Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

балкон-тераса (рішення для підлоги)

baroleks

Рекомендовані повідомлення

Прохання допомогти з рішенням для підлоги балкона-тераси. Балкон розмір 4,6*1,6м. Каркас - гальванізований метал, стовби - метал порошково фарбовані.

 

DSC00060.thumb.JPG.dd91183f2f7eca5bd523c8f9e5e27f9a.JPGDSC00061.thumb.JPG.ba44580d349e6d5f71254d2b44abd1af.JPGDSC00062.thumb.JPG.5ea7487a63ba4204570f9db111048823.JPG

 

Огородження має бути приблизно ось таке

Balcony03LRG.jpg.0750a021db8a17d9353208a44a89d50d.jpg

Тепер суть проблеми - планувалося по лагах настелити водостійку фанеру, на неї аквапанель, далі плитка, знизу зашити пластиком, і вставити точкові світильники. Але, оскільки по кострукції перил, між скляними перилами і підлогою немає проміжку, треба щось городити з відводом води. Інший варіант - терасна доска (декінг). З водою питання відпадає, але тоді буде видно з низу лаги і метал. Не естетично. Може у когось є ідеї, буду вдячний.

Змінено користувачем baroleks
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прохання допомогти з рішенням для підлоги балкона-тераси. Балкон розмір 4,6*1,6м. Каркас - гальванізований метал,

 

Я думаю , что можно положить лаги , сверху террасную доску, а снизу бросить с небольшим зазором по краям от швеллеров пластиковую панель . Она воду не пропустит. А по краям ее собрать водосточной системой. Только фонари лучше перенести на столбы. Панель закрепится саморезами как металлу так и к лагам.Надо брать к саморезам широкие шайбы и закрепить почаще,тогда не будет проблем.Образец панели на фото.

DSC0003797.thumb.JPG.3c69e74af756c4657af860a8d3e4ad23.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прохання допомогти з рішенням для підлоги балкона-тераси. Балкон розмір 4,6*1,6м. Каркас - гальванізований метал,

 

Я думаю , что можно положить лаги , сверху террасную доску, а снизу бросить с небольшим зазором по краям от швеллеров пластиковую панель . Она воду не пропустит. А по краям ее собрать водосточной системой. Только фонари лучше перенести на столбы. Панель закрепится саморезами как металлу так и к лагам.Надо брать к саморезам широкие шайбы и закрепить почаще,тогда не будет проблем.Образец панели на фото.

 

Боюсь, що в такому разі зверху, на панелях, буде залишатись вода і лаги будуть "кваситись" в воді. Такими панелями планували закрити знизу, при умові суцільної водонепроникної підлоги на балконі. Але,виробник балюстради заявив, що проміжку між склом і підлогою не буде,тому у добру зливу може получитись басейн. Ось тепер ломаю голову. А ще й до швелера прикрутити буде не так легко - товщина метала 10мм. Для лаг і обшиви дірки вже насверлені до гальваніки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось з порадами не густо:(

 

Между краем металла и панелью делаете зазор и небольшой уклон в каком месте там задержится вода!? Это сделать несложно и недорого. Периметра для схода воды с такой небольшой площади у Вас достаточно. И если трудно крепится к металлу то и не надо. прикрепите к нему тонкий брус используя отверстия в металле и панель закрепите к нему.

 

Добавлено через 2 минуты

 

Боюсь, що в такому разі зверху, на панелях, буде залишатись вода і лаги будуть "кваситись" в воді. Такими панелями планували закрити знизу, при умові суцільної водонепроникної підлоги на балконі. Але,виробник балюстради заявив, що проміжку між склом і підлогою не буде,тому у добру зливу може получитись басейн. Ось тепер ломаю голову. А ще й до швелера прикрутити буде не так легко - товщина метала 10мм. Для лаг і обшиви дірки вже насверлені до гальваніки.

 

Лаги тоже можно взять пластиковые. Им вода нипочем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лаги тоже можно взять пластиковые. Им вода нипочем.

 

Про пластикові лаги, якщо можна подробиці (якщо можна зсилку на сайт). Але не забувайте, що зверху має бути підлога і щоб встати в швелер лаги мають бути не менше 170 мм ширини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про пластикові лаги, якщо можна подробиці (якщо можна зсилку на сайт). Але не забувайте, що зверху має бути підлога і щоб встати в швелер лаги мають бути не менше 170 мм ширини.

 

Мы используем квадратные 127*127 или 100 *100 усиленные алюминиевым профилем и на обрешетку 51 * 89. Скоро будут и другие размеры. Пока нет.

DSC00019.thumb.JPG.5d4116fecd101bca1bf2ae770ad916c7.JPG

DSC00020.thumb.JPG.0fbad1b44a76b3e9799512271bc82d8f.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прохання допомогти з рішенням для підлоги балкона-тераси. Балкон розмір 4,6*1,6м. Каркас - гальванізований метал, стовби - метал порошково фарбовані.

 

[ATTACH]175259[/ATTACH][ATTACH]175262[/ATTACH][ATTACH]175264[/ATTACH]

 

Огородження має бути приблизно ось таке

[ATTACH]175265[/ATTACH]

Тепер суть проблеми - планувалося по лагах настелити водостійку фанеру, на неї аквапанель, далі плитка, знизу зашити пластиком, і вставити точкові світильники. Але, оскільки по кострукції перил, між скляними перилами і підлогою немає проміжку, треба щось городити з відводом води. Інший варіант - терасна доска (декінг). З водою питання відпадає, але тоді буде видно з низу лаги і метал. Не естетично. Може у когось є ідеї, буду вдячний.

 

Непонятно относительно "оскільки по кострукції перил, між скляними перилами і підлогою немає проміжку". Что мешает его оставить, этот проміжок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Непонятно относительно "оскільки по кострукції перил, між скляними перилами і підлогою немає проміжку". Что мешает его оставить, этот проміжок?

Мені теж не зовсім зрозуміло, чому саме так. Але перила замовляли на фірмі, там мене і "озадачили". Мабуть тому, що вони роблять перила для терас з декінга, не заморочуючись з водовідведенням. Вони ще мають порахувати ціну, можливо і відкажимся, якщо буде дуже "кучеряво".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені теж не зовсім зрозуміло, чому саме так.

 

Ну, раз нам обоим непонятно, то предлагаю, на всякий случай, послать на хер ваших специалистов.

На самом деле, никакой сложности здесь нет.

Для того, чтобы смонтировать ограждение из стекла, достаточно всего двух профилей П-образной формы и герметик, предназначенный для заполнения полостей, между профилем и стеклом.

Вы и сами, можете запросто это сделать.

Пусть не обижаются на меня монтажники стеклянных конструкций, но иногда, ихнее "надувание пара" напрягает.

Смотрите сюда и вникайте.

1016985208_(1).thumb.JPG.195252cb2de1ee0635ba9a97d2f79363.JPG

1454618940_(2).thumb.JPG.65a6cf6d61e2e832ec21b52f872219f8.JPG

1690214973_(3).thumb.JPG.8120426bde0d504790e494959c210ca9.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так, приблизно, виглядає балюстрада

1671727359_Balcony2withpostsinRoyalChrome.thumb.jpg.343dccf99ba0d210daa1af07ed27a6c3.jpg

фото з галереї фірми-виробника. У них, мабуть, стандартне рішення для терас з декінгом, тому і немає проміжку між склом і підлогою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так, приблизно, виглядає балюстрада

 

фото з галереї фірми-виробника. У них, мабуть, стандартне рішення для терас з декінгом, тому і немає проміжку між склом і підлогою.

 

Я все понимаю. У них есть шаблонное решение (не самое хорошее) и они его реализуют. Идти Вам по их шаблону или нет, Вам решать.

Я Вам показал остроумный и бюджетный вариант.

Выбор за Вами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На самом деле, никакой сложности здесь нет.

Для того, чтобы смонтировать ограждение из стекла, достаточно всего двух профилей П-образной формы и герметик, предназначенный для заполнения полостей, между профилем и стеклом.

Вы и сами, можете запросто это сделать.

 

Вот, вот. А у нас как раз есть алюминиевые П-образные алюминиевые профили под толщину 4;6;8;10;16 мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот, вот. А у нас как раз есть алюминиевые П-образные алюминиевые профили под толщину 4;6;8;10;16 мм.

 

Не знал. Спасибо за информацию. Непременно обращусь, т.к. Не хочется кормить таких негибких исполнителей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від скла, мабуть, прийдеться відмовитись. Замовник, під кінець будівництва "поиздержался", а фірма лише за скло запросила більше 5 тис. анг. фунтів, а ще перила, фітінги та ін. Тому знову розглядаю варіант з терасною доскою, деревяними лагами і, мабуть, металевими стовбами (порошкове фарбування) і тросами - балюстрада. Після закінчення продемострую результат.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від скла, мабуть, прийдеться відмовитись. Замовник, під кінець будівництва "поиздержался", а фірма лише за скло запросила більше 5 тис. анг. фунтів, а ще перила, фітінги та ін. Тому знову розглядаю варіант з терасною доскою, деревяними лагами і, мабуть, металевими стовбами (порошкове фарбування) і тросами - балюстрада. Після закінчення продемострую результат.

 

Поставьте наши пластиковые перила и не партесь. Они Вам подойдут на 100%.

DSC00951.thumb.JPG.3708c1e612efadd25574573663f5cc55.JPG

DSC03643.thumb.JPG.01e2c20421ff619338a84a50cc9e529f.JPG

150411-1607(001).thumb.jpg.d5e80c343084ce1f3b9abc21f1c53f11.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Накінець то закінчилась епопея з балконом. Від послуг фірм, які спеціалізуюються на подібній роботі, відмовились через дороговизну. Тому металеву частину робив місцевий зварник, скло - теж місцевий спеціаліст, ну а обшивку деревом, пластиком і декінг - я. В результаті ось, що получилось

DSC00131.thumb.JPG.7e989616df97678f60a644f7f22c17fc.JPG

DSC00132.thumb.JPG.53ebc5f819f98b6ef1dfe3eac30f3d24.JPG

DSC00133.thumb.JPG.c579e5bde05fe8f4e818e8bea0ddeb56.JPG

DSC00134.thumb.JPG.1b8178ac50348fb2684f31f71e047e38.JPG

DSC00135.thumb.JPG.ec1b744745e412af760f895184a098b2.JPG

DSC00136.thumb.JPG.b7b6a988e2c3bd5b2f7d31d4b6752f1e.JPG

DSC00137.thumb.JPG.8daf8ac83f754aff6d2fe2eb8b79fbda.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В результаті ось, що получилось

 

МАЛАДЕЦ! Отлично получилось.

Чем красили металл?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

МАЛАДЕЦ! Отлично получилось.

Чем красили металл?

Порошкове фарбування: возили на завод фарбувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Накінець то закінчилась епопея з балконом. Від послуг фірм, які спеціалізуюються на подібній роботі, відмовились через дороговизну. Тому металеву частину робив місцевий зварник, скло - теж місцевий спеціаліст, ну а обшивку деревом, пластиком і декінг - я. В результаті ось, що получилось

 

Зроблено на 5. :)

Організовуйте власну фірму з трьох майстрів, ставте конкурентні ціни і буде вам щастя!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зроблено на 5. :)

Організовуйте власну фірму з трьох майстрів, ставте конкурентні ціни і буде вам щастя!

Роботи хватає у кожного з нас трьох. Я все більше по дереву "виступаю" :D Мені подобаються тераси американського стилю: великі, багаторівневі, з терасної доски. Але, нажаль, небагато замовляють саме такі тераси, більшість хоче більш сучасні, із скла і метала. Але і на таких терасах є місце дереву: терасна доска, перголи та ін.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому металеву частину робив місцевий зварник, скло - теж місцевий спеціаліст

 

Стальная конструкция здесь стоит копейки. Дорогие здесь точечные спайдерные крепления из нержавейки, ну и само стекло. А стекло какое использовали? Толщина? Закаленное? Триплекс? Триплекс из закаленных стекол?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...