Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Nikolay Cherednichenko

Пользователи
  • Публікації

    662
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Nikolay Cherednichenko

  1. Ну в мене досвіду не багато спілкування з місцевими "особистостями"... не дякую .😁
  2. Ну металочерепиця не клікфальц (не вискоче з замків), думаю стерпить на такий великий скат П.с. бачу тельферок виручає🙃
  3. Я переробляв собі після покрівельників(да, таке буває🤭), то такі невеликі погрішності до 1 см плашками дерев'яними під дошки обрешітки вирівнював. (Я не профі, то на хлопський розум)
  4. Таке враження складається що ви рахуєте що ми тут всі додіки які дупля не відбивають що таке проект а що таке ескіз... ми просто обговорюємо невдале планування. При всій повазі, але не потрібно так з нами😁...
  5. Дякую, я в курсі... По ширині я не знаю що там в автора теми... 5 соток можуть мати різні пропорції (не завжди правильні)., про сусідів теж в душі не ай-лю-лю що там. Я просто надав як приклад більш притомного зонування і планування а не лабірінтів "форту Буаяр" О, це норм хатинка!
  6. Ось, з таким же набором кімнат, але як на мене з кращим плануванням :
  7. Ну це вже вам видніше)) Але якщо самі не робитимете чи родичі-то да, треба винаймати будівельників...
  8. Ну цей об'єктивно кращий за попередній... Хоча оті закоулки дійсно дікуха за яку треба платити (що вам вище і написали).
  9. Основний вірус який є в людях (а особливо виразно це видно по окремих особах на цьому форумі) гарно оспіваний (як на мене) в словах одного музичного ШІ-проекту під одноіменною назвою "Вірус", (так, музика згенерована-але текст вроді писала людина). music.youtube.com/watch?v=u6i3b2xg_Rg&list=PLeKfcQYRdYUI31IIPM3dBWIAQUInwMBt_
  10. При сильному пориві вітру щоб не винесло ґа́зду, щоб забило в куточок (разом зі сміттям) і там перечекати 😄 ( мені теж не зрозуміло нафіга то...)
  11. Доброго дня, ось під описані вами вимоги:Дом 85 кв.м.pdf (правда під керамо-блок,вангую що тут один пасажир прирулить і почне нам знову лекцію читати про цілющі властивості цього матеріалу-як в будинках з керамоблоку, після заселення сліпий-побачив а не ходячий-побіг як молодий гепард😁)
  12. Теж маю досвід.Терпимо, але бувають моменти, не так часто правда як лякають. Тому собі в новому будинку додаткові унітаз і рукомийник втулив в тех.приміщенні при вході. Доречі тех.приміщення теж не хотів робити... Але як в старій хаті обслуговую котла чи міняю фільтра які в кухні-то нервів хаває багато, бо не зручно і мало місця. Пи.си. во,знайшов в резервному збереженні: а це за сніданком сьогодні накидав: Ще б на дві кімнати один С/В я погодився, але на три мабуть ні...
  13. Не повірите, але я теж накидав схожий варіант, а потім видалив бо вважав абсурдним на таку кількість кімнат мати всього один об'єднаний С/В... (Але мабуть все ж таки і таке планування має право на життя-правда не буде претендувати за звання "мега комфортного будинку", будівництво то завжди компроміс) На рахунок кіно у спальні-це індивідуально, я наприклад думаю відмовитися від телека в спальні для покращення "гігієни сну"(маю підстави)
  14. Особисто дозволяю вам обісцяти того інженера (який то сказав) і вигнати на мороз😁. В такому випадку робіть вже тут кухню де кладова. Доречі вже котрий ваш план і я до цих пір не зрозумів точних розмірів вашої будови, таке враження що ви артилерист реактивної артилерії де +/- гектар взагалі не похибка🤭.
  15. 1. Між диваном і телевізором буде трафік, мене особисто б бісило якби мені перед носом ходили. 2. Кладову з санвузлом як мінімум поміняти б місцями...
  16. Такі да... Але де-хто і одноповерхові перекриває плитами для зниження класу пожежонебезпеки, або щоб зручніше опирати крокви було... (Це я так, поумнічать вирішив 🤭) Ригель правильно треба вміти робити, там є нюанси... Особисто я в силу своєї слабкоосвіченості-очкую таких конструкцій))))
  17. Изначально было 4... а потом меня понесло😆 Думаю не вывалит... Они на 75 % толщины плиты, за араматурой.. + три остальных столба просто залиты на 1 м в землю (там угол двора, забор). (Квадратик пропилил в бетоне заливки (стяжки) двора а плита под ним 150 мм толщины)
  18. Ну якось-такось... Я там вище пропонував інші варіанти... Якщо немає часу на "виготовлення" третьої дитини-можемо когось делегувати від форуму для вирішення цього питання?😉 Та що вже малювати? Там мужик закотив рукава і мурує стіни😆
×
×
  • Створити...