Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Известковая шпаклёвка финиш кто-то делал?

egostyle

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте Всем,может кто-то делал известковую шпаклёвку а именно Ферозит 340 ,буду очень признателен за любую информацию по данному материалу.Стены поштукатурены известковой штукатуркой,теперь не охота закрывать ее всякой откровенной химией,поэтому выбор пал на Ферозит 340,позицинируется как близка к натуральному,дышащему материалу ну и т.д.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте Всем,может кто-то делал известковую шпаклёвку а именно Ферозит 340 ,буду очень признателен за любую информацию по данному материалу.Стены поштукатурены известковой штукатуркой,теперь не охота закрывать ее всякой откровенной химией,поэтому выбор пал на Ферозит 340,позицинируется как близка к натуральному,дышащему материалу ну и т.д.

 

Мы шпаклевали стены известковой шпаклевкой Будмикс Штук3 Прима (ссылка устарела), идеально гладкие и белые стены получились.... я результатом довольна.... цена за мешок 15 кг - порядка 50 грн. Расход получается: на квадратный метр в два слоя уходит 1,25 кг смеси. Один мешок (15 кг) идет на 12 кв. м, в деньгах - 4,17 грн на метр квадратный. Долго выбирала материал, чуть было не купила Кераштук по 23 евро за ведро, вовремя добрые люди отсоветовали. В результате, львовские мастера порекомендовали продукцию Будмикса, ссылаясь на то, что фирма молодая, еще не успели испортиться.... Известковая краска тоже мне понравилась... Но сразу готовьтесь к тому, что мастеров на известковую шпаклевку днем с огнем не найдете. Своих маляров еле-еле уговорила, стонали, но делали. После нашего дома еще один домик известковой шпаклевали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валя спасибо огромное за информацию!Ещё вопрос,не могу найти рекомендуемую Вами продукцию в Киеве,(только в регионах)Вы где покупали(может номерок остался,буду очень признателен)может и координаты мастеров остались,если да,то если не затруднит напишите.С Уважением Александр.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валя спасибо огромное за информацию!Ещё вопрос,не могу найти рекомендуемую Вами продукцию в Киеве,(только в регионах)Вы где покупали(может номерок остался,буду очень признателен)может и координаты мастеров остались,если да,то если не затруднит напишите.С Уважением Александр.

 

ОК! Шпаклевку покупала во Львове, телефончики и тех и других написала в личку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы шпаклевали стены известковой шпаклевкой Будмикс Штук3 Прима.... Долго выбирала материал... Львовские мастера порекомендовали продукцию Будмикса.

 

Сбросте в личку координаты Львовских мастеров по штуку и скажите довольны ли вы их работой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мы у себя в квартире использовали ферозит 340. Мужу очень понравилась в работе, легко затиралась.

Еще докупали мешок-два Ветонита (он дороже Ферозита), так Ветонит мужу еще больше понравился :)...но там цена уже немного кусается если брать на всю квартиру......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы шпаклевали стены известковой шпаклевкой Будмикс Штук3 Прима (ссылка устарела), идеально гладкие и белые стены получились.... я результатом довольна.... цена за мешок 15 кг - порядка 50 грн. Расход получается: на квадратный метр в два слоя уходит 1,25 кг смеси. Один мешок (15 кг) идет на 12 кв. м, в деньгах - 4,17 грн на метр квадратный. Долго выбирала материал, чуть было не купила Кераштук по 23 евро за ведро, вовремя добрые люди отсоветовали. В результате, львовские мастера порекомендовали продукцию Будмикса, ссылаясь на то, что фирма молодая, еще не успели испортиться.... Известковая краска тоже мне понравилась... Но сразу готовьтесь к тому, что мастеров на известковую шпаклевку днем с огнем не найдете. Своих маляров еле-еле уговорила, стонали, но делали. После нашего дома еще один домик известковой шпаклевали.

А чому відрадили від Кераштук? Там відро 40 кг тому й ціна більша. Зато по якості фінішної поверхні, з свого досвіду, я його ставлю на -1 місце...

2. - kreisel

3. - Будмікс

4. - ферозіт

Ветонітом не робив...

Фарбу;

1. Прімалекс

2. Спектра

3 Вапняна фарба виробляють в Івано-Франківську. Найдешевша 100 грн. відро, але на відміну від попередніх не стійка до стирання

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сбросте в личку координаты Львовских мастеров по штуку и скажите довольны ли вы их работой.

 

Я наверное немного Вас запутала. Дело в том, что когда я столкнулась с проблемой покупки Штука в Киеве, пришлось информацию искать отовсюду, все пути вели во Львов. И вот там я пообщалась и с технологами, и с мастерами, и с менеджерами.... Есть контакты и львовских мастеров, они много мне по рассказывали, посоветовали, но к сожалению были заняты до марта. Мне ждать не хотелось, поэтому пришлось уговаривать свою бригаду, чтобы они рискнули и попробовали поработать этим материалом. Мне результат очень понравился... После нашего дома, они сделали еще один дом известковой шпаклевкой, там наверное руку набили, потому что расход был очень небольшой. Так что если интересно, телефончик ребят, которые нам шпаклевали - написала в личку.

 

Добавлено через 31 минуту

А чому відрадили від Кераштук? Там відро 40 кг тому й ціна більша. Зато по якості фінішної поверхні, з свого досвіду, я його ставлю на -1 місце...

2. - kreisel

3. - Будмікс

4. - ферозіт

Ветонітом не робив...

Фарбу;

1. Прімалекс

2. Спектра

3 Вапняна фарба виробляють в Івано-Франківську. Найдешевша 100 грн. відро, але на відміну від попередніх не стійка до стирання

 

Кераштук - готовая смесь, продается в ведре, боится морозов, мне шпаклевали в декабре-январе, везти надо было из Ужгорода кажется (уже не помню точно) - не довезла бы сто процентов. Я могу ошибаться, но мне кажется, что крейсель и ветонит идет с кварцевым песком, зерно крупнее, его так не выгладишь, как Кераштук или Штук-3 выглаживающий. Но главной причиной, которая поставила в моих поисках точку - это общение с одним из технологов Будмикса (на предприятии работают два технолога, которые ранее работали один на Церезите и другой на Атлант-Стиль (львовский производитель смесей на основе извести)). Как мне объяснил технолог, за основу брались все наработки и лучшие материалы, плюс - полностью исключили в составе полимерные наполнители. В результате получился экологически чистый продукт, без какой либо химии. Во-вторых, цена, ну не может известь стоить дорого, это один из самых доступных и дешевых материалов. У нас же пытаются сделать из этого модную дорогую штучку.... Штук-3 "Будмикса" хвалили львовские мастера, люди, которые не по наслышке все знают об известковой шпаклевке. Не спорю, на первое место они ставили Кераштук, им легче работать. Вероятно в этом вопросе сыграл лучший менеджмент, уж очень убедителен был менеджер Будмикса, сейчас там работает другой человек, что меня очень сильно останавливает от покупки известковой краски Будмикс, хотя краска мне понравилась. Я бы ее с удовольствием взяла для стен в спальнях, особенно в детской.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 7 місяців потому...
  • 1 рік потому...
ОК! Шпаклевку покупала во Львове, телефончики и тех и других написала в личку...

 

Ожидаю мастеров на оштукатуривание комнат ивестковой штукатуркой (делают исключительно известковую штукатурку) - прошу скинуть и мне координаты продавцов Будмикса Штук и бригады по шпаклевке.

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Осторожно !!! "спецы из Винницы" - Халтура полноая!!!

Сайт шпаклевка - штук . ком. уа там такой Александр есть,

который принимает заказы на работы. предоплату на карточку просит скинуть.

Потом приезжает ЕГО бригада - шпаклюют (срали, мазали , лепили) и говорят:

- подсохнет, мы приедем поправим подчистим и покрасим.

 

"Спецы из Винницы" уехали- вот тут все и началось ...

Трещины на стенах вокруг окон ... откосы сыпятся..

фото прилагается: goo.gl/photos/KQRCSVgp5ujZWCvS9

Звоню Александру с сайта - куда предоплату слал ( скидывает, прячется..) Звоню бригадиру ВАЛЕРЕ , скидываю фотографии - итог (телефон не берет ... прячется)..

 

Итог: Я с дырявыми стенами - они с моими деньгами.

А главное, спецов ,желающих исправить такую халтуру в Киеве нет!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Шановний Діма з Вишневого(Za rulem). Я Олександр з Вінниці. Це мої колеги робили Вам штук. Бачу,Ви, так і не зрозуміли основного. Не плюй в кирницю, з якої п'єш. Те, що Ви псуєте мені репутацію, врятувало нас від подальшої праці з Вами. Роботи в нас не поменшало бо Ви в нас такий один злісний за багато років нашої роботи. А те, що будинок Ваш тріщить, я Вас попереджав. Ви не послухали. Те, що телефон на блокіраторі на Вас, так хто схоче спілкуватись після такої "реклами". Виїзд вже мав бути,як домовлялись якби я, не побачив Вашу"рекламу". До Вас ніхто вже не приїде, ні з Вінниці, ні зі Львова. Подякуйте своєму язикові, якби не він, все давно було б зроблено.

Для всіх інших є детальна інформація на моєму сайті shpaklivka-shtuk.com ua Телефонуйте, радо проконсультую. За роботу не обіцяю, черга.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, обережно халтура!

 

Ось і вийшла на зв'язок людина (Vinnitskij), яка виправляє свою халтуру вмикаючи на телефоні блокіратор. Будьте пильними !!

 

Тепер, особисто для Олександра з Вінниці:

будинок Ваш тріщить
02.jpg.3f6fe499796f54528ccd6fdc218fb3e0.jpg03.jpg.0eec193a4770cab13ceae1f2f36c4450.jpg04.jpg.276534c76c38866505068a2ad60f392a.jpg

 

а на справді , то тріщать ВСІ відкоси від "майстерів"

005.jpg.87101a386ac503928996b8b72ab53acd.jpg006.jpg.94dd13400c17c0532b059c4e7b4d205b.jpg007.jpg.16c38d38fd22297a1d16c749c220ccc3.jpg008.jpg.6e5b5f248aa8090f3b2f3f6b2e77604c.jpg

 

Ви в нас такий один злісний
Мабуть так, бо лише я міг повністю (100%) розрахуватися за таку "роботу".

 

спілкуватись після такої "реклами"
пане Олександр, якщо Ви уважно дивитесь на дати моїх повідомлень, то збагнете нарешті, до чого веде відверте ігнорування клієнтів.

000.jpg.17e3db713e4d2a81e2cc7c8ee3ac1dbd.jpg

"рекламна кампанія" почалася після двотижневого спілкуванням з Вашим блокіратором.

 

Подякуйте своєму язикові, якби не він, все давно було б зроблено
Сподівався, що все ВЖЕ зроблено, коли розраховувався. Вам дякую за досвід , який я отримав. Тепер я впевнений, як НЕпотрібно робити.

 

Ви псуєте мені репутацію
Ваша репутація зіпсована вашою роботою та бажанням її виправляти.

01.jpg.cbf10a95ace779ddc9f9b40ffc252ed9.jpg- ось наприклад дверний отвір готовий до фарбування.

11.jpg.ffcfcedf9fe5d2a875b2a1eea2a73711.jpg10.jpg.67aab182de337515e28a6282e2b10e84.jpg- а тут неперевершена "однорідність" штуку!

 

Підкажіть, як професіонал своєї справи, це можливо пофарбувати?

Можливо годі вже виправдовуватися?

Можливо час виправити помилки?..

 

Наразі, всім дякую за увагу!

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-

 

Діма, мені немає сенсу виправдовуватися, в мене замовлень до нового року. Тепер що до блокіратора, ваші коменти за січень, я був в відпустці, на початку лютого ми з Вами спілкуватись, домовились в березні прибрати дефекти і пофарбувати, ви коментарі прибрали? А тріщини від порушення монтажу, який мав бути готовий мінімум за місяць до приїзду колег. Штук сам не тріщить. Ми монтажі не робим я вам це говорив. А на рахунок оплати, скажу, що нам частенько ще й бонус перепадає поверх оплати. Ви шукали інших майстрів. Знайшли? Ніхто не хоче. Мої колеги працюють у Львові і в інших містах і про ваші дзвінки мені відомо. Тепер інформація коротка про бригадира, батько 5х дітей і пастор в християнскій церкві. Від нього навіть поганого слова не почуєте. І ви це знаєте. Ну не хоче він до вас їхати. Річ не в стінах , не в грошах, у відношенні. Не потрібно було погрожувати. Це вже ваш косяк. Ви єдиний до кого люди не хочуть більше їхати. А поправки не проблема. Хочете лити помиї далі, лийте, Хочете виправити ситуацію, почніть з себе. Маленька порада, Валерій дуже добра людина і робітник хороший, спробуйте додзвонитися, можливо він вам вибачить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Осторожно !!! "спецы из Винницы" - Халтура полноая!!!

Сайт шпаклевка - штук . ком. уа там такой Александр есть,

который принимает заказы на работы. предоплату на карточку просит скинуть.

Потом приезжает ЕГО бригада - шпаклюют (срали, мазали , лепили) и говорят:

- подсохнет, мы приедем поправим подчистим и покрасим.

 

"Спецы из Винницы" уехали- вот тут все и началось ...

Трещины на стенах вокруг окон ... откосы сыпятся..

фото прилагается: goo.gl/photos/KQRCSVgp5ujZWCvS9

Звоню Александру с сайта - куда предоплату слал ( скидывает, прячется..) Звоню бригадиру ВАЛЕРЕ , скидываю фотографии - итог (телефон не берет ... прячется)..

 

Итог: Я с дырявыми стенами - они с моими деньгами.

А главное, спецов ,желающих исправить такую халтуру в Киеве нет!

 

Всем привет. Спецально зарегистрировалась на форуме, так как эта команда у меня тоже работала. Я с Винницы и вышло так, что сначала я увидела этот отзыв,а потом нашла рядом их сайт со всеми контактами. Других мастеров мы не нашли, по-этому поехали к ним на квартиру, которую они делали, не далеко от нас. Пока я придирчиво осматривала стены, мой муж расспрашивал Александра о всем остальном. Увиденное нас приятно удивило, ровные стены с мелким песком, чистота на стройке, грамотная консультация. Мы рискнули и записались в очередь, но согласились делать пока только две комнаты. Александр начал работу с небольшим опозданием, навел порядок, заделал мелкие недоделки. За несколько дней мы оценили сделанное и решили сделать штуком всю квартиру. Теперь у них на очереди мои кумовья со своим домом и дальше их родственики. Не знаю по какой причине у Вас пошло с ним что-то не так, а мы их работой очень довольны. И скажу, что спецы по штуку в Виннице есть, рекомендую всем. P.S. человек с характером, понтов не любит! Удачи всем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. Спецально зарегистрировалась на форуме, так как эта команда у меня тоже работала. Я с Винницы и вышло так, что сначала я увидела этот отзыв,а потом нашла рядом их сайт со всеми контактами. Других мастеров мы не нашли, по-этому поехали к ним на квартиру, которую они делали, не далеко от нас. Пока я придирчиво осматривала стены, мой муж расспрашивал Александра о всем остальном. Увиденное нас приятно удивило, ровные стены с мелким песком, чистота на стройке, грамотная консультация. Мы рискнули и записались в очередь, но согласились делать пока только две комнаты. Александр начал работу с небольшим опозданием, навел порядок, заделал мелкие недоделки. За несколько дней мы оценили сделанное и решили сделать штуком всю квартиру. Теперь у них на очереди мои кумовья со своим домом и дальше их родственики. Не знаю по какой причине у Вас пошло с ним что-то не так, а мы их работой очень довольны. И скажу, что спецы по штуку в Виннице есть, рекомендую всем. P.S. человек с характером, понтов не любит! Удачи всем.

Ржу нимагу.Старый дешевый ход,рассчитаный на отпетых лохов-создать клона и хвалить самого себя.:lol:

Zarulem ко мне обращался,кстати,Жаль не работаю этими материалами(кстати,как-то нужно будет попробовать,не думаю,что это так уж и сложно,если руки не из попы).После таких же "спецов"по гипсовой штукатурке исправляли миллион раз,особенно постоянно откосы,потрескавшиеся на приоконных профилях.

Змінено користувачем malyarman
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ржу нимагу.Старый дешевый ход,рассчитаный на отпетых лохов-создать клона и хвалить самого себя.:lol:

Zarulem ко мне обращался,кстати,Жаль не работаю этими материалами(кстати,как-то нужно будет попробовать,не думаю,что это так уж и сложно,если руки не из попы).После таких же "спецов"по гипсовой штукатурке исправляли миллион раз,особенно постоянно откосы,потрескавшиеся на приоконных профилях.

 

Не надірви живіт "спец". Поїдь і подивися сам. Ангеліні я вдячний,але не варто було, все рівно думають, що розводняк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не надірви живіт "спец". Поїдь і подивися сам. Ангеліні я вдячний,але не варто було, все рівно думають, що розводняк.
"Спецы"-это ваша шарашкина контора,судя по фото и твоим тупым словесным отмазкам(офигенный ответ просто-"Оправдуватись не буду,в мене заказив повно,а до тебе нихто бильше вобще не прииде,ха-ха"). Змінено користувачем malyarman
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тут неперевершена "однорідність" штуку!

Не люблю влазити в бійку :D.. Але на двох послідніх фото , явно видно неоднорідно затертий штук. Де в одних місцях піщинки, а рядом замито/зализано.

Я все думав чому сам штук, ну ніяк не приживається в решті території України (окрім заходу). А все мабуть через отаких - "Шпечіалістів":(

Сам багато років, вже не роблю на своїх обєктах штук, через те що зустрів людину, яка може затерти його однорідно і по бажанню замовника він може зробити поверхню або однорідну з піщинками, або ж однорідну без піщинкок ( гладку як фінішна шпаклівка).

Отут ... й справді нікого не рекламую, тому що замовлень в нього вагон і він навіть слухати не хоче про виїзд за межі Львівської обл.

Vinnitskij у Вас згодом теж почне все виходити, тільки треба перестати "бикувати";)....

А просто - аналізувати і працювати над помилками. Через деякий час не потрібно буде Вам, як і оправдовуватись на форумах так і піаритись.

Успіхів!:beer:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день,

Посоветуйте пожалуйста мастеров по известковой шпаклевке (Киев, Киево-святошинский район)

 

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые участники и посетители форума, давайте жить дружно и мирно! Я никого не рекламирую, но придерживаюсь одной истины "Лучше один раз увидеть, чем сто раз услышать". Чего и всем желаю! Всем строителям хороших адекватных заказчиков, а нам, заказчикам, строителей с золотыми руками)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, щиро дякую за Вашу підтримку, особливо Чуля та malyarman !!!

 

Внесу деякі пояснення :

При 100% розрахунку за роботу (жовтень 2015р) мене переконали, що після Новорічних свят (як підсохне) вони приїдуть, все виправлять і пофарбують. А як дізналися про відкоси - мене познайомили з "блокіратором". Потім

домовились в березні прибрати дефекти і пофарбувати

я навіть погодився оплатити новий матеріал на всі відкоси! :(

Ви шукали інших майстрів. Знайшли? Ніхто не хоче.

просто цитую відповідь Майстра

Я беру все объекты с нуля и сдаю под ключ с гарантией, переделывать и доделывать чужое не буду.

 

- Не потрібно було погрожувати.
Вимагати виконання умов договору це погроза?

 

-

Річ не в стінах , не в грошах, у відношенні.

Згоден, повертайте гроші за весь матеріал, роботу і рік життя в квартирі та будемо товаришувати сім'ями :beer:.

У мене окрім зіпсованого матеріалу на стінах і вікнах, ще перенеслося заселення в будинок на невизначений термін :sad::sad::sad:

 

придерживаюсь одной истины "Лучше один раз увидеть, чем сто раз услышать")

Запрошую Vinnitskij, та всіх бажаючих, особисто відвідати місце виконання робіт, щоб власними очима подивитися на результат "нанесення" ШТУКУ.

 

Хочете виправити ситуацію, почніть з себе.

Ганьба !!!

Нашу домовленість скасували ВИ особисто в односторонньому порядку! Лише СМС повідомлення sms.thumb.jpg.a21aa915dde3c69175d2cf6ffe3296de.jpg.

В березні все було погоджено з Валерієм та підготовлено до його приїзду. Та раптом він повідомляє , що Олександр забороняє їхати !!

Спілкуватись з Вашим "блокіратором" - окреме "задоволення" (навіщо так вчиняєте зі своїми замовниками?). Дякую Валерію, він по телефону пояснив в чому справа.

 

Бажаєте дотриматись своїх слів "прибрати дефекти і пофарбувати" ?

Я завжди на телефонному зв'язку. :)

 

Підсумую.

Якось дивно виходить, хотів використати гарний матеріал для оздоблення будинку а отримав додатковий рік будівництва. Та все одно, незалежно від поведінки "майстрів", буду намагатися закінчити ремонт обраними матеріалами. Шкода, що в Києві мало майстрів по ШТУКу.

 

Наразі, всім дякую за увагу! Гарного дня!

:flag1:

Змінено користувачем ZaRulem
помилка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Не люблю влазити в бійку :D.. Але на двох послідніх фото , явно видно неоднорідно затертий штук. Де в одних місцях піщинки, а рядом замито/зализано.

Я все думав чому сам штук, ну ніяк не приживається в решті території України (окрім заходу). А все мабуть через отаких - "Шпечіалістів":(

Сам багато років, вже не роблю на своїх обєктах штук, через те що зустрів людину, яка може затерти його однорідно і по бажанню замовника він може зробити поверхню або однорідну з піщинками, або ж однорідну без піщинкок ( гладку як фінішна шпаклівка).

Отут ... й справді нікого не рекламую, тому що замовлень в нього вагон і він навіть слухати не хоче про виїзд за межі Львівської обл.

Vinnitskij у Вас згодом теж почне все виходити, тільки треба перестати "бикувати";)....

А просто - аналізувати і працювати над помилками. Через деякий час не потрібно буде Вам, як і оправдовуватись на форумах так і піаритись.

Успіхів!:beer:

Дякую ,Чуля, слушна порада. За любки знову попрацюю з Мирославом, якщо доведеться ,чудовий майстер, згоден. Можливо колись, за пивом як буду у Львові, я розповім тобі деталі цієї "бійки". Або запитай у Мирослава сам.Думаю ти зміниш думку. Удачі ,друже.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Підніму таку стару тему про вапняту шпаклівку...

Скажіть, а якщо в мене стеля з гіпсокартону, а стіни поштукатурені вапняним розчином, то який краще варіант для екологічно чистого шпаклювання+фарбування вибрати?

Ніде не бачив щоб хтось писав про шпаклювання стелі штуком...

 

P.S. Можливо є в когось контакти спеціалістів по штуку в м. Рівне?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...