Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

DVIJOK

Пользователи
  • Публікації

    1 923
  • Зареєстрований

  • Відвідування

10 підписників

Про DVIJOK

  • День народження 16.08.82

Персональная информация

  • Имя
    Александр
  • Откуда
    Киев, Боярка
  • Хобби
    Архитектура, музыка, дизайн
  • Род занятий
    Архитектор, дизайнер
  • Автомобиль
    11 троллейбус
  • Отчет о моей стройке
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

17 985 переглядів профілю

DVIJOK's Achievements

Восходящая звезда

Восходящая звезда (8/13)

  • Начало популярности
  • 10 подписчиков
  • Преданный форуму
  • Начинающий собеседник
  • Первый пост

Recent Badges

857

Репутація

  1. Трохи ще фоток. Весь перший поверх утеплили неопором, зробили пласку покрівлю з внутрішніми воронками, покрили фальцем покрівлю, вже частково монтують планкен. Вйшли на внутрішні роботи повноцінно. Зробили два забори, зовнішній з яких матричний бетонний.
  2. Група для довідкових запитань архітекторам і дизайнерам та відповідей від них. Про архітектуру, дизайн, проектування, будівництво, технології та вього що пов'язано з вищевказаним -t.me/qf_archi

    🤗

  3. В нас за таке можуть штрафануть. Довго розповідати чому і як. А тут деякі пишуть, але потім десь пропадають. хз
  4. Таки отдам. Два крепких стула и один крепкий кресло. Кресло было перетянуто, но сзади подрано котами (подрано, не значит помечено), стояло на кухне. Самовывозом. Кстати стулья такие, шикарно перетягиваються. Работы минимум, удовольствия на даче аж за край. Хз на что обменять, если вообще это обменяемо. Ну если привезете любую железную бочку литров на 200, то еще и доплачу за бенз.
  5. Куплю ондулін б/в 12-14 листів, можна покоцані але не занадто, шмати не потрібно. Бочки залізні/пластикові 200 л також б/в 2-3 шт Тарасівка + 2-3 км.
  6. Підкажіть, як вирішити питання забеспечення своїх орендарів акумом+інвертором? Хто платить за таку систему життезабеспечення? Коли я сказав наймачу, мовляв купуйте собі акум+інвертор, бо це вам потрібно, то вони сказали, що це мої витрати... Короче, як це вирішити? Наче війна це форс-мажорні обставини, і я не повинен нічого купувати щоб забеспечити жізнєстійкість орендарів, тим більше що це не побутове стандартне обладнання на кожен день. Але з іншої сторони, це в моїх інтересах, щоб хоча б труби не померзли...
  7. навеска подразумевает вскрытие утепляющего слоя, если вы утеплены. Представьте сколько дырок будет, и сколько потом заделывать
  8. не можу відповісти практично чи ні. Що ви маєте на увазі за словом практичність? Швидкість монтажу, красоту, чи можливість заміни? На той момент ми не хотіли нічого окрім дерева, тому вийшло так. Я не дуже пам'ятаю шо ми тоді монтували, но не сосна точно. Захищали маслом. Стоїть досі і не пищить.
×
×
  • Створити...