
АлександрБ.
Пользователи-
Публікації
2 598 -
Зареєстрований
-
Відвідування
АлександрБ.'s Achievements
-
Если потребность разовая , и есть неукротимое желание посмотреть достопримечательности Березняков, - буду рад одолжить трещотку с 3/4 плашкой.
-
Ясно, ключевой момент : . . Ну, тогда только настойчивый поиск. Рекомендую тщательно проверить продавцов на Юности. Там можно найти все. В случае глобального отсутствия наличия искомого, - там же можно приобрести "трещотку". Они, как правило, бывают очень даже неплохи.
-
Так то воно так ... Але, якщо не зробити хоч якогось, твердого "фундаменту", то матеріал перегородки може, ймовірно, торкатись глиняної підлоги, котра долівка. А це призведе до зволоження матеріалу перегородки, особливо, якшо це ГКЛ. До того ж, зважимо на то, що ТС - дама. Тому, ми просто зобов'язані надати просту,вичерпну, авторитетну рекомендацію до дій. Що не підлягатиме сумнівам. Наприклад, можна порекомендувати наступні варіанти : 1. По лінії майбутньої перегородки викопати в долівці канавку 15 см шириною і 20 см глибиною. Залити цю канавку бетоном, і утопити у бетон дві чи три арматурини діаметром 8 мм. Поверхню бетону гладенько загладити. Прослідкувати, щоби домашні тварини ( кіт, собака, чоловік, миші ..) - не наслідили по свіжому бетону. На третій день на бетон покласти два шари руберойду. Все, можна монтувати перегородку. 2. Якщо нема можливості/бажання/часу/коштів на бетонні роботи ... По лінії майбутньої перегородки викопати в долівці канавку 12 см шириною і 15 см глибиною. Покласти у канавку 1-ий ряд повнотілої цегли на цементно-пісчаний розчин. На цей ряд покласти два прутки арматури або гладкої проволоки діаметром 8 мм. Поверх покласти 2-ий ряд цегли на той же розчин. Поверх цегли покласти 2 шари руберойду. Все, можна монтувати перегородку.
-
Який саме діаметр Вам потрібен ?
-
Можливо, не варто шукати BSPP (G) ... Справа у тім, що головкою (плашкою) нарізають наружну різьбу, тобто "папу". Конічна (BSPT) головка, природньо, дасть вам конічного папу, тобто морквиною. А конічний папа однаково комфортно заходить у любу "маму", що конічну, що циліндричну. Технічні регламенти дозволяють такі міжрасові шлюби з'єднання. support.ajax.systems/ru/pipe-threads-compatibility/ Таким чином, конічна головка (BSPT) є більш універсальною та затребуваною. Що і пояснює відсутність BSPP на ринку. Якщо ж Вам, все ж таки, потрібна саме циліндрічна різьба, - можна використати не головку для клупа, а звичайну цільнометалеву плашку. Їх повно. Наприклад : . .
-
Так, попередньо можна ще й таку операцію зробити. Це якщо ТС має час, бажання та неабияку скрупульозність. А головне - відповідну силу волі !
-
Гумові шайби не допоможуть майже не допоможуть. Під впливом кисню та УФ гума перетворюється на крихку субстанцію, і не герметизує. А температурні коливання спричиняють до появи мікрозазорів у з'єднанні, і туди обов'язково попаде вода. Можна спробувати перекрутити усі саморізи. Викрутити, у відкритий отвір з різьбою шприцем видавити необхідну порцію сілікону або ПУ герметик відповідного кольору. Подобається такий, стабільні х-ки, довговічний на вулиці, тримає єластичність(з особистого досвіду) : epicentrk.ua/ua/shop/klei-hermetyk-poliuretanovyi-sika-sikaflex-11fc-purform-bezhevyi-310-ml.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&adtype=pla&product_channel=online&gad_source=1&gad_campaignid=22079283820&gbraid=0AAAAADLIb1O8aD5wqM13As1YfXUrLESMO&gclid=CjwKCAjw8IfABhBXEiwAxRHlsIsQRMsBq26CK-eStnBClGQyrQIy7EObgH331plHvVkIIjRr2RzbaxoCj7IQAvD_BwE Закрутити, щоби сілікон видавило з усіх щілін. Рештки сілікону акуратно прибрати, місце витерти. Повинно припинити подальший процес. Як прибрати вже наявні сліди - хз.
-
Дуже ймовірно, такий характер мають усадочні тріщини. Тим більше, що й розташовані вони в характерних місцях, де стіни прослаблені проємами. Або кути, де сходяться "гуляючі" стіни. Одну з ймовірних причин тут вже називали : Слід зауважити, що : блоки - дуже крихкий матеріал, і при силовому контакті з голими металевими закладними ( арматурою, шайбами, гайками, тощо ..). Блок легко руйнується (як вівсяне печиво). Тому такий спосіб закріплення не буде вирішувати задачу надійного та нерухомого з'єднання. На останньому фото видно, що діаметр отворів у стінах під металеві штирі - дорівнює ширині штроби. Що є замало. Можна зробити краще : - отвори у блоках насвердлити коронкою, десь 50 мм і більше, ну й поглибше. - із просічної сіточки зробити, зігнути гільзи-втулки-циліндри по діаметру отворів, вставити в отвори. - напхати розчин, (бажано міцний бетон з гранітним відсівом), - вставити закладну арматуру. На малюнку нижче можна бачити, що поверхня контакту крихкого блоку з такою "пробкою", (до того ж армованою по періметру гільзою з металевої сіточки), є набагато більшою ніж у перщому виконанні. . .
-
Дякую за грунтовні роз'яснення.
-
Так, маючи обрізки проводів різного (1,5 - 1 - 075 - 0,5) діаметру, можна добре напхати, оптимально заповнивши зайвий об'єм гільзи перед опресовкою. А ще краще - просто запаяти, повністю заливши припоєм Ваш провід у гільзі . Тоді й опресовувати не потрібно, буде кругла рівна гільза. До речі, це універсальний спосіб затиснути будь-який маленький провід у будь-яке велике гніздо. Наприклад, провід 1,0 потрібно завести у клему 16 або 25. Але тре мати гарного паяльника.
-
Дуже вдячний за проведену роботу та детальний опис. Хочу спитати наступне : - яка нагрузка на Вашу жироловку (скільки осіб мешкає, який раціон переважає - смалець, ковбаси, ... чи одна морква ) ? - які діаметри вхідної та вихідної труб, - висота перепаду між трубами ( по рівню нижніх стінок), - якого діаметру отвори, пропалені у пляшках, та їх крок, приблизно, - який об'єм відходів накопичується за період між чистками (3-4 тижні), - чи багато в цих відходах саме жиру ? Вважаю, що ці подробиці теж дуже важливі, щоби апарат добре функціонував. А, оскільки, Ваш виявився вдалим, то бажано просто повторити Вашу конструкцію. Дякую наперед.