Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам ділянку в Києві, Голосіївський 5 соток

Scherman

Рекомендовані повідомлення

Продам власну ділянку у Голосіївському районі міста Києва. Вулиця Баррикадная, район Пирогово, ТЦ Артмолл, Столичне шоссе, Академіка Заболотного. В 40 метрах Школа , магазини, кінцева зупинка автобуса та маршрутки.

Ділянка трапецевидної форми, з невеликим уклоном. Знаходиться на горі, звідки відкривається чудовий вид. В кінці участку над схилом, можна зробити величезну терасу, буде чудовим місцем відпочинку. Асфальтовий під'їзд. Вулиця глуха, окрім сусідів ніхто не їздить.Призначення - "для будівництва та обслуговування житлового будинку". Міські комунікації проходять під дорогою в метрі від ділянки (вода, електрика, газ). Занесено в кадастровий раєстр. Чудове місце для будівництва будинку.

 

Ціна 30000 у.е. (адекватний курс) Можливий торг.

Можливий обмін на дачу під Києвом (не далі 20 км від КП)

Телефон: нуль63-953-95-7нуль Андрій

 

Мапа - maps.yandex.ua/-/CVvg6Q~N

Велике панорамне фото: z-weekend.narod.ru/IMG1.jpg

 

Фото:

IMG4.jpg

IMG5.jpg

IMG7.jpg

IMG6.jpg

IMG2.jpg

Plan.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозумів ваше питання. В кінці вулиці якийсь чувак з відомою фамілією викупив 3 чи 4 участка, обрізав частину склону, зробив підпорну стіну в 5-6 метрів висотою, будує там будинок в 3 поверхи, може і не один. Провів собі товстенний кабель і поставив власну підстанцію (від мого участку 5 метрів до підстанції). Там постійно ведуться якісь роботи, буде щось капітальне. А так як у нього крайні участки, то він ще й гарну персональну березову рощу має) і жодного сусіда за нею. Персонально його не знаю, але дуже адекватний там власник.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Доброго дня! А вы продаж у розсрочку не розглядаєте?

 

Нажаль ні, але зможу трохи посунутись в ціні. В ЛС пишіть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозумів ваше питання. В кінці вулиці якийсь чувак з відомою фамілією викупив 3 чи 4 участка, обрізав частину склону, зробив підпорну стіну в 5-6 метрів висотою, будує там будинок в 3 поверхи, може і не один. Провів собі товстенний кабель і поставив власну підстанцію (від мого участку 5 метрів до підстанції). Там постійно ведуться якісь роботи, буде щось капітальне. А так як у нього крайні участки, то він ще й гарну персональну березову рощу має) і жодного сусіда за нею. Персонально його не знаю, але дуже адекватний там власник.

 

А та підстанція гудіти не буде? Зазвичай такі сусіди нахабно себе поводять.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 3 тижні потому...
  • 3 тижні потому...
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...