Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Dmode

Пользователи
  • Публікації

    7 143
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    14

Востаннє Dmode виграв 23 листопада 2021

Публікації Dmode були найпопулярнішими!

6 підписників

Персональная информация

Відвідувачі профілю

22 703 перегляда профілю

Dmode's Achievements

Гуру

Гуру (11/13)

  • Начало популярности
  • Преданный форуму
  • Первый пост
  • 10 комментариев
  • 500 комментариев

Recent Badges

11,9 к

Репутація

  1. Якби він відключався від мережі то не міг би живити навантаження перед інвертором (з СТ). А так коли АС+PV включене і немає сонця - працює звичайний байпас, коли є сонце то починає живити навантаження разом з мережею, або замість неї.
  2. А шо не так? Це і є графік живлення від мережі, коли приорітетом іде мережа, і якщо PV+AC при цьому вимкнене, то це є просто байпас.
  3. У всіх. Вони постійно щось там допилюють. Часом можуть з'явитись налаштування не від SNA, які потім прибирають. А взагалі та стара сторінка налаштувань, зі слів Романа Dalet більше не підтримується як головна, бо приорітетною тепер є нова. І в старій може бути більше глюків.
  4. Так памятаю, що під загальновживаними термінами ви можете розуміти щось своє. Тому перепитав, бо хз що ви вкладаєте в словосполучення "не робить флоат".
  5. Так на то він і офгрід названий. Пробував 8-й режим, італійський. Ніякої різниці з першим не помітив. Що це значить?
  6. Якщо вже брати то те що показує якісь притомні значення. Так, і з підробним "Юрком" з плаваючим значенням можна робити якісь порівняльні заміри. Але краще мати апарат яким можна зробити заміри опору комірок, і не впадати в ейфорію чи паніку, коли прибор покаже в два рази краще значеня, чи два рази гірше від реального. В мене є обидва Юрка, бо я купив одразу оригінального після того як побачив ту плаваючу маячню, що підробка показувала на опорі комірок.
  7. Залежить від того що для вас є норма. Якщо припустити що причина у перехідному опорі перемички яка призводить до зміни напруги у 0.087В при 16А, то при заряді струмом 100А тільки на цій перемичці виділятиметься 54Вт тепла.
  8. Можна і так, але тоді під час замірів треба забезпечити відносно високе і незмінне навантаження. Бо якщо навантаженя буде плавати, то плавати будуть і ваші заміри. Fnirsi HRM10 або Yaorea YR1035+ (бувають підробки).
  9. Гадайте на кофейній гущі далі, або візміть відповідний прибор і отримайте відповіді.
  10. В мене співвідношення скромніші, але в раз 10 було більше ніж перехідний опір нормальної перемички. І такий ріст відбувався поступово за кілька тижнів чи місяців. Тобто спочатку все було однаково.
  11. В мене на одній збірці спостерігалось постійне збільшення опору на одній з перемичок, через що на графіках напруги одна з комірок починала значно вибиватися з загальної кривої. Заміри показали значиний ріст перехідного опору між перемичкою і терміналами. Підтягування помагало короткочасно, через кілька тижнів все повторювалось. Розібрав і закрутив на вагівську пасту. Ніби стабілізувалось. Так що ХЗ чому воно може вирости, факторів багато і вони можуть бути індивідувальними в кожного. Але фактом є те що без заміру ви того не зловите, бо не будете розуміти чи то причина у вашій глючній комірці чи то причина в перехідному контакті.
  12. Міряйте перехідний опір на терміналах до яких прикручена перемичка, порівнюйте і лікуйте аномалію.
  13. Ну якщо так, то можливо оновленням могли би і поправити. Або можливо просто збіг обставин, якого раніше не було.
  14. Так що ви хотіли з такими панелями? Якщо у вас ha зараз фіксує максимум 19.5, то фактичний стрибок в той момент міг бути понад 23А, що і видає помилку. Такі сплески можуть бути лише короткострокові та при збігу обставин температури та рівня інсоляції. Такі панелі хіба на схід чи захід ставити. А в ідеалі на Люкс краще панелі з нижчим струмом, так залізу буде легше працювати.
  15. Точно струму не напруги? Бо напругу підняли, до 500В.
×
×
  • Створити...