Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

AndreuS

Пользователи
 • Публікації

  480
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача AndreuS

 1. Не зовсім згоден. Застосунок і ЦНАП дали можливість побачити, скльки є наявного (уточненого) ресурсу. Але наразі легше ловити на вулиці "живі тушки", аніж точково викликати повістками тих, кого потрібно (з навичками/вміннями/станом здоровя тощо). Бо щє повістку вдома чи на роботі вручити щє той гємор. Оновлення даних не замінило собою вуличні перевірки/відлови, але комусь добавило штраф, а когось від штрафу звільнило.
 2. Якщо броні чи відстрочки нема, то значить що "на обліку" (на штраф вже не попав) і для подальшої служби підпадає. Через ВЛК. Чи оновлення даних в ЦНАП звільняє від служби? Наче ж ні.
 3. Дякую дуже! Я правильно розумію, що тут самодіяльності не місце і варто шукати компанії, які можуть продати і встановити "під ключ"?
 4. Панове, вітання. Допоможіть зорієнтуватися. Багатоповерхівка 25 поверхів, все на електриці, в блекаут життя нестерне. Генератор "відкинули", сонячні панелі - дорого і не вистачає. Є думка поставити на насоси другого контуру якийсь собі ДБЖ або комплект АКБ з інвертором, щоб живити насоси (хоч на якусь годинку включакти через 2-3 години відключень). Розрахункова потужність десь 7кВт. Буває щось таке можливе?
 5. Важливе уточнення. Положення ст. 210 та 210-1 не застосовуються, якщо ТЦК має можливість отримати персональні дані з електронних державних реєстрів. Що ж такого їм потрібно, чого вони з реєстрів не можуть витягти і за що штрафи? Стан здоров’я/ВЛК?
 6. а можна ракети на росію своїм ходом доправити? прям з Америки?
 7. О! Дякую що трошки підняли тему. Трохи відпишуся, най буде такий собі щоденичок. Станом на зараз десь в глибині душі "тяжію" і час від часу проглядаю на олх ділянки у Запрудді. Нещодавно "пробігла" ділянка у Гвоздові, але товарищ, який там жив - відмовив. Каже, що втік через звалище. Ще є на примітку ділянка в Трипіллі (але трохи непокоїть ТЕЦ і звалище), але може поїдемо подивимося. Плюс по результатах "ретельного вивчення" форуму вирішили ще подивитися Халеп’я та Стайки. Всі ділянки чекають особистого огляду місцевостей. Трохи потеплішає і можливо почнемо рекогносцировку. P.S. Час, що ми маємо, то є гроші, яких ми маємо обмежено Так, ми оптимісти, віримо в краще і в те, що буде добре. Ділянка шукається не "на вчора", а на перспективу +5/+10 років, тобто ну зовсім непоспіхом. Радще "між іншим".
 8. Так, я таке читав. І як "варіант мінімум" можна оформити "фермерське господарство" (типу ФОП, тіко феормерське?), побудуватися, а потом ФГ закрити. Земля і будинок залишаться, а ФГ - вже нема Питання в тому, що якщо побудуватися - яке може буть покарання? Штраф? Припис знести? Не дадуть адресу/не проведуть газ/електрику?
 9. Панове, навчіть, хто знає і хто може. Є ділянка з призначенням "Для ведення фермерського господарства" (в продажу, з хазяїном спілкувалися коротко телефоном, щє не їздили навіть дивитися). Ділянка в межах села, на ділянці є якась "врємянка" і є електрика. Наскільки "геморно" буде змінити цільове призначення? Сусідні ділянки всі "під забудову". Які санкції можуть бути за будівництво на ділянці "під фермерство"? При оформленні купівлі/продажу - оцінка для оподаткування робиться з урахуванням призначення ділянки чи тільки близкість до столиці і ціни на землю на олх? Заздалегідь дякую!
 10. кажуть два літаки... кажуть герасімов. А можна якісь посилання? Ч так типу плітки і оБС. А то щє кажуть що пиня сдох ще в 2013 і зараз з 6 двійників 4 залишилося. Як раз тітка на ринку розповідала.
 11. А як правильно і юридично грамотно їх звільнити з військової служби. Вони ж мабуть на контракті, як всі інші військові. З посади ВГК і НГШ їх зняли, рівнозначних посад їм нема. На нижчі без їх згоди призначати не можна (Конституція не дозволяє). Контракт рішенням президента не розривається, нема там такого пункту. А по здоровлю - є. Чи може ви знаєте якийсь інший варіант, то підкажіть ОПі, як їх звільнити щоб вони ще по суду не відновилися на посадах.
 12. А то точно він? А не шефіри і прочі керівники/директори студій квартал 95? А він як раз той актор, якому створили умови якраз інші - адміністратори і директори?
 13. а шо, погано порахував? Чи щось забув? Чи навпаки приписки приписав?
 14. 5.12 - збито ворожий Су-24М. 17.12 - дружні до ПС ЗСУ НЛО пошкодили на аеродромі Морозовськ 2 бомбардувальники Су-34. Про всяк випадок ППО ВКС РФ збиває власний штурмовик Су-25. 22.12 - збито 3 Су-34. 25.12 - збито 1 Су-34 и 1 Су-30СМ. З Різдвом, шановне панство! (c) В.А. Кевлюк/fb
 15. Ось щодо цієї картинки. Так, іноземні виробники знають, що їх комплектуха опиняється в ракетах. Зокрема США. Але. Штати приїздили до нас і питали - дайте нам інформацію по каналах поставок. Посередники, прокладки, ви ж російську розумієте і вам легше розібратися. Документи по розмитненню, перевезення тощо. І ми будемо реагувати. І реагують. www.eurointegration.com.ua/news/2023/12/5/7174968/ suspilne.media/607781-u-ssa-zatrimali-cotiroh-rosian-cerez-eksport-tehnologij-podvijnogo-priznacenna/ minjust.gov.ua/galleries/predstavniki-minyustu-proveli-zustrich-iz-delegatsieyu-ssha-kiiv-31-jovtnya-2023-roku Тому якщо заєте про канали - не тримайте в собі. Давайте знати партнерам. Бо заборонити виробникам не продавати комплектухи вони не можуть - бо у них ринок і демократія.
 16. При всій повазі до Берлінської і не применшуючи її заслуг, тим не менш мені більше імпонує такий підхід Американці робили сюжет про нас, і говорили, мовляв, які ви молодці, що використовуєте FPV-дрони. Проте ми їх застосовуємо через те, що у нас не вистачає регулярної артилерії та набоїв до неї, – наголосив сержант 92 ОМБр 24tv.ua/fpv-droni-doveli-svoyu-efektivnist-yaka-rol-fpv-droniv-fronti_n2411088 Тому я за артилерію і за наголос держави на артилерії. Але волонтерам артилерія "не по зубах", залишаються дрони. Тому і залишаються виступи на кшталт "ми прогаємо війну, бо нема дронів (а також арти, б/п, палива, управління ресурсами і т.д)"
 17. А ось інший погляд на дрони. З тієї сторони Z-канал Юрия Подоляки опубликовал пост со ссылкой на украинскую военнослужащую, которая говорит о тотальном превосходстве российских дронов (https://t.me/yurasumy/11823) на поле боя. Российские Z-авторы эти утверждения яростно опровергают: "Последнее время все больше телеграмм блогеров пишут о нашем преимуществе в виде бпла и о том как [украинец] плачет об этом... .. не буду и ни когда не говорили за другие направления где нас нет лично. Но вот за допустим за Херсонское, сказать могу. Противник дает просто в рот этими fpv дронами… при чем очень грамотно (https://t.me/vosmerkaZ/227). Так что руководители наши зенки закатывают и сочиняют всякую ***ню, мол ну и *** с ним у нас Фабы блять есть. У нас это … это бля, сонцепек есть. Сейчас выжгем на *** и все …. По сколько охота за операторами бпла с нашей стороны не ведется вообще , противник грамотно организовал свою. Моментальный перехват видео fpv, моментальное нанесение точного поражения ( точного !!) а как это происходит ? А есть прямая связь с артиллерией и с расчетами бпла камикадзе и стабильна связь! Есть еще у них реальное понимаете и оценка роли в войне расчетов Бпла. Чего нет у наших руководителей !!! А у нас есть глобальный ***еж , у нас есть бюрократия , и у нас есть любимое выученное слово «бада букра» блять. Какой итог: Куча выжженной техники (танки , солнцепеки , арта , и транспорт л/с его просто немерено ) все это с помощью fpv, стоимостью ну пусть будет 100 т.р. Угробленные расчеты zala и тех же Х. Угробленные расчеты Дронов камикадзе, ( при чем хороших расчетов ) и теперь очкование работы других расчетов. Которые под дулом пистолета вцепятся в нсу и ни за что не поедут в поле...", - пишет канал "Омерзительная 8". "Подтверждаю данный текст. По информации действительно наших операторов фпв дронов выбивают, по этой причине многие идут в отказ выходить (https://t.me/rosgvardeez/6471). Особенно понравилось про ***ешь и "сейчас выжгем на*** всё...", и про ФАБы. Ухххх, накидаем ФАБов и все разбегутся... Идёт второй год войны, а ***еть продолжают с удвоенной силой", - комментирует автор z-канала "РосгVардеец". Дополняет картину z-автор "Репортер Filatov", который продолжает уже обсуждавшуюся в z-пространстве проблему: FPV-дроны дают не тем военным, которые "показывают результат", а тем, у кого "лучше картинка" (https://t.me/ve4niyvoy/1184): "Наши штурмовики брали дом. Мы кричали в эфир - дайте пару фпв по дому, где засел противник. Сделайте дырку в крыше, мы потом доработаем. Ответ - тишина (https://t.me/FilatovCorr/2417). Зато [украинский] фпв накрыл наших, а потом еще несколько фпв методично добивали наших 300.... видео они покажут. Им пяр на нашей крови заходит. Потом поехал [украинский] танк. И снова наших фпв нет. У них что то не так... Потом еще заход танка, гибель Х и "что-то с этим танком случилось"... и вот тут-то наши пиар птички полетели. На добивание. И не шмогли. Обрыв связи на финальной траектории. [украинский ]экипаж ушел".
 18. Учет есть обязательно. Такой учет, что ух учет! Вот только єто учет для тех, для кого надо учет. Више писали, кто следит за безхознім. Думаете, вам получится пролезть в "систему"? Через суд? Самій гуманній суд в мире (с)
 19. Немного гугла: в Конотопе у нас пустуют дома (заброшенные) можно ли оформить такой дом на себя и как Согласно ст. 335 Гражданского кодекса Украины, вещь, которая не имеет собственника или в случае если собственник неизвестен, становится бесхозной вещью. В вашем случае это дом и земельный участок возле него. После истечения одного года со дня взятия на учет органом, осуществляющим государственную регистрацию прав на недвижимое имущество, бесхозное недвижимое имущество, уполномоченного управлять имуществом соответствующей территориальной общины, может быть передано по решению суда в коммунальную собственность. Если указанный вами дом с земельным участком находится в коммунальной собственности, тогда согласно ст. 345 Гражданского кодекса, физическое или юридическое лицо может приобрести право собственности в случае приватизации государственного имущества и имущества, находящегося в коммунальной собственности. Приватизация осуществляется в порядке, установленном законом. Оформить заброшенный дом реально. Источник: http://www.kievlex.com.ua/ru/ask-question/46-grajdanskoe-pravo/1471-2014-02-23-08-31-10.html © Адвокат Кормушин Юрий Если не пугает перспектика суда и общение с "органом, осуществляющим гос.регистрацию прав на недвигу" - то алга!
 20. нуачо, норм! Ото втомлені від війни поїдуть перепочити, підтримати тиловий фронт (чи як його там - економічний). Може ще місцеві ТЦК план підтягнуть, прям на платформі в бусика - і готовий фінський лижник-диверсант!
 21. В ідеалі мабуть Ставка каже - валимо русню на півдні і на півночі (Херсон і Харків). ГШ каже - нам треба те то і стільки то, або тіко один напрям. А ще нам треба кілька законів під це. І тоді Мінфін шукає бабло, оборонпром - зброю, Комітет ВРУ готує законодавство. Да, комітет бере участь в обговоренні бюджету. Але ж не комітет збирає податки і перерозподіляє гроші. Тим більш на поточні операції. а так виглядає - ви (ГШ/ЗСУ) нам скажіть, як будете воювати, а ми вам це дозволимо. але нічого не дамо і не забезпечимо.
 22. Мабуть це до того, що в держуправлінні (якщо нема шкурних інтересів) рішення готуються "клєрками" і затверджуються керівниками (після того як поправлять пару ком/тире чи десь слова місцями поміняють). Згідно з резолюцією "Прошу опрацювати і доповісти пропозиції".
×
×
 • Створити...