Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

АлександрБ.

Пользователи
  • Публікації

    2 598
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Откуда
    Киев
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

19 640 переглядів профілю

АлександрБ.'s Achievements

Старожил

Старожил (10/13)

  • Начало популярности
  • Преданный форуму
  • Популярность
  • Первый пост
  • 10 комментариев

Recent Badges

650

Репутація

  1. Если потребность разовая , и есть неукротимое желание посмотреть достопримечательности Березняков, - буду рад одолжить трещотку с 3/4 плашкой.
  2. Ясно, ключевой момент : . . Ну, тогда только настойчивый поиск. Рекомендую тщательно проверить продавцов на Юности. Там можно найти все. В случае глобального отсутствия наличия искомого, - там же можно приобрести "трещотку". Они, как правило, бывают очень даже неплохи.
  3. Так то воно так ... Але, якщо не зробити хоч якогось, твердого "фундаменту", то матеріал перегородки може, ймовірно, торкатись глиняної підлоги, котра долівка. А це призведе до зволоження матеріалу перегородки, особливо, якшо це ГКЛ. До того ж, зважимо на то, що ТС - дама. Тому, ми просто зобов'язані надати просту,вичерпну, авторитетну рекомендацію до дій. Що не підлягатиме сумнівам. Наприклад, можна порекомендувати наступні варіанти : 1. По лінії майбутньої перегородки викопати в долівці канавку 15 см шириною і 20 см глибиною. Залити цю канавку бетоном, і утопити у бетон дві чи три арматурини діаметром 8 мм. Поверхню бетону гладенько загладити. Прослідкувати, щоби домашні тварини ( кіт, собака, чоловік, миші ..) - не наслідили по свіжому бетону. На третій день на бетон покласти два шари руберойду. Все, можна монтувати перегородку. 2. Якщо нема можливості/бажання/часу/коштів на бетонні роботи ... По лінії майбутньої перегородки викопати в долівці канавку 12 см шириною і 15 см глибиною. Покласти у канавку 1-ий ряд повнотілої цегли на цементно-пісчаний розчин. На цей ряд покласти два прутки арматури або гладкої проволоки діаметром 8 мм. Поверх покласти 2-ий ряд цегли на той же розчин. Поверх цегли покласти 2 шари руберойду. Все, можна монтувати перегородку.
  4. Можливо, не варто шукати BSPP (G) ... Справа у тім, що головкою (плашкою) нарізають наружну різьбу, тобто "папу". Конічна (BSPT) головка, природньо, дасть вам конічного папу, тобто морквиною. А конічний папа однаково комфортно заходить у любу "маму", що конічну, що циліндричну. Технічні регламенти дозволяють такі міжрасові шлюби з'єднання. support.ajax.systems/ru/pipe-threads-compatibility/ Таким чином, конічна головка (BSPT) є більш універсальною та затребуваною. Що і пояснює відсутність BSPP на ринку. Якщо ж Вам, все ж таки, потрібна саме циліндрічна різьба, - можна використати не головку для клупа, а звичайну цільнометалеву плашку. Їх повно. Наприклад : . .
  5. Так, сама енергетика цього фото сифонить холодом, натякаючи, що це вам не Заліщики. А якщо прибрати електродроти - то можна стверджувати, що це фото хаток перших українських переселенців у Альберті. Там подібний клімат.
  6. Так, попередньо можна ще й таку операцію зробити. Це якщо ТС має час, бажання та неабияку скрупульозність. А головне - відповідну силу волі !
  7. Гумові шайби не допоможуть майже не допоможуть. Під впливом кисню та УФ гума перетворюється на крихку субстанцію, і не герметизує. А температурні коливання спричиняють до появи мікрозазорів у з'єднанні, і туди обов'язково попаде вода. Можна спробувати перекрутити усі саморізи. Викрутити, у відкритий отвір з різьбою шприцем видавити необхідну порцію сілікону або ПУ герметик відповідного кольору. Подобається такий, стабільні х-ки, довговічний на вулиці, тримає єластичність(з особистого досвіду) : epicentrk.ua/ua/shop/klei-hermetyk-poliuretanovyi-sika-sikaflex-11fc-purform-bezhevyi-310-ml.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&adtype=pla&product_channel=online&gad_source=1&gad_campaignid=22079283820&gbraid=0AAAAADLIb1O8aD5wqM13As1YfXUrLESMO&gclid=CjwKCAjw8IfABhBXEiwAxRHlsIsQRMsBq26CK-eStnBClGQyrQIy7EObgH331plHvVkIIjRr2RzbaxoCj7IQAvD_BwE Закрутити, щоби сілікон видавило з усіх щілін. Рештки сілікону акуратно прибрати, місце витерти. Повинно припинити подальший процес. Як прибрати вже наявні сліди - хз.
  8. Дуже ймовірно, такий характер мають усадочні тріщини. Тим більше, що й розташовані вони в характерних місцях, де стіни прослаблені проємами. Або кути, де сходяться "гуляючі" стіни. Одну з ймовірних причин тут вже називали : Слід зауважити, що : блоки - дуже крихкий матеріал, і при силовому контакті з голими металевими закладними ( арматурою, шайбами, гайками, тощо ..). Блок легко руйнується (як вівсяне печиво). Тому такий спосіб закріплення не буде вирішувати задачу надійного та нерухомого з'єднання. На останньому фото видно, що діаметр отворів у стінах під металеві штирі - дорівнює ширині штроби. Що є замало. Можна зробити краще : - отвори у блоках насвердлити коронкою, десь 50 мм і більше, ну й поглибше. - із просічної сіточки зробити, зігнути гільзи-втулки-циліндри по діаметру отворів, вставити в отвори. - напхати розчин, (бажано міцний бетон з гранітним відсівом), - вставити закладну арматуру. На малюнку нижче можна бачити, що поверхня контакту крихкого блоку з такою "пробкою", (до того ж армованою по періметру гільзою з металевої сіточки), є набагато більшою ніж у перщому виконанні. . .
  9. Так, маючи обрізки проводів різного (1,5 - 1 - 075 - 0,5) діаметру, можна добре напхати, оптимально заповнивши зайвий об'єм гільзи перед опресовкою. А ще краще - просто запаяти, повністю заливши припоєм Ваш провід у гільзі . Тоді й опресовувати не потрібно, буде кругла рівна гільза. До речі, це універсальний спосіб затиснути будь-який маленький провід у будь-яке велике гніздо. Наприклад, провід 1,0 потрібно завести у клему 16 або 25. Але тре мати гарного паяльника.
  10. Дуже вдячний за проведену роботу та детальний опис. Хочу спитати наступне : - яка нагрузка на Вашу жироловку (скільки осіб мешкає, який раціон переважає - смалець, ковбаси, ... чи одна морква ) ? - які діаметри вхідної та вихідної труб, - висота перепаду між трубами ( по рівню нижніх стінок), - якого діаметру отвори, пропалені у пляшках, та їх крок, приблизно, - який об'єм відходів накопичується за період між чистками (3-4 тижні), - чи багато в цих відходах саме жиру ? Вважаю, що ці подробиці теж дуже важливі, щоби апарат добре функціонував. А, оскільки, Ваш виявився вдалим, то бажано просто повторити Вашу конструкцію. Дякую наперед.
  11. Діти, коли вони ще малі, усі металеві предмети називають просто "залізними". Що сталь, що чавун, що алюміній. Так і Ви, замість конкретних, точних термінів, (а я впевнений, що Ви вже чудово розумієте різницю), - чомусь продовжуєте грати в "просто паркет". Далі вже самотужки.
×
×
  • Створити...