Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Dmode

Пользователи
  • Публікації

    7 143
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    14

Усі публікації користувача Dmode

  1. Якби він відключався від мережі то не міг би живити навантаження перед інвертором (з СТ). А так коли АС+PV включене і немає сонця - працює звичайний байпас, коли є сонце то починає живити навантаження разом з мережею, або замість неї.
  2. А шо не так? Це і є графік живлення від мережі, коли приорітетом іде мережа, і якщо PV+AC при цьому вимкнене, то це є просто байпас.
  3. У всіх. Вони постійно щось там допилюють. Часом можуть з'явитись налаштування не від SNA, які потім прибирають. А взагалі та стара сторінка налаштувань, зі слів Романа Dalet більше не підтримується як головна, бо приорітетною тепер є нова. І в старій може бути більше глюків.
  4. Так памятаю, що під загальновживаними термінами ви можете розуміти щось своє. Тому перепитав, бо хз що ви вкладаєте в словосполучення "не робить флоат".
  5. Так на то він і офгрід названий. Пробував 8-й режим, італійський. Ніякої різниці з першим не помітив. Що це значить?
  6. Якщо вже брати то те що показує якісь притомні значення. Так, і з підробним "Юрком" з плаваючим значенням можна робити якісь порівняльні заміри. Але краще мати апарат яким можна зробити заміри опору комірок, і не впадати в ейфорію чи паніку, коли прибор покаже в два рази краще значеня, чи два рази гірше від реального. В мене є обидва Юрка, бо я купив одразу оригінального після того як побачив ту плаваючу маячню, що підробка показувала на опорі комірок.
  7. Залежить від того що для вас є норма. Якщо припустити що причина у перехідному опорі перемички яка призводить до зміни напруги у 0.087В при 16А, то при заряді струмом 100А тільки на цій перемичці виділятиметься 54Вт тепла.
  8. Можна і так, але тоді під час замірів треба забезпечити відносно високе і незмінне навантаження. Бо якщо навантаженя буде плавати, то плавати будуть і ваші заміри. Fnirsi HRM10 або Yaorea YR1035+ (бувають підробки).
  9. Гадайте на кофейній гущі далі, або візміть відповідний прибор і отримайте відповіді.
  10. В мене співвідношення скромніші, але в раз 10 було більше ніж перехідний опір нормальної перемички. І такий ріст відбувався поступово за кілька тижнів чи місяців. Тобто спочатку все було однаково.
  11. В мене на одній збірці спостерігалось постійне збільшення опору на одній з перемичок, через що на графіках напруги одна з комірок починала значно вибиватися з загальної кривої. Заміри показали значиний ріст перехідного опору між перемичкою і терміналами. Підтягування помагало короткочасно, через кілька тижнів все повторювалось. Розібрав і закрутив на вагівську пасту. Ніби стабілізувалось. Так що ХЗ чому воно може вирости, факторів багато і вони можуть бути індивідувальними в кожного. Але фактом є те що без заміру ви того не зловите, бо не будете розуміти чи то причина у вашій глючній комірці чи то причина в перехідному контакті.
  12. Міряйте перехідний опір на терміналах до яких прикручена перемичка, порівнюйте і лікуйте аномалію.
  13. Ну якщо так, то можливо оновленням могли би і поправити. Або можливо просто збіг обставин, якого раніше не було.
  14. Так що ви хотіли з такими панелями? Якщо у вас ha зараз фіксує максимум 19.5, то фактичний стрибок в той момент міг бути понад 23А, що і видає помилку. Такі сплески можуть бути лише короткострокові та при збігу обставин температури та рівня інсоляції. Такі панелі хіба на схід чи захід ставити. А в ідеалі на Люкс краще панелі з нижчим струмом, так залізу буде легше працювати.
  15. Точно струму не напруги? Бо напругу підняли, до 500В.
  16. Легкого доступу до бмс в юзера немає. Лише по кабелю, та ще пароль доступу може знадобитись, і пароль на зміну налаштувань. Прошивки можна міняти якщо виробник надасть нову версію.
  17. Більшість фабричних китайців на базі PACE bms, як і ця що на відео. Ось відео Енді заміни такої PACE на JK.
  18. Це звичайна поведінка при зміні запиту напруги бмс на нижчу. Дея взагалі на весь ліміт струму може почати розряджати, а в Люксі лише до близько 380Вт.
  19. Вас важко зрозуміти коли спочатку ви говорите одне а потім інше. Спочатку RCV у вас "перевалило за ...", а тепер виявляється RCV не змінювалось... Ефект для флоат досягається не напругою комірки, а загальною напругою збірки, і якою вона була не зрозуміло. Та її утриманням на потрібному рівні щоб таймер не перезапускався. І чи стартував таймер взагалі не зрозуміло. І чи був перезапуск таймера не зрозуміло. Жодних скрінів не показуєте, тож не зрозуміло що у вас там відбувалось. Виглядає як паралельна реальність, бо стандарти мережі не повинні би були впливати на роботу бмс. По крайній мірі питання роботи флоат у інверторній JK за останній час чи не найрозповсюджене, і вирішується як на відео у Енді, і забувається про нього. І поки жоден користувач не висловлював гіпотез про вплив стандарту мережі на роботу бмс... Не помічав такого. Певний час це скільки, секунди, хвилини, години?
  20. Не знаю що саме ви піднімали. Жодних підтверджень у вигляді скрінів ви не надавали, тож можна робити лише припущення. Поле калібрування напруги ніяк не впливає на RCV яке відправляється по кан інвертору. Схоже що ви щось не те редагували або якось по своєму розумієте що таке RCV.
  21. Одного звязку не достатньо. В кінці він показує як на віктроні активувати опцію використання даних напруги бмс. Без цього його Victron по заряду буде спиратись на власне вимірювання незважаючи на наявність звязку. Так, бере напругу показників бмс для того щоб її відобразити у вебінтерфейсі, але не як опорну для заряду. Люкс (як і Дея) приймає запит на напругу заряду від бмс на підставі RCV (наприклад 56.00В), але ці 56В Люкс видає на підставі внутрішнього вольтметра. Якщо бмс бачить цю напругу як 55.9В, то збільшувати напругу понад показники власного вольтметра Люкс не буде. Це і є причина чому не стартують таймери і відповідно не відбувається перехід на флоат. І в той момент коли інвертор видає 56В згідно запиту RCV bms, через костиль поля калібрування вольтажу можна привести показник поточного вольтажу бмс до вольтажу який видає інвертор. Ось тоді починають стартувати таймери і перехід на флоат. Ось наочний приклад: RCV виставлений 3.5В, тобто інвертор по кан отримує запит на напругу заряду 56.0В. Струм заряду впав до 0А тобто батарея вже є зарядженою але що ми бачимо в бмс - 55.89В, і все. Старту таймеру для переходу на флоат при цьому не буде, поки не відкалібрувати напругу на бмс, щоб вона вважала що те, що видає інвертор як 56В, і є 56В для бмс.
  22. Гляньте відео. Якщо таймери не стартують то значить бмс бачить все ще іншу напругу. А без таймерів флоат не запрацює.
  23. Не треба піднімати напругу в бмс (RCV), треба привести напругу яку видає інвертор до напруги яку бачить бмс. В нашому випадку через інвертор ми відкалібрувати не можемо, але можемо через поле Calibrating Voltage у бмс. Глянье це відео - зрозумієте як працює флоат.
  24. N-PE bond функція якраз для того щоб замкнулось релє, що поєднує нейтраль виходу і землю.
×
×
  • Створити...