Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Lyudmyla

Пользователи
 • Постов

  93
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Lyudmyla

 1. видаліть, будь ласка, цю тему - там мій номер телефону публічно доступний, мені дзонять зі спамом https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=160977 Дякую!
 2. А на практиці ситуація така: кадастровий номер отримали, а Департамент зем ресурсів - відмовляє готувати документи на приватизацію. Підробляти тех паспорт я категорично відмовляюся)
 3. Оскільки користувач Yurka не активний зараз, можливо Ви поділитеся інформацією?
 4. Доброго дня, підкажіть, будь ласка, маємо будинок у власності з радянських часів з виділеною земельною ділянкою, років 12 тому здійснили реконструкцію будинку, розширили, прибудували приміщення, санвузли, збудували окремо стоячі гараж та сарай, я все те успадкувала. Земля під будинком не приватизована. Який в такому випадку порядок офрмлення самобудови? Прийняття в експлуатацію за Наказом № 79 вимагає приватизованої (орендованої) земельної ділянки. Землевпорядники стверджують, що державні кадастрові реєстратори відмовляють в реєстрації земельної ділянки якщо в технічному паспорті на будинок є відмітка про "самовільне будівництво". Замкнуте коло? Чи є якийсь вихід? Хто займається такими питаннями, професійно консультує? Дякую!
 5. Доброго дня, підкажіть, будь ласка, маємо будинок у власності з радянських часів з виділеною земельною ділянкою, років 12 тому здійснили реконструкцію будинку, розширили, прибудували приміщення, санвузли, збудували окремо стоячі гараж та сарай, я все те успадкувала. Земля під будинком не приватизована. Який в такому випадку порядок офрмлення самобудови? Прийняття в експлуатацію за Наказом № 79 вимагає приватизованої (орендованої) земельної ділянки. Землевпорядники стверджують, що державні кадастрові реєстратори відмовляють в реєстрації земельної ділянки якщо в технічному паспорті на будинок є відмітка про "самовільне будівництво". Замкнуте коло? Чи є якийсь вихід? Хто займається такими питаннями, професійно консультує? Дякую!
 6. Зважуючи вищевикладене, мій досвід, і досвід моєї сестри, час переносити Євротрейд в чорні списки, нажаль. Не той вже Євротрейд як чотири роки тому!!!
 7. УВАГА!!! Євротрейд страшенно порушує строки!!! Я особисто залишала в цій темі 99% відгук, замовляла майже всі меблі для будинку в цій компанії і було позитивно на 95%. Нажаль порадила Євротрейд сестрі, кухню виготовляють вже третій місяць постійно переносячи строки і невідомо коли буде завершення всієї цієї епопеї, ставлення до клієнтів погіршилося, якість знизилася, поганий менеджмент, не можливо дізнатися хто за що відповідальний, не приїзжають в ними ж призначений час, не попереджають про перенесення установок, дороблюють недоліки тижнями... Халепа! Не можу повірити, що це та сама компанія, що 2 роки тому!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
 8. Для присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці необхідно виготовити технічну документацію із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки і обмінний файл, подати до тер управління Держземагенства. Земельна ділянка в Голосіївському районі м. Києва (6 соток 2 "власники"). Потрібна порядна і оперативна землевпорядна організація. !!!!!БЕЗ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ!!!!! в пропозиціях прошу вказувати строк і ціну виконання, дякую
 9. разыскиваю волонтера, который может помочь стерилизовать бездомных собачек, нужно только удостоверение, оплатить и доставить можем сами, как такие находятся? как это делается?
 10. добавка, ще 2 хлопчики і 1 дівчинка Київ, Чабани) (ссылка устарела) (ссылка устарела) (ссылка устарела)
 11. Любі друзі, прошу допомоги в роздачі цуценят (Київ-Чабани , маленькі бутузи, підібрані на дорозі, шукають своїх господарів, десь 1,5-2 міс., 6 дівчаток і 1 хлопчик, більшість з них досить крупні, особливо хлопчик, незважаючи на важке дитинство - вони не трусливі, не агресивні, деякі дівчата дуже дружелюбні, деякі поспокійніше, хлопчик - реальний пацан, дівчат допоможемо стерилізувати коли їм буде 5-6 міс., подробиці за посиланнями на Slando (ссылка устарела) (ссылка устарела) (ссылка устарела) (ссылка устарела) (ссылка устарела) (ссылка устарела) (ссылка устарела)
 12. першу версію доповнили, як гаск просив, а потім цю доповнену версію слали 3 рази той самий текст в додаток до скарг
 13. розміщую зразки скарг на відмови в реєстрації декларацій. скарги подавалися декілька місяців тому, сподіваюся, що вже нікому не треба, але якщо знадобиться, теж буду рада. першу посилали поштою (всі хто в копії пересилали її в гаск), другу на сайті скарг урядового порталу розміщували, всього було 3 відмови, четверту декларацію зареєстрували. усім успіхів.Skarga.doc Skarga_2.doc
 14. розміщую зразки скарг на відмови в реєстрації декларацій. скарги подавалися декілька місяців тому, сподіваюся, що вже нікому не треба, але якщо знадобиться, теж буду рада. першу посилали поштою (всі хто в копії пересилали її в гаск), другу на сайті скарг урядового порталу розміщували, всього було 3 відмови, четверту декларацію зареєстрували. усім успіхів.Skarga.doc Skarga_2.doc
 15. срочно нужен жестянщик на пол дня: ПГТ Чабаны, загнуть "уши" металлических накладок на декоративные выступы стен из-под кровли - 4 "уха", аккуратно, точно, быстро.
 16. Звоните или пишите на гарячую линию КМУ сразу!!! (устно - быстрее, если письменно - можно в больших подробностях)ukc.gov.ua/login/ Первый раз все в опдробностях с акцентом на нарушения и беспредел. И так какждый раз когда пообщаетесь с ГАСКом - "я Вам уже звонил, номер такой-то, нарушения не устранены, более того, дополнительное давление и продолжение беспредела". Не стесняйтесь - это работает!!! На работе (или где Вы были в момент проверки) возьмите письмо: даным подтверждаем, что рабочий день гражданина ... на позициции ... согласно тркдовому графику, установленному в ..., составляет с Пн по Пт, с 9 до 18, с обеденным перерывом 1-2, без возможности покинуть рабочее время в срочном порядке. Предоставление отпуска за свой счет производится с уведомлением за 2 недели. ... августа с 9 до 18 указанный сотрудник находился безотрывно на рабочем месте, что подтверждается данными учета рабочего времени и свидетельскими показаниями сотрудников. подпись - директор, начальник отдела кадров." Свяжитесь с начальником кооператива или секретарем сельсовета или возьмимте кого-то другого из местных органов власти и сотавьте акт с фотграфиями с произвольным содержанием, что работы в таком-то состоянии... (заливки нет). Архитекотра какого-то подключите... Удачи.
 17. VitaliyK, точно не уверена, в инструкции написано: Загальна площа індивідуального (садибного), дачного, садового будинку визначається як сума площ приміщень без урахування площ балконів, лоджій, терас. До загальної площі таких будинків включаються площі всіх поверхів, враховуючи мансардний, цокольний та підвальний. То есть исключение только для балконов, лоджий и террас. Выходит, что крыльцо должно включаться. Но, я посмотрела свой техпаспорт за март этого года - не включили)))
 18. VitaliyK, будьте осторожны с коэфициентами, у нас получилась неприятная история, потому что архитектор при подсчете будущей площади дома применял к крыльцу и верандам коэфициент 1/2, а специалисты БТИ когда делали техпасспорт - не считали их в общую площадь вообще согласно Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. И получилась приличная разница в цифрах общей площади в стройпасспорте и в техпасспорте, из-за этого не хотели регистрировать декларацию о готовности. Добавлено через 13 минут apricot, смотрите здесь про вбудовано-прибудовані www.dbn.com.ua/razyasnenie/raz_062.htm а зачем 250 кв м? Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки. Добавлено через 5 минут вот здесь про житлові/нежитлові www.dbn.com.ua/razyasnenie/raz_124.htm у нас гараж и топочная с отдельными входами но на одном фундаменте и под одной крышей с жилым домом - прошли как нежитлові приміщення (вбудовані) - их площадь считалась в общую площадь дома
 19. Стоимость комплекта 3хLED-светильника SKATE TLDM 3х1,6W/12V, холодный свет, алюминий - 135 евро. это было в Мебельных технологиях на Фрунзе в Киеве. Схема - погуглите DOMUS LINE SKATE TLDM... Как освещают - пока неясно, не пользуем еще)
 20. Спасибо за комплименты кухне и дому)) А вопрос про металические уголки улыбнул, мягко говоря, на самом деле эти уголки - это стильные и дорогие светильники - подсветка рабочей зоны)))))) Добавлено через 13 минут дякую за комплімент, релінги стоять усюди, навіть там де фасадні планки декоративні, бо дуже вони нам подобаються - підкреслюють горизонталі!)))
 21. нам посчитали кухню в исполнении "стандарт" и "люкс", разница была в около 10%, прислали файл "стандарты и материалы", в котором была описана разница между исполнениями эконом, стандарт, люкс... от материалов, кромковки до установки. мы оценили и выбрали люкс) изначально хотели фасады "под камень", видели у Ально, стоят очень дорого, решили поискать дешевле или отложить, а пока постоят самые обычные из белого дсп. но на практике они показались очень даже ничего)
 22. кухню, как и обещала, заказала у Fly Wind - результат ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЙ - был высветлен в БС www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2198787&postcount=56
×
×
 • Создать...