Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Річард Роу

Пользователи
 • Постов

  155
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Пол
  Мужской

Достижения Річард Роу

Интересующийся

Интересующийся (3/13)

64

Репутация

 1. головне, щоб пожежники чи швидка меддопомога не вперлись у Ваш шлакбаум. В особливо жорстких випадках можна і вирок отримати.
 2. Якщо це мала архітектурна форма, вона мусить мати паспорт прив'язки, виданий головним управлінням містобудування та архітектури КМДА. Анулювання цього документа вирішує проблему - чи-то адміністративним, чи судовим шляхом. Вам також доцільно визначити, чи відведена комусь земля, на якій вони розташовані, чи міститься вона в червоних лініях чи інших охоронних зонах.
 3. Вам слід звернутись до суду з позовом про знесення самочинного будівництва, перед тим - провести перевірки ДАБІ, і - залежно від ситуації судову експертизу. Це не швидко, але дієво
 4. неможливо так поділити ділянку, поки домоволодіння не поділене
 5. Стоит, т.к. более 300 кв.м. - это МУО + проект. Так что работайте в направлении отделки стен (она уменьшает площадь), мансарду творчески обмерьте и т.д.
 6. щод узаконити будинок, потрібні документи про право на землю. Тобто, все навпаки Якщо дійсно потрібен грамотний спец, пишіть мені
 7. Ви поставили питання, і самі на нього відповіли. Тільки не повністю. Червона лінія - складова рішень генплану. Тому авторитетно на кальку М1:2000 Вам нанесуть в управлінні архітектури, вартість =/-5000 грн офіційно. Ще можете витяг з ДЗК замовити - там обмежень не буде 99%, може це те що Вам треба.
 8. І це на сьогодні єдині валідні координати
 9. якщо документів нема, Вам слід забути про цю ситуацію і проводити електроенергію офіційно
 10. Вітаю Вас, 1) якщо новий будинок не більше старого, можна оформити в ДАБІ. 2) якщо більше, слід оформити будівельний паспорт + ДАБІ. Звертайтесь, розкажемо і допоможемо.
 11. Вітаю вас, згідно із законом Вам слід внести зміни до будівельного паспорту, якщо Ваша альтанка буде спорудою, яка повязана фундаментом із землею. Однак на практиці - принаймні сьогодні - за таке не штрафують
 12. Вам слід пред'явити позов до суду про зобов'язання укладання договору сервітуту до всіх цих відповідачів. Якщо цікаво, я можу провести цей судовий процес.
×
×
 • Создать...