего вы взяли? Хотя как стропилка организована ХЗ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В індивідуальному бюджетному будівництві я б не радив звязуватись з прольотами більше 6-ти метрів, інакше воно стає вже не бюджетним.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за коменты, почему то критики мало;),

какие будут советы, как лучше участок распланировать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Четверо вхідних дверей, на першому поверсі, це мало, багато чи якраз саме те?

Двері на другому поверсі у правій верхній кімнаті, то екстрений вихід для тих хто не встиг одягнутись коли чоловік із відрядження приїхав?

Що то за приміщення на першому поверсі 5,4 м2?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Четверо вхідних дверей, на першому поверсі, це мало, багато чи якраз саме те?

Двері на другому поверсі у правій верхній кімнаті, то екстрений вихід для тих хто не встиг одягнутись коли чоловік із відрядження приїхав?

Що то за приміщення на першому поверсі 5,4 м2?

На первом этаже оставим 2 двери, входная и думаем, какие еще оставить или возле кухни или в гостиной, там где большое окно. Что вы посоветуете, какие оставить? За домом будет беседка. В комнате 13м будет окно. Комната 5.6 это котел. На втором этаже тоже будет окно:). Спасибо за вопросы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На первом этаже оставим 2 двери, входная и думаем, какие еще оставить или возле кухни или в гостиной, там где большое окно. Что вы посоветуете, какие оставить? Спасибо за вопросы

 

1. На мою думку, другі двері краще залишити з вітальні.

2 В якості подяки можна натискати кнопочку "Спасибо" ;).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ванна під схилом даху, напевно буде незручно?

Вот пример ванной в мансардном этаже

1617824553_2.thumb.JPG.093618bac9e4451079f8a45dbb690c76.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот пример ванной в мансардном этаже

 

На фото я бачу унітаз (бачити це одне, а кожин день по декілька раз відчувати незручності від ударів головою об стелю це інше), а в їхньому плануванні під схилом ванна чи душова (висота піддона близько - 10 - 30 см), як Ви пропонуєте встати на повний зріст і помитись дощиком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комната 5.6 это котел.
Газовый котел можно ставить на кухне. Или вы планируете еще и ТТ-котел?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото я бачу унітаз (бачити це одне, а кожин день по декілька раз відчувати незручності від ударів головою об стелю це інше), а в їхньому плануванні під схилом ванна чи душова (висота піддона близько - 10 - 30 см), як Ви пропонуєте встати на повний зріст і помитись дощиком?

Для тех кто в танке и имеет плохую видимость. Поддон виден справа внизу. Если бы Вы каким-нибудь боком относились к архитектурному проектированию, то у Вас бы развилось пространственное мышление. Так у Вас его нет, приходится объяснять Вам на пальцах. Извините, за тон, но думаю, судя по манере Вашего общения, он Вам ближе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, за тон, но думаю, судя по манере Вашего общения, он Вам ближе.

а чем Вам манера не понравилась? или так - какие особенности речи Вас смутили или обидели?

чисто интересно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для тех кто в танке и имеет плохую видимость. Поддон виден справа внизу. Если бы Вы каким-нибудь боком относились к архитектурному проектированию, то у Вас бы развилось пространственное мышление. Так у Вас его нет, приходится объяснять Вам на пальцах. Извините, за тон, но думаю, судя по манере Вашего общения, он Вам ближе.

 

Я залишаюся при своїй думці, тому що Ваші аргументи, із танка, якісь не зовсім переконливі. Спочатку розберіться самі, а потім пишіть, тільки без емоції і по м'якше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на кухне не так много места, и вид кухни не хочется портить. Котел хочу спрятать...
Дело ваше, конечно, но лично я ради красоты не стал бы терять 5,4 кв.м.

Если котел запихнуть в угол, то его на кухне не сразу и найти можно.

995126679_2013-02-0916_48_01.thumb.jpg.782378b76c4573dbf63010ee605821f9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело ваше, конечно, но лично я ради красоты не стал бы терять 5,4 кв.м.

Если котел запихнуть в угол, то его на кухне не сразу и найти можно.

 

100 % погоджуюсь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще один "Польський" проект..

Дуже багато схожих проектів доводилось мені переробляти по побажанні замовників. Звісно, не всі з них проблемні, але як і срізь є свої + і -.

Сам проект непоганий!

1-Зверніть увагу на перекриття, в більшості проектах воно іде монолітне. У Вашому випадку буде економічніше круглопустотні панелі. Дешевше на 25-20%. Щоб перекрити Ваш проект панелями, необхідно виконати по колоні, яка знаходиться у приміщенні 13м.кв. балку, щоб обійти без проблем сходи. Вразі моноліту, у вас буде приблизно плита з бетону В25 товщиною 17-20см і з армуванням д10-12 крок 200мм. Також будуть додаткові стержні...

 

2-Як вже згадувалось, дверей надто багато.. це вже по Вашому бажанні.

 

3-На 2-му поверсі це вихід на "французький балкон". Я б його залишив.

 

4-При покупці проекту зверніть увагу на поперечний розріз будинку, а саме на висоту стіни мансарди, тому що по фасаді не зрозуміло. а на сайті я не знайшов перерізу. хоч зазвичай його завжди дають. Що стосується конкретно спору про розміщення сантехніки під покрівлею.. При висоті стіни 1200мм і ширині ванни 700мм Ви точно душ не приймете.

Уточніть цю висоту!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело ваше, конечно, но лично я ради красоты не стал бы терять 5,4 кв.м.

Если котел запихнуть в угол, то его на кухне не сразу и найти можно.

Планирую эту комнатку использовать как кладовку - закатка, пылесос, швабру и т.д. можно использовать с котлом?

 

Добавлено через 4 минуты

Ще один "Польський" проект..

Дуже багато схожих проектів доводилось мені переробляти по побажанні замовників. Звісно, не всі з них проблемні, але як і срізь є свої + і -.

Сам проект непоганий!

1-Зверніть увагу на перекриття, в більшості проектах воно іде монолітне. У Вашому випадку буде економічніше круглопустотні панелі. Дешевше на 25-20%. Щоб перекрити Ваш проект панелями, необхідно виконати по колоні, яка знаходиться у приміщенні 13м.кв. балку, щоб обійти без проблем сходи. Вразі моноліту, у вас буде приблизно плита з бетону В25 товщиною 17-20см і з армуванням д10-12 крок 200мм. Також будуть додаткові стержні...

 

2-Як вже згадувалось, дверей надто багато.. це вже по Вашому бажанні.

 

3-На 2-му поверсі це вихід на "французький балкон". Я б його залишив.

 

4-При покупці проекту зверніть увагу на поперечний розріз будинку, а саме на висоту стіни мансарди, тому що по фасаді не зрозуміло. а на сайті я не знайшов перерізу. хоч зазвичай його завжди дають. Що стосується конкретно спору про розміщення сантехніки під покрівлею.. При висоті стіни 1200мм і ширині ванни 700мм Ви точно душ не приймете.

Уточніть цю висоту!

Дякую за комент, планую плити. А можно підняти стелю в ванні?

 

Добавлено через 4 минуты

Дело ваше, конечно, но лично я ради красоты не стал бы терять 5,4 кв.м.

Если котел запихнуть в угол, то его на кухне не сразу и найти можно.

Я планирую теплый пол на 1 этаже, котел который крепится на кухне потянет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Дякую за комент, планую плити. А можно підняти стелю в ванні?

 

 

Немає нічого неможливого :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...